Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

I. BMFT Találkozó 2002. február 23-24.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
612 hozzászólás a témában

#81
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
rob az elsõ adag után néhányan panaszkodtak hogy sós... ergo bíztam mindenkinek a saját sózó képességeiben ;D és így inkább kevesebb sóval csináltuk a másodikat 8)

#82
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Na, én is megjöttem, mint mindenhová, ahol nincs fogas, ide is késõn :)

Szerinrtem is már mindenki leírta, amit csak akartam, így nem is tudok mit hozzáfûzni.

Otthon kb egy fél órát szenvedtem azzal a k*va hátsóváltóval, de most még egyben van... A Mamba elég durva volt singlespeed....

A kaját én is köszönöm, igazán jó volt, bár a második adag nekem egy kicsit sótlan volt.

És annak ellenére, hogy lefelé zúztunk, mint állat, pont lekéstük a 10.30-as vonatot a Tiszain, és igy d.u. 4-re értünk haza...

Persze élmény volt menni a rombolóval, mindenütt néztek az emberek, mintha lila elefántot sétáltatnék pórázon. Ha másért nem, már csak ezért megérte elvinni, meg hogy LCS, és a világsztár Shaun nagyokat ugrál vele, és A.Tom is, de Õ még ráadásul látványosakat is. Kár, hogy hamar megadta magát az XT...

#83
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
fényképügyben:
beadtam a cuccot digitális elõhívásra, negatívszkennelésre TIFF (tömörítetlen)-ben, és kértem akkorára csinálják hogy pont ráférjen a CDre, így remélem a Bikkmakkba is jók lesznek ha kellenek :)
amint megvannak a képek, bnyomom fel ide és akkor mindenki eldöntheti mibõl mennyi és mekkora kell...
Atom aztán pedig küldöm a negatívot neked ;)

egy kérdés Bikkmakktól: milyen címre/névre kérjem majd a számlát?

#84
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Ja és még annyit,hogy elnézést kérek Sezlonyrugotól hogy mindig Sorn-nal kevertem.
Meg azt nem tudom kiheverni ;D hogy amikor Jorus feküdt és felemelte a kezét akkora volt a karja mint egy jól megtermett sertés comb!!! ;D ;D ;D

#85
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
                   Második felvonás (helyett)


Ha nem haragudtok nem irok második részt mert már nagyon sokan leírtátok,hogy mi történt inkább felpróbálok idézni olyan poénokat amik még nem hangoztak el.
Pl.:Nagy  nehezen meghozták az agregátort és a srácok már kezdték feladni a reményt,hogy a gép valaha is fog müködni."Kis idõ" mulva rájöttek,hogy van egy kapcsoló az agregátoron és lõn világosság.
Ja vagy  amikor mi a házikóban is majd meg meg fagyogattunk kint repkedtek a minuszok a többiek kint a tûznél melegedtek akkor a két kertész nyugotdtan leheveredtek a tetõ alá és ott is töltötték az éjszakát.(nemtomhogy de túlélték)  
Nemtudom kinek de köszönjük a tûzijátékot is mert volt az is.( remélem nemcsak a szemem káprázott)
Ja és neharagudjatok de nemtudom pontosan(ha minden igaz Ralphnak)  köszönhetjük azt a látványos seggre esést melyet az emeletes ágy tetejérõl a padra sikerült végre hajtani ;D ;D ;D
Ott volt a telefonfülkénk is amely egy karó volt a földbe szurva kólásdobozzal a tetején, igaz néha volt térerõ néha nem.
És majdnem sikerült eggyik társunkat átvágni,hogy a következõ fogás a bográcsban sült krumpli+rántotthús lessz.(ráismer magára??) ;)
Na ennyit tudtam igy hirtelen felidézni és csak énis ismételni tudom,hogy nagyon de nagyon jó társaság gyült össze.
Ui.:Nem árulok el szerintem titkot,ha minden igaz háromnapos buli lessz majd áprilisban.

                                                   Üdv  YOci

#86
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát nekem ma volt egy egészen enyhe izomlázam... nem kellet volna tegnap megmászni rózsadombot egy 20 kilós hátizsákkal......

