Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

OFF: Pénz v2.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
37 hozzászólás a témában

#21
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

(...) fogjuk rá, jól keresek (nagyképüen hangzik?) de ennek is megvan a maga baja. ahoz, hogy ennyit keressek sokat kell dolgoznom, néha késõ estig és gyakran 7végén is.........vagyis, megtehetem, hogy tökjó bringát vegyek magamnak, de meggától abba hogy élvezzem is azt......ez a 22es csabdája


Fityisz, nagyon érzed a témát!
One fuckin' speed...
Én momentán egyetlen bicajomra összpontosítok, ennek ellenére az új fékeim be sincsenek koptatva... :-\

#22
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hümmm... egy 1 millás lakást inkább kihagynék, viszont azt az 1 millás nõt azért lefíberálnám. 8)

#23
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Na jó valóban nem kevés a 6$os órabér persze nem mind1, hogy nettó, vagy bruttó... ;D 8)

Amúgy is, szerintem ahhoz, hogy egy milla fölötti gépet vegyél, igazán jó kereset kell, hiszen ez már olyan kategória, hogy ember meggondolja bringát vegyen-e, vagy inkább egyebet (kocsi,lakás,motor,nõk,stb... ;D).

#24
vendég__*

vendég__*
  • vendég
még mindig tartom az állitásomat, hogy infantilis ez a topik, de azért beleírok............... :)
fogjuk rá, jól keresek (nagyképüen hangzik?) de ennek is megvan a maga baja. ahoz, hogy ennyit keressek sokat kell dolgoznom, néha késõ estig és gyakran 7végén is.........vagyis, megtehetem, hogy tökjó bringát vegyek magamnak, de meggától abba hogy élvezzem is azt......ez a 22es csabdája

#25
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Andix: nekem elég lenne 6$ óránként, bár tényleg nem kirívóan magas kereset. ;) Az köbö havi 300 ropi.

#26
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
ANDIX: Jól van nem kell megnézni a topic ot nem kötelezõ!!!
Ha nem tetszik hagyd ott!!! >:(
Tudom hopgy vannak olyanok akiket a szüleik pénzelnek és semmit sem tudnak azon kívül hogy mutogatják a gépüket, de vannak olyanok is akik maguk keresik rá a pénzt lehet hogy évek alatt de azok tudnak is ám..!!
dirtboy

#27
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Dirtboy, már megbocsáss, de ez az egész topik picit gyerekes.. Nem tudom hány éves vagy, és hogy eddig mért nem jöttél rá, hogy bizony van aki sok pénzt keres, van aki keveset, van akinek a szülei keresnek sokat, van aki minden pénzét bringára költi, és van aki nem. Nem egy bonyolult képlet. Az meg, hogy USAban ennyit keresnek 6$, jóhogy... Ez még itthon is kevés szvsz.

#28
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
;D ;D ;D ;D
Dirtboy az lehetséges, hogy ilyen gépe van csak legfeljebb nem az egészet õ szedte össze! Nálunk is vannak olyan kis 14-15 évesek akiknek elég jó gépük van de csak azért, mert a szülei pénzelték. Szóval ha igaz akkor se hiném, hogy õ kereste az egészet.
Ja is itt van az elsõ ilyen topic:
http://www.bikemag.h...y;threadid=3279
Az egyiket zárolni kéne!

