Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

9. BMFT Bp. Stuffz találka

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
100 hozzászólás a témában

#61
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Jorus!

Na ezt figyuzzad! :D
"Kuckóómackóó barnamackóó nyakában egy csííkosssál
Hátáán meg egy jónagy tááska, õ máár iskolába jáár!"

By PAP FÁKSITMÁDÖRFÁKÖR RRIITTAA!! ;D :D ;) :)

#62
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
bbbbbbbbasssszzzus! ;D ;D ;D Jorus, ez már kínzás!mindenki csak les, hogy mit röhög ez a hülyegyerek...  ;D

#63
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
OFF

Simán. Valahogy így, hogyaszongyahogyde...Csovi-csovi dzsaszper (rampam) a gyereknek az kell...(tramparam). Meghogy csovi-csovi, ugyi-vugyi. (Egyébként Rita elmondta, hogy a csovi-csovi ugye a farok csoválását, míg az ugyi-vugyi a spánielek fejrázás közbeni ajakmozgástól stimulált nyálesõjét hivatott szimbolizálni.

ON

Bizti fûtött a hely. A kérdés jelenleg a mikor.

#64
tamo

tamo

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Hi ;D



Jorus 8)

Szerintem Aszta nem RÁD és RÁM gondolt. mert tudjúúúk,hogy MI mindenben "majdnem" TÖKKÉLETESEK VAGYÚÚNK 8) 8) 8) 8) 8) 8)Marlborót szívunk és vörösbort íszúúúnk.
Nagyon kiváncsi lennék hogyan énekelnéd Pap Ritát. 1 biztos:csakk radiátorral ellátott épületbe szabad menni.

üdv:tamo

#65
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nekem meg abszolút énekhangom, és remek hallásom...  ;D

#66
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én vállalom, bár nem hiszem, hogy hülyét csinálnék magamból...remek énekhangom és abszolút hallásom van.

#67
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
A karaoke sztem is jó 5let, de az akkor az igazi, ha mindenki vállalja, hogy hülyét csinál magából, és nem kezdi el hirtelen az asztalterítõ szélét, vagy a pókot a sarokban vizsgálgatni, amikor rá kerül a sor :)

AsztA

#68
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Sorn! Kutya nincs? ;) Azé szívesen megnéznélek kareokeéneklés közben! :o De a Többiek sem lehetnek pitik miközben erõteljesen olvasnak egy monitorról, és mindezalatt a dallamot is fegyuzni kell! HEJJJJJ AKAROK KAREOKE BÁRBA MENNI!! ;D

#69
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ez a karaokee "bár" a HUngária krt-on van a Népstadion és a 7-es busz között. A hely neve Café Luna (asszem  ;D).
Vannak ott asztalok, sõt van egy külön kis helyiség féleség is (amit akár le is lehetne stoppolni számunkra). Szerintem normális hely, az árak sem vészesek (beugró nincsen).
A repertoár meg igen széles: Abbától Balázs Paliig, de akér Neotontól a Jojóóóó, vagy Bon Jovi, de akár ergo, perverzeknek Britni Szpírsz.
Telefonszámot nem tudok, de azt nem áll semmibõl sem megtudni.

#70
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Nem is az, hogy "diszkó" kell nekünk. Csak az jó dolog, hogy nem kell cd-t vinni, vitázni, hogy mi szóljon, hanem amit feltesz a déjé, arra mozgunk, pörgünk - kinek mire futja  :D :D

Szóval mikor és hová?? Már el kéne dönteni nagyon! Ahol elférünk sokan, kivételesen bicó nélkül. Ne riogassuk a népeket. Ha ez összejön, akkor a köv. az lehet magánmóka megint. Hangár és ki esik nagyobb pofást a bicóval... mindaz, ami Csillén volt.


#71
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Én szivesen megyek karaokézni!
De nekem mindegy milyen zene van csak bulizzunk egy jót!Nem hiszem, hogy (titeket ismerve) igazi diszkóba kellene mennnünk! ;D


#72
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
www.belga.hu

#73
MrGyulagy

MrGyulagy

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
Most már nekeem is nagyon kell a Belga

#74
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Látom mindenkit dalosmadárrá változtatott a karaokés terv  :D ma már hallottam is variációkat bicózás közben... de az tuti, hogy Belgát kéne vinni, mert abban elég sokan otthon vannak  :D

Szóval okés az énekelgetés, Sorn merre is van a helyiség? És mostan már ilyen helyeken fogod borzolni a kedélyeket? miért nem a hegyen? És van még szegecselt öved, meg bõrjakód?  :-* :-*

#75
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
A belga az iszonyat király! ;D

Rá lépek a fékre, kirepül egy csecsemõ, rámegyek a busszal vagy kilóhusszal...

#76
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Zsuzsidomina vigyázzá ám Sorn testvéröcsénkel, mert õ a nagyhírû KUTYA nevü zenekar egyik oszlopos frontembere volt, mint énekes zenei elõadó, és hát nemsemmi szövegeket vernyákolt ki a torkán még a 2. pun háború alatt  ;). Ez egy igazi punk zenekar volt még marhabazirégen, és remek kis punkszövegeket találtak ki! PL:"ÕÕjük meg az öregeket csak szíjják elõlünk a levegõt, minden egyes megölt nyanya egyadaggal több vacsora" pesze mielõtt felkorbácsolódnának a kedélyek én kizárólag csak IDÉZTEM!   :P ::) Volt olyan szövegük is hogyaszondja! "Knézi Jenõ vagyok, Az arcom ragyog Az órrom pedíg Ragya, RAGYA RAGYAAA....!

De azért a BELGÁT nem múlja felûl, még mindíg az az ISTEN! ;D

#77
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Szerintem valami non-stop közért elõtt a parkban. Fõ az igényesség jelszóval, és majd én éneklem, hogyisvanaszongyahogyde "várjá' kicsikém mééég..."

#78
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
És énekelsz is Sorn? Mert azt azért meghallgatnám  ;D ;D Szóval nekem mind1, de 1eztessünk vmit. De Marxim elõhangolónak oké, csak azt kéne kitalálnunk, hogy hol vezessük le magunkat  :D

#79
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
JooooSzoooooSzeksziiiiiiii........


#80
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem lehet ott elférni, irgalmatlan tömeg gyûlik ott össze (vagy a hely kicsi). Ha pimpizned kell, akkor fél óra, mire elkavarodsz a klotyóhoz. Átlag életkor meg 15. És mind részeg. Szánalmas.
Karaokee bárhoz mit szólnátok? Múltkor voltam, oltári nagy dili...  :D