#87
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
hali BMFT boyz és girlz,
eszméletlen mennyiségû szöveget irtatok, ehhez már nincs is mit hozzáfûzni, jó volt ezt a vidám csapatot megismerni. én mostanára kezdem kipihenni magam... lehet, hogy Fehérkõre nem kellett volna felmenni  ? ::) az egész Para ötlete volt, na de megérte :)
a Trek brinyómnak továbbitottam a bókokat, azt mondja, köszöni szépen és jól érezte magát a GT, Kona, Magellan (abc sorrendben..) és más társai közt...   :)


#88
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Tényleg!
hehe...bocsika...
::)
lista módosítva...

Pf...

#89
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Szilvi és LCs.

#90
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Skaccok!
Kábé akkor hányan is voltunk fenn??
 
ATOM
baliba+"huga"+annak a huga
Bali
Begbie
Bruce
GerMan
Jorus+hugicája
Kempelen
Kislust+a borsodik
Legszebbcsávó+Szilvi
Major+és az elfogyhatatlan pólók
olaf+a slickgumik
Paraferee(hehe...ez vagyok Én... ;D )+tigris
Ralph Fiennes
Ras
Rave_Ace+a romantikusholdfénylámpa+Renátája
Rob+a monster
Sezlonyrugó+oldalborda
Shaun Palmer
Sonka Zsuzsi+Zura...
Tamaskaa
YOci
zOrg+a ruckus
Zöldfülû
 
Ki maradt valaki?
Ez idáig 30...

Pf...


#91
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D Ras: adást vettem...vétel... várom a feltöltést...
Az a ztakkantás nem volt semmi... ;D

Elõször Atom feküdt le pihenni úgy 30-35káemperhánál a kanyarban, majd a kövikanyarban megirigyelted a pihizését és Te... :D

Szerencsére mindkettõtök ezekszerint tud esni... ;)

Az viszont tényleg gáz, hogy miért is dobtatok egy hátast, pontosabban oldalast... Ez a traktorral-dúrjuk-le-a-havat-az-útról valahogy nem kóser... legalábbis kerós szempontjából nem...  :-/

No, szegasztok!
akit nem kimaradt volna, annak:  :-* :-* :-* :-* :-*

Paraferee voltam......... nem kell vkinek a ruckusról a truvativ hajtómû? ;D ;D ;D

#92
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
RaveAce:

YÓÓ-SZÓÓ-SZEKSZÍÍÍ-SZEK-SZEK-SZEKSZÍÍÍ.... ;D

#93
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Ralph, Ras, olaf téptek felfele rendesen


GerMan kolléga nevében protestálnék, mert bizony szegény olaf a forma1es gumijaival a szutyokban aligtudta tolni veletek... így GerMan volt a harmadik és néhol az elsõ ;D

Ágyin:
gyerekek ezer kösönet aq sok elismerõ hozzászólásért a kaja ügyében... remélem áprilisig senki nem unja meg a paprikás krumplit ;D
de ha gondoljátok addigra megtanulok mást is fõzni 8)

Dva:a tali megahiper rulezvolt , de én meg ma szakítottam a barátnõmmel...   :( >:(
én voltam a hülye de ezt most hagyjuk...

