Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2. BMFTeam Találkozó 2002. április 19-21.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
544 hozzászólás a témában

#481
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
atus én komálnám... nem kéne átvánszorogni az országon... meg amúgy is kezdem megismerni a bakonyt... ;D
péel ma úgy 120 beröppent zirc bakonykör cuha völgy hasonló nyalánkságok... akit érdekel szóljon, nyomhatok beszámolást :)

#482
atus

atus

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Üdvözlet a BMFTeam-nak(nek)!


Csak a Bükk felel me(a)g a talinak??
A Bakony keleti lábánál van Kisgyón Természetbarát Telep.Olvasva a gondokat,(bár pár nap után már kopik) ez a terület talán megfelelne.A nagy fõváros is közel van.Bocs, csak egy ötlet volt.

atus voltam




csak az országút öreg(meg én)



#483
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ras:
Én és YOci kollega törtükmaz utat alig 45 percnyi tekergés után találtuk meg! ;D
De annyiszor tettem meg ,hogy most már sötétben bekötött szemmel odatalálok!Majd megint megyek elöl! ;)

#484
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Elvileg, nekem jó az idõpont, és a helyszín is!

A Patakban való fürdés milyen 5let?

Továbbá felvetve a kemping árnyoldalát:
Sajnálatos és roszz tapasztalatokból kiindulva a kerékpárok õrzését hogyan lehetne +oldani?

Elvégre még egy amatõr mûkedvelõnek is nagy lenne egy ilyen civilizált helyen szó szerint +lovasítania táltosokat! A Sátorba pedig elég macerás bevinni magam mellé!

SZvsz Arra nem lehet alapozni,  hogy úgysem lesz semmi baj!

Továbbá esetleg a már említett sebesvizi szállóval beszélve talán +oldható eme fürdési pobléma, és az tényleg max 1 KM létrástól!

Üdv: Baliba


#485
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
bumi a mostani talin sem tudta csak úgy három ember merre van létrás, és mégi mindenki odatalált :)

szóval szerintem kár aggódni...

#486
bumi

bumi

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Szeritem a gyenkébbek kedvéért be lehetne szúrni egy térképet aki tud...
Én tudom hol van Létrás,ez csak egy közérdekû közlemény volt.
Ne értsetek félre. ::) ;)

#487
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Nekemisnekemisnekemis!! ;D ;D ;D

Elõre mondom, hogy nekem mind1 mikor, hol lesz, én tuti megyek, akár a lada szamara WRCvel :P vagy akár vonattal, vagy herry kókler varázsseprûjével, de én megyek!! ;D

Persze volna pár észrevételem:

1) Ha április környékén megyünk, akkor még az idõ elég "vicces" tud lenni, tehát lehet hideg is bõven. Ha hideg van, akkor viszont a sátor és a mosakodás nem a legjobban megoldható :-/ 2-3napot viszont kibírni bringa nélkül a gyönyörû bükkben... ilyet ne kérjetek... :P

2) 3) stb. pontok még feltöltés alatt ;)

BRUCE

#488
bumi

bumi

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
TÖkéltes nekem is! ;D

#489
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Ok Paraferee szerintem ha most kítûzzük az idõpontot akkor szerintem a többség lebírja addigra rendezni a dolgokat.

Pl.: nekem tökéletes!!!

#490
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy!

Nem igazán kapkodtok és dobálóztok az idõpontokkal, és helyszínekkel...

Ez most azt jelenti, hogy a többségnek tetszik a 2002.04.(19.-)20.-21. - Létrástetõ? vagy azt, hogy még nem tudtatok gondolkozni a témán?

MInd1...egyenlõre a ház már le van foglalva Karcsinál :D ha bárminemû módosítás lenne, mód van rá...

Na csõváz és hátszél...
Joghurt is már menne...de meg kell elégednie a Gyopárosi dombokkal... ;D Paraferee voltam

#491
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
bumi nyugi ismerjük egy páran arrafelé a terepet, igaz Para? ;D

szerintem a létrás jobb ötlet, nem hinném hogy mindenki naponta akarja mászni a szerpentint...
bár végülis nem olyan vészes csak nem elõtte kellett volna Fehérkõre menni, meg edzésbe kell jönni amúgy is ;D

szóval szerintem az idõpont is és a hely is FRANKÓ

#492
bumi

bumi

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Én szerintem  Lilára menjünk,ha nem tetszik elviszlek titeket egy pár király helyre! ;D
Ok?
Persze ez a;z én ötletem.

