Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

III. Bp. Stuffz találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
80 hozzászólás a témában

#21
MrGyulagy

MrGyulagy

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
Aolé kávézó ott össze lehet rakni az asztalokat egy kicsit drágább Zichy jenõ utcában.


#22
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ok, nekem az egyetlen bajom az volt hogy nem tuttunk egy asztalho' ûni.
Hogy lehetne ezt megoldani? Esetleg valakinek nagyobb hely ötlete hasonló árakon az éjszakaiak vonalán????

lcs

#23
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Lassan minden hétvégén lesz!  ;D
Ám tõlem legyen!
12.!!!

beg

#24
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
OK!  ;D

Legyen 12!!!!!!!!!!!!

#25
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Hahó

Nem tom ti, hogy vagytok vele, de jan 12 környékén összeröffenhetnénk  ;D !
Zsusi teis gyere !

Jorus hugodra is számítunk és a kedves mosolyára !

Cserkó

#26
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tamaskaa is jolérezte magát, jo az a hely, meg jok az arcok... ;D Ha majd lesz még módom biztos részt vételezek a többin is. Csááááá


Jorus: pusziltatom a hugod! :-*




tamaskaa was here...

#27
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Bocs srácok, sajnos nem tudtam elmenni.. :( :-[

üdv,

kislust

#28
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!

#29
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi!

A találkozó ismételten szupi volt és jó volt,hogy személyesen is találkoztunk egy pár új arccal.
Szóval jó volt és Shaun gratula az új bukódhoz.Szerintem ne nagyon használd mármint ne nagyon fejelgesd vele a földet ;D

#30
MrGyulagy

MrGyulagy

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
Hát szerintem is jo volt a buli ,de döbbenettel tapasztaltam ,hogy a klasszikus távolsági kerékpározás mindenkitõl távol áll,vagy csak nagyon be van állva mindenki az adrenalinra.Mindenki jofejecske de meg kell állapitani ,hogy mindenki elégé sznob ha a bringáról van szó(én is)BUÉK mindenkinek.

#31
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Köszi Jorus az isteni beszámolót, sajnálom, hogy nem vettem erõt magamon és mentem hozzátok. Most már mind1. MrGyaulagyot támogatom mindenben (mint  cc-s emberke), ha besokalsz a sok lustaságtól, akik csak lefelé tudnak :)))))) (imádok minden DH-st!!!), hozzám fordulhatsz, megértelek.
Jó szórakozást mindenkinek ma éjjelre, már nincs sok hátra az évünkbõl. Ma jót tekertem és holnap is nagyon szeretnék. Innen a bicóm mellõl bujjék. Jövõre veletek nagyon sokat!!

#32
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Sajna nem tudtam elmenni a találkára, a leírtak alapján nagyon jó lehetett! A következõ Stuff Találkáig, mindenkinek BÚÉK  ;D

Sekee

#33
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Tényleg nagyon ott vaolt a Buli!!!
Jó hangulat, jófej emberek, és olyan cigiszag, hogy a szemem majdnem kifolyt........

MIKOR LESZ A KÖVETKEZÕ ? ? ?

JAN KÖZEPE ?  ;D Mit szóltok ?

#34
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
;D hi Begbie na milyen a másnap te kis szivacs te!!
Úgy nyelted a sört mint kacsa a nokedlit!!    8)

#35
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Jól beszélt Jorus pajtás!
Tényleg ennyire jó volt a buli,
hatra értem haza!
Pl. megtudtam hogy Sezlony kollega szentendrei és kb 300m-re lakik tõlem  ;D ;D

A személyes találkozás nagyon szuper, utánna egész más szemmel nézel a illetõ hozzászólásaira, nem csak a kis baloldali kép v. mifene alapján tudod beazonosítani!
Ezek után kötelezõnek érzem a részvételt februárban!
 
Jorus: kitartás v. nyitottszemmel alvás!

Minden résztvevõnek kellemes másnapot!  ;D

Begbie

#36
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ja, és ahogy LCs mondotta volt: "biza, láliluli, nyenyere"  ;D ;D ;D

#37
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Na, szép jó reggelt mindenkinek! Annak is, akik még alszanak, meg a többieknek is!

