Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

IV. BMFTeam Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
548 hozzászólás a témában

#1
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Sziasztok!
Hát sajna errõl most lemaradtam,de majd a kövin megint ott rontom a levegõt:)
Üdv:Thy

#2
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ha van kedved, gyere velünk TT-zni (teljesitménytúra terepen), nagyon jó móka,kiadós tekerés, jó edzésnek is. További infók: http://www.bikemagaz...&num=1033755292

#3
eisi

eisi

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Köszike!

Szóval Sátoraljaújhely
Soha nem találtam volna ki.

Egyébként meg birom még általában a lányok tempóját, de biciklin nem mindig.
Én is öregszem.
Rég volt már 1998. Viszont megfogadtam, hogy tavaszra megint összeszedem magam.
November 1-töl ismét elkezdek mozogni. Majd figyelem, hogy ti hol-mikor-merre, hátha nekem is.

eisi

#4
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
SAUH:Sátoraljaújhely
Te esetleg Eisenkrammer Károly lennél,a korábbi bajnok?Nem bírnád egy lány tempóját? ;D

#5
eisi

eisi

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Megnéztem néhány régebbi hozzászólást. Tök jó olvasgatni. De sajnos a közös élmények hiánya miatt nehezen értem a szöveget. Én lenni még új, nem nagyon érteni.

Megmondaná valaki, hogy mi az SAUH és hol van? Köszi,

eisi

#6
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Biztonságképp ide is beirtam. Úgyis már olyan össze-vissza irogatott ide mindenki, hogy ennyi OFF igazán nem lesz káros a topikra nézve. ;D

#7
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ja TTO a IV. BMFT tali topicban :)))  miért nem ott beszélitek ezt, ahová még be is nézne a megtaláló?

Amúgy ott a Karaokés buli, oda is jöhetsz eisi  ;D

#8
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ez már tiszta TTO (Talált Tárgyak Osztálya)!
Keresem -még mindig- Acor pumpámat, és Para is egy ugyanolyan pumpát keres. Tehát keresünk 2 db Acor pumpát, amit a verseny helyszinén hagytunk a sátorban, de valaki/k elvitték. Ha valakinek 2 pumpával több lett hirtelen, és visszaadná jogos tulajdonosának, kérem válaszoljon!

#9
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
eisi a BMFT találkozók nyílvánosak, tehát szivesen látunk akármelyiken is... (bár nem tudom lesz e még idén nagyobb lélegzetvételû...)
de jövõre mindenképpen

#10
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Én is segítenék, de nem voltam ott. Findli szemüveges és kedves, és simán teker annyit. De õ lehet Révivel ment haza. Szóval 0 segítséget adtam  :'( :'(

Vole, kinek mutogattad magad? Vagy "ennyire meleged" volt?  ;D 8) :-*

#11
eisi

eisi

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Lorka,
K.b. 20 éves a lány - szerintem.
És nem indult a 24 óráson. Csak nézte. Mint én. Mert én sem indultam.
Söt, sajnos arról a bulirol is lekéstem, amiröl ezen az oldalon olvastam. De talán legközelebb...

Ide kapcsolodo kérdés: Kik vehetnek részt a BMFT-s bulin? Hogy lesz valakiböl csapat tag?

eisi

Bruce, igazán jól esik, amit irtál :)



#12
Lorka

Lorka

    vendég

  • fórumtag
  • 218 hozzászólás
eisi: Én úgy tudom ,hogy négy lány indult
a versenyen! Lens,Findli még egy lány és én! Ha több lány indult és nem írtam be bocs! Ja még egy uccsó kérdés! És kb mennyi idõs volt?

#13
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
jajj már megint off vagyok... csúnya bruce!!  >:( >:(

Szóval: szerintem a többiek nevében is mondhatom, hogy mi érezzük megtisztelve magunkat azzal, hogy ide látogatsz... és természetes, hogy segítünk megtalálni tulajdonosát...

u.i.: nincs véletlenül egy eladó villogód?

#14
eisi

eisi

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Villogoooo!

Tök jo, hogy ilyen sokan izgalomba jottek a villogo miatt. Ne nyissunk egy uj topicot <Eisi keresi az elárvult CatEye villogo gazdáját> cimmel?

Egyébként a leírása: vékony, kedves, csinos lány, biciklis ruhában volt (ez meglepetés!), sisak is volt rajta, nem emlékszem biztosan, de azt hiszem, szemüveget is viselt (dioptriásat), és azt mondta, amikor mellé-elé értem egy lámpámál, hogy menjek nyugodtan 35-tel (mármint hogy neki jó a 35-ös tempo. Azt nem tudta, hogy én akkor ültem 5 hónapja elõször biciklin, és magamtól 25-tel sem mentem volna. Utána hazáig szuszogtam...)

Szóval kedves Lorka, ennyire telik tölem. Most jövök rá, hogy ha egy büntényt látnék, a rendöröknek talán azt tudnám megmondani, hogy hányan voltak, de hogy milyenek..... De azért nagyon köszi, hogy segítessz.

ui: van egy eladó villogom


#15
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Milyen az a pumpa?
Itt valaki (Lensver?) keresett egy pumpát. Nem lehet, hogy kiestett a kölcsönadás momentuma az emlékei közül?

Más lányra nem emlékszünk aki a forumról ott lett volna.



#16
Lorka

Lorka

    vendég

  • fórumtag
  • 218 hozzászólás

eisi: Megtudod mondani kb hogy nézett ki?
Akkor talán tudok segíteni!
Lorka

#17
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
//OFF

Ha senkinek nem kell, én viszem! :D ;)

//ON

#18
Lorka

Lorka

    vendég

  • fórumtag
  • 218 hozzászólás
eisi: Tudomásom szerint én sem adtam neked villogót!  :(   A többieket  már megkérdezted?  
Lorka


#19
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nem Era volt. Felhívtam.
Marad Lorka?

#20
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
OFF
:D tamaska: ha Eisi aláírására gondolsz, akkor igaz...  8)
ON