#29
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Nekem ötösöm volt!
Eltaláltam azt az öt számot, amit nem húztak ki!!! ;) ;)

#30
Lorka

Lorka

    vendég

  • fórumtag
  • 218 hozzászólás
Hármasom lett volna a lottón, ha kitartok az egy héttel ezelõtti számaimban... >:( :)

#31
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Na szóval szerintem lehetséges hogy egy kis pöcsnek ilyen cangálya legyen..........
Az a gázt hogy amcsiba sokkal többet keresnek mint itt de a cajgák ára majdnem úgyan az sût itt drágábbak..
dirtboy

#32
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nos a binga meg a kissrac no comment!
en pl majdnem 1500ft-s orabererrel melozok!
plakatolok es mivel ez szabajsertesnek minosul ezert megadjak erte a lovet, csak mivel a rendorok nem foglalkoznak velem mert okosan csinalom ezert nincs baj!
idonkent meg vallalok rajzolast is, a muszaki rajzok egyeseknek nem megy az egytemen (mar kozepben is volt par ilyen hal istennek). a rajzoknal pedig ha szoritja az ido a delikvenst akkor csak rajtad mulik, hogy mennyit keresel!!!
en pl majusban 15 ronygyot kerestem 5-6 orai meloval, es en meg kicsit olcson dolgoztam, mert nem volt szivem lehuzni azt a ket szerencsetlent! szoval ennyi.
na pa nektek!

#33
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

OFF: Ismeritek ezt a NORCO vázat???


Nálunk van egy amcsi srác nyaranta, akinek valami ilyen váza van (majd jövõre megnézem ;)). Majd szívbajt kaptam, amikor nyáron úgy ment be a boltba, hogy lezáratlanul hagyta ott, és a "helyi etnikum" elkezdte nézegetni... :o

#34
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Ok
De számold az egésszet amerikában...!!!!
Azt mondta hogy órabér 6$ és ez hihetõ....!!!
Mert most nyáron volt itt amcsi rokonom és mondta hogy egy BIG MAC a Mcdonald's ban kb 4-6$ szóval....
És azt mondta hogy heti 5 napot melózik napi 6 órában az átszámítva 1.9 millió HUF
Egy átlag ember amcsiban havi 1000-5000$ keres..(250 000-1 250 000 HUF)
szóval lehetséges de én sem tudom hogy elhiggyem e??
Amúgy azt irta hogy versenyzõ...
OFF: Ismeritek ezt a NORCO vázat???
még soha nem hallottam rolla...???
dirtboy

#35
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Dirtboy 16 éves. És nagyon igaza van B. Szabinak ebben a dologban és rátapintott a lényegre. Szóval ez az egész mind habi.... ;D ;D

#36
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Dirtboy? Hány éves vagy? Szerintem az emberek 14 éves koruk után nem nagyon hisznek a mesékben. Apropó, 5598 dolcsi osztva 6 dolcsival, az 993 munkaóra. Szerintem egy 14 éves gyerek , ha dolgozik egyálltalán, akkor átlagban napi max. 4 órát. Az heti 20 órát jelent. Tehát évente, ha nem vesszük az ünnepeket és szabadságokat, 1040 óra. Tehát, õ évente 6240 dolcsit keres, ami durván 1.8millió ft. HÁT EZT TUDOD KINEK MESÉLJE EL!!! Én heti 20 órámba, a kis nyomorult diákmelómmal havi 24 ezerért görizek, hogy meg tudjak venni egy csak ***ezer forintos biciklit, hogy jövõre oda tudjak állni bátran a rajtvonalhoz! Ezek után azt tudom üzenni a kis mesemondonak, hogy beszagolhat hátra!!!

#37
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Azért szerintem nem kell mindent elhinni, mert képet én is tudok berakni oldaladról. És hol szokott vele nyomulni?
Aprópó ki, hogy áll a lóttóval? egy találatom se volt sajna :-\

#38
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hali
mivel nem találtam a másik topic omat nyitom egy újat, de nem ez a lényeg...
A mai napon MSN eztem egy 14 éves mcsi sráccal akinek ilyen cangálya van:

Feltöltött kép

nem semmi mi???
5598$ ért vette ami majdnem 1,5 millió magyar forint..... :o
és megkérdeztem honnan volt ennyi léje???
erre azt irta hogy dolgozik.... ;D
és óra/6$ a fizetése...
Ilyen fizetés miért nincs MO. n???
dirtboy