A III. Bp Stuffz találkozó ismét remek hangulatban telt, sõt. Nem tudom, lehet, hogy ez egyéni vélemény, de szerintem minden találkozón jobb a hangulat, mint az elõzõn, szal ez egy izé..mittomén, milyen gráf, de jó. (nézzétek el nekem, énmég nem aluttam, most meg mán dogzom :'()

Rövid összefoglaló a taliról: érkezésünkkor (Yoci, a hugim, meg én) még csak Major árválkodott egy asztalnál (nem a szokottnál...), hozta a tõle megszokott, kedves szétszórt DS-õrültet. Késõbb megérkezett LCs, aki mintha most egy kicsit komorabb lett volna, mint a múltkor;Sorn, Sezlonyrugó (igazi fanatikusok  ;D); Rob és Tamaskaa egy dossziényi tervvel, meg remek kis úõjságokkal; Shaun, aki végülis megnyugtatott  :); MrGyulagy, akirõl kiderült, hogy amellett, hogy mazochista (CC-zik ugyanis, és a társaságnak lelkesen ecsetelte, miért is olyan jó érzés, amikor úgy érzed, hogy szétszakad a lábad a hegy tetején... :o), baromi jó fej, és nem mellesleg fizette az asztal fogyasztásának nagy részét (THX!  :D); Cserkó is megérkezett mexokott hatalmas vigyorral és pezsgõ jókedvvel; Begbie is, akin elhatalmasodott a vizsgadrukk. És végül befutott LCs párja, Szilvi is. (LCs: gratula!  ;D) Volt ott egy pár srác, akit nem ismertem személyesen, de õk hamarabb elmentek, csakúgy, mint Major pajti. Nem sokkal záróra elõtt Rob, Tamaskaa, MrGyulagy el.

2 órakor zárórát harangoztak, így elhagytuk a terepet. Cserkó leborított a Moszkva felé, ám elõtte lekoppintotta a nagyi trabantjának elsõ telóit, mivel kb 20-szal megstuccolta a 30 centis padkát.  ;D Eztán 6-os éccakai, Sorn Nyugatinál le. Mag (Shaun, Begbie, YOci, a hugom meg én) Rocktogon felé veszi az irányt, Szilvit, LCs-t és Sezlonyrugót a 6-oson hagytuk. Rocktogonban (-ben, -hoz,-hez,-höz,-bál-nél, mittomén) hugom és Shauny tequila, YOci jóvoltából mindenki pezsgõ, és az íze kedvéért Shaun némi sörrel támogatta meg a hangulatot. Innen 4-kor lettünk kiebrudalva. Shaun valami nõ miatt ottmaradt. Mi, többiek Mekiben melegedtünk. negyed 6 felé a társaság erõsen rezignáltan üldügélt az étkezdében. YOci Nyugati felé hatoson, Begbie, hugom és én (ez kezd ilyen mondai jelleget ölteni  ;D) Móriczra. (Begbie egyébként szintén nagy arc. ;D) Hugom lefektet, én meg kibekkeltem az idõt egy mekiben egy forró csokival reggel 7-tõl 8-ig, amíg kinyitott a szeretett irodám... ;D

Elnézést a hoszúranyúlt beszámolóért, de szerintem ennyit minimum megérdemelt az év utolsó BP Stuffz találkozója.

Na, csüsssz Mindenkinek!  ;D ;D ;D

Jorus, akinek gõze sincs, hogy hogy fogja kihúzni délután 4-ig anélkül, hogy reflexszerûen elaludna... ;D

#38
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Szervezõbácsiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!

rob eddig nem tudta közölni, de most elárulom nektek, hogy viszi az öccsét is (engemet) és én is kollokválok, csak szociciológiából... valahogy...

Szóval reszkessetek mert m1ek!




tamaskaa was here... :-*

#39
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Cserko: mit karcolsz bele?

#40
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Hahó este hozok cd-t írva, kinek kellemég, most akkor karcolok egy párat :)