Bár nekem mindegy! ;D
Csak érezzük jó magunkat! ;)

#493
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy Skaccok!

No... tegnap beszéltem Karcsival :D és gyors határidõ napló egyeztetés után fény derült a titokra...
ÁPRILIS 19-20-21 SZABAD LÉTRÁSTETÕN A HÁZ...

Egy ideiglenes foglalást beiktattam Nála, ez annyit tesz, hogy még bármikor visszamondhatjuk, de már ott a nevünk... ;)

Na...
AZ IDÕPONT?? MEGFELEL?
A HELYSZÍN?? OKÉS?

Paraferee voltam...

#494
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Nekem személy szerint azért csak jobb lenne egy vizsgaidõszak utáni nyár eleji buli. És akkor már jöhetne a kemping is, meg minden.

Én láttam a Para által említett kempinget, és szerintem nagyon korrekt.

Amúgy, ha már tali, én egy BICIKLI NÉLKÜLI tali helyszínének ajánlanám az abádszalóki ifjúsági tábort, öcsém a megmondhatója, mekkora ruler hely!

#495
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
No emberek!

Holnapra megkapom az infót az április 19.-20.-21. napokról Létrsátetõi viszonylatban...

Aztán lehet gondolkodni...

Csõváz és hátszél...
Joghurt és Én...
;D

#496
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Nos, szvsz egy 2-3napos tekerõs bulis-talit legjobb lenne nyáron szervezni....de ha áprilisban is jó...

Amit tudok ajánlani akkor:
Lillafüreden Camping(néhányan voltak Velem most ott)... http://kovatt.tripod.com

Nagyon kultúrált, családias kis camping... 1 lakókocsi és egy "faház" berélhetõ, amúgy csak sátor...
bõvebben a http://www.bikemagaz...y&num=994664449 topicban írtam róla, árakat, felszereltséget, sötöbö... Megközelíthetõsége Miskolcról, és Egerbõl is egyszerû...
Nagyon csendes helyen van, ami egyedüli hátul ötõje, mint minden campingnek, hogy kissé zokon veszik a kései hangoskodást... (valyhhh miért? ;) )

HA arról van szó, akár a házigazdákkal beszélhetek is(nagyon jól ismerem Õket is... ;D ) az árakról ;) , és a tûréshatárok esetleges kiterjesztésérõl... ;D

Van még egy bibi...
A campinben általában májusban szokták kinyitni a csapokat, az elfagyás miatt...
DE! ha kellemes idõ az idõ elõtte is már, akkor megbeszélhetõ, hogy legyen víz...

Szal részemrõl ezt tudom "ajánlani"...
Tekerés szempontjából nagyon jó kiinduló pont... ;) lásd túraajánlatok...........

Én a magam részérõl áprilisban még, CSAK a hétvégi talira szavaznák...

NA most ennyi...
Csõváz és hátszél...
Paraferee voltam

#497
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Ya: magam részérõl mindenképpen a kempinges-tusolós megoldás mellett kardoskodnék!
Létrástetõ wadállat hely (hejjjjjjj!), de 2-3 napig masszívan biciklizni korrekt tisztálkodás nélkül azért húzós lenne nem, fejek?

üdv
zOrg

#498
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy...

akkor idáig többen vannak az ÁPRILIS 19.-20.-21. hétvége mellett...

korábbi hétvége nem jó a Bikkmakkosoknak...
utánna meg a sulisok miatt gondolom már csak a június vége jó...  :-/

dönteni kell!


Pf...

#499
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nekemnagyon nem jó a 27ei hétvége... akkor lesz koleszos napok... és hivatalból jelen kéne lennem ott is... :(

#500
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Tömbösített immunológia gyakorlat....
Szóval nekem szívás! :P