Tri:
szemszög pajtás: szombat korán reggel felfagyott csúszós úton kavarok át Kuruclesrõl (II. ker.) a Keletibe. Megérkezek, kisebb mizéria az elõzõ nap leadott csomagokkal, mert nincs meg a csomagmegõrzõs jegyem. jegyzõkönyv és fél óra után sikeresen egy megatúrazsákkal a vállamon és a bringámat tolva sikerül elszenvednem magam a kerékpárszállítónak csúfolt vagonhoz, ahol a teljes két kerékpárnak való hely egyikére lezárom a Drágámat, aztán nekiálltam, várni... és amikor gyanús volt hogy sehol senki, akkor eszembe jutott hogy a pénztárnál volt megbeszélve a találkozás... természetesen így én voltam az uccsó :).
teljes név és arckáoszt követõen mentünk bepakolni Rave:ace és YOci kiséretében a Renátába. Majd kupaktanács és bringafelhelyezés sûrû káromkodások és anyázások közepette szídva a MÁf összes le és felmenõjét hogy hogy lehet ekkora a kerékpárszállító és hogy miért a dohányzó osztály mellett van... (magyar valóság rulez :P) aztán duma duma és duma :D.
Hatvannál erõs meglepetés ért minket amikor három vigyorgó és integetõ kerékpárral rendelkezõ alak fogadott minket... késõbb persze kiderült Para, Rob és tamaskaa az velük a Birodalmi csillagromboló is, elõször azt hittem krosszmotor :o
aztán Abonyban jött olaf... Luki meg nem... és már meg is jöttünk Miskócra, ahol máfos nénike kiélve fõnöki vágyait ezerrel leparancsolt mindenkit a bringáról.
az autósokkal gyors megismerkedés, aztán tépés fel a hegyre... persze szegény romboló+rob eléggé vért izzadtak, így bevárogattam szegényt. akkor is amikor már olaf szuper forma1es külsõivel nyomult a 2,7es után. de lillafüred elõtt már nagyon lemaradt, így pihenés, Bermuda-háromszög szindróma, Fehérkõ, itt megfogadtam hogy Tarkõre másnap viszek gépet ha esik ha fúj...
aztán elindultunk Létrásra... ekkor Ralph olaf és én nem vártunk a többiekre, pláne hogy már erõsen kajaidõ volt és fõszakácsi mivoltomban már nagy szüksége volt rám az éhezõ bandának ;D ;D ;D
hát a szerpentinen meghaltam (persze megálltam kifújni az orrom hogy olafék ne lássák  8)) de azért együtt értünk fel ;)
aztán pihegés, Ralfi gõzölgõ szrtiphúsza és egy kis kajálás után nekiálltunk fõzni, ami ezek szerint überfrankó lett. esti program nem csak bent a házban volt, kint is ment a dumaparti, megkínááltuk a kertészeket ööö... bányászokat ööö... barlangászokat a második adag maradékából, kiveséztük hogy a Zsuzsi CCs ;D, és hogy ki az a Gulyás Misi ;D, elcsodálkoztunk hogy a barlangi rókák a hideg betonon kajálnak és ott is fognak alunni, aztán én már bementem hogy kicsit felmelegedjek...
éjjel alvás, 2melegítõ bringás termonaci póló összeállításban, hálózsák visszavadászás Legcsávtól, éljenzés amikor leállt az aggregátor, és korán kelés hogy meghódítsuk a Tarkõt :)
errõl Para már írt, lefelé a lekotort hóban Atommal zakkantunk egyet egyet, csináltam sok jó képet, remélem ez mihamarabb ki is derül ;D 8)
aztán duma a Bikkmakkosokkal meg rendrakás táborelhagyás Parával lefelé... õ sokkal jobban élvezte mivel nekem egy 18 kilós túrazsák nyomta a vállam, így csak szolídan nyomtam 40nel a lefeléket a szerpentinen, beugrottunk még a lillafüredi campingbe aztán irány a Tiszai pu. ahol szegény Parát végül otthagytam egy korábbi vonatért, így 6 elõtt otthon voltam, lecuccoltam, ahol már várt a bnõm hívása meg smsei, hosszú duma másnapra talimegbeszélés... és átöltözés bezabálás és ahogy voltam ágybakerülés... így négykor keltem, ,majd összepakoltam rohantam a vonathoz fél7re...egész nap bnõ... duma duma... szakítás... fájdalom...
de most itt vagyok, jobban vagyok kicsit megváltozok de ami eddig jó arc volt bennem az megmarad és ami nem az meg megjavul :D

Csitíri:

Para: a héten no lóvé, de jövõ héte tuti kész lesznek a képek, CDre fogom õket felnyomattatni aztán feldobom netre és ha mást is érdekelnek utánredelek papírképet...
remélem a lelazult hajtókarod sikerült a vonaton meggyógyítani (veszek egy mérettel nagyobb imbuszt is ;D)

Atom: ha már mindenki kirendelte magát küldöm a negatívot... a részleteket megbeszéljük...

Bikkmakk all guys: a gépemet ha letakarítom akkor nyomok a vázról jó sok képet... és küldöm azokat is :D

tamaskaa: a sapkád nálam van, szólj mikor és hol akarod megkapni

hölgyek+Ralphi+aki még segített: ezer köszönet a konyhai munkákban nyújtott segítségért nélkületek ez a kaja nem jöhetett volna létre, ez vonatkozik Balibára is!

minenki: ennyi jó bringás arccal sohan em találkoztam még és remélem a sorozat folytatódik ;)

most kicsit el nyalogatni a sebeimet, meg összeszedni magam de már várom a következõ talit...

uffantás:
Ras

ui: bocsi, hogy egybe ilyen hosszú lett

#94
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Valaki írja már le este mi történt! ;)
Onnan amikor kitekertük a vodkásüveg nyakát!
Jorus hugia:Azért vagyok ,hogy torkokat mentsek a metszö hideg szél elöl! ;D

#95
hugi

hugi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Na még annyit szeretnék hozzátenni,(engedelmükkel azoknak akik ezeket már megemlítették) Hogy a vacsi nagyon finom volt!!! És örülök hogy megismerhettelek titeket, számomra újakat!!!! És kössz a fuvart is Rave Ace!!!! Nemt tudom mi lett volna velem nélküled... asszem nem lenne most torkom.. de van..mert rohadtul fáj..köszike!Jó pihent,munkát és sulit mindenkinek!
Soksok beteg puszi mindenkinek!!!!!

#96
hugi

hugi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Jóestét,jó szurkolást!!! Szerintem ezt a kis hétvégi röfögést valamikor május magasságában megismételhetnénk,mert én nagyon jól éreztem magam és úgy vettem észre ezzel nem voltam egyedül (rave ace  ;D). De most baromi beteg vagyok,és itthon ülve abban reménykedek,hogy senki nem ivott bele a poharamba és nem kínlódik otthon,merthogy nekem az egész családom itthon fetreng a láztól!!! Vigyázzatok magatokra!!! Sok puszi!!!!!    ;)

#97
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hali mindenki!

Hát tényleg elég jól összefoglaltatok mindent, bár mint már ez is elhangzott, az tudja igazán értékelni a történeteket aki ott volt! Tanulság: a következõre jöjjön mindenki aki errõl lemaradt!

Talán még egy kicsi story a barlangászokról: Kitaláltuk, hogy kölcsön kéne kérni a láncfûrészt, könnyebb legyen már feldarabolni az ágakat amiket odahordtunk! Erre az egyik mindjárt meg is indult kottarészegen kezében a beizzított stihl mûremekkel. Hirtelen mindenki arrébbrebbent (vajon miért  ;D ), õ meg elkezdte a "munkát", amit látott maga körül az szanaszét darabolta. Igaz volt hogy 2cm re a lábától dolgozott, de mindenki megúszta éppségben! Úgy kellett egy sör segítségével leállítani, nehogy a padot, meg a verandát is felszeletelje!
Na hirtelen ez jutott még eszembe, azon kívül amit már olvastam itt!
Para: a vakuzás az Major lehetett az én gépemmel, kiváncsi leszek a képekre (bár a 25w izzótól és a gagyi automata géptõl nem várjatok sokat  :( )
De körbement és mindenkit levillogott szinte!

Minden részvevõt üdvözlök! A szakácsokat kiváltképp, annyira jó volt, hogy ihaj!

Beg


#98
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Hi itt olaf imádom az érdesített gumikat! De a sima jobban csúszik! ;D

#99
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Itt ülök a gép elött és fentregek a röhögéstöl!
Tamaskaa aláirásának az utolsó mondata ami sezlonyrugó szájából hangzot el nagyon komoly volt!! ;D ;D
Az az igaszság;hogy így a neten a fele nem fog lejönni az érzésnek ami ott fenn volt.
Nagyon örülök ,hogy ott lehettem veletek megismertelek benneteket beszélhetem jó sokat és hülyeséget!Kösz mindenkinek aki ott volt ,nagyon nagy arcok vagytok!!! ;D

#100
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Tudjátok mi a jó poén?

(azon kíyvül hogy nagyon semmit nem tudtam még csinálni ma, mert szét vagyok... mennék vissaz... :( )

Hogy most már az ÁPRILISI BikeMagot várom mint zállat... Pedig még a márciusi sem jelent meg... de  mégis láttam már(igaz olvasni nem olvastam még...) de a BMFT talis képekért nagyon várom az ÁPRILISit...

;D

Raaaaaas, baliiiiibaaaaa!
Mikorra lesznek fotyók?
;)

Pf...akin most az sem segít, hogy odakinn szikrázó napsütés van...........