Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VII. BMFTeam Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
801 hozzászólás a témában

#41
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
szvsz ilyen témában át kéne kanyarodni a 7. BMFT tali topikba ;)

#42
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ras!

Akkor Off:
2 üveg Jagret viszek én!
ON

Valószínûleg tetõn viszem a bicajt, ezért majd sûrû együttérzéssel nézlek benneteket, amikor jóízûen mentitek az életetekat, és akadályozzátok meg a illó anyag gyors távozását.

#43
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Még van egy kis idõ májusig, még változhatnak a dolgok. :)

#44
Butchman

Butchman

    vendég

  • fórumtag
  • 66 hozzászólás
Üdv!

Asszem azért fontos megjegyezni, hogy a banda nem csak alkeszokból áll(t). Én például mind2 este (majdnem) szinjózan voltam. (igaz, majd legközelebb talán másként lesz)

#45
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Hali!
Én is haza értem, persze nem most, csak mostanra pihentem ki magam annyira, hogy írni is tudjak:))
Hát ilyet még nem pipáltam, eszméletlen jó buli volt.
Megérkeztünk, megkésve bár de törve nem 23 óra tájt. Köszi Révi, hogy segítettél eltalálnunk a szállásig, meg,h nem ittál addig míg megérkeztünk:)
A kis "apartman" nagyon szupi volt, már elsõ látásra is, csak, hát azok a 160cm-es ágyak lehettek volna nagyobbak egy fél méterrel.
Köszönés mindenkinek, ismerkedés az "újakkal", Lust egybõl egy sörrel köszöntött, aztán nyilt a jéger és párolgott a Vilmos is rendesen. BULI 1000EL!!!!
Volt minden, mi szájnak hányingere (JoeBlack). Ovisok cipõfüzõinek összekötözése, Tomi arcának eltalálása az "óvónénik" zörgésére, nem todom ki vágta pofon, de hangos és látványos volt. Meleg víz is volt, ehez nem szoktunk hozzá, talis berkekben, de volt aki nem élt a lehetõséggel, csak kukkolni próbált, sörrel, zsebretett kézzel. nehezen elaludtunk, pedig szolt a szkúter 10ezermilliárddecibellel.
Reggel kelés, már akinek ment elsõre és nem sajgott minden porcikája (gyomra, feje) az elfogyasztott alkohol emnnyiség és a kevés alvás miatt. Én a nyakamat rendesen el is aludtam, mert ketten más tényleg sokak voltunk, Drágámmal arra az 50x160 as ágyra. a DH szekció és még néhányan elindultunk a DH pálya felé amihez az ember úgy talál el leggyorsabban, ha elmegy a kuplerájig és ott balra fordul:) Toltunk rendesen, itt már a bringákat, nem a sört, fel is értünk a beton kockáig amin ugráltunk párat, aztán elindultunk lefelé. Kicsit paráztam is (szokás szerint) az elsõ nagy katlannál, csak azért mert függõleges volt a fala és kicsit sáros is volt, ezért csak vasárnap adtam be, de akkor már 1.re. A pálya végénél is megáltunk ugrálni, ez valamiért mindenkinek tetszett:)
Irány a város, a vár melletti játszótérnél bandáztunk kicsit aztán vissza a MÁV rezidenciára. kis pihi, nem tudom, hogy itt aludtunk-e be Zsuzsival, vagy a köv pihenõnél:) Voltunk a Hami bárban ahol szám szerint 38!!! féle hambiból válogathattunk és volt még melegszendó, sülthús,...
Zsuzsival elmentünk a benzinkúthoz, üdcsiért és megtudtuk azt is, hogy, ha van valahol tüzifa az minimum 10Km-re van onnan, depersze nem volt gyujtósnak való sehol, ezt Révék megállapították kocsikázásuk során.
De szerencsénkre Fish is megjött, tarsolyában egy adag illegálisan, a szomszédból szerzett bográcsalávalóval. Sajnos lemaradtam a "Lángoló ember" mutatványról, pedig megnéztem volna.
Folyt. köv.

Palmi

Tyito: Azért kell annyi pia, hogy legyen mivel edzened, hogy utól érd a Szivacsokat.

#46
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
:-X ;D

#47
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
no tessék abbahagyni a piálást, vagy bezárom a topikot! >:(


;D

#48
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Ok... térjünk rá a sörre. ;DAzt bírjátok? ;)

#49
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Legroszabb esetben alkatrészt! Bocsánatos bûn ha olyan amit még nem láttunk. 8) ;)

#50
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Teccik ez a beszámolósorozat :D ;)
Jaaaaa, Ti ott sem voltatok ::) de olvasom, a következõre italügyileg eléggé felkészültek lesztek ;D

#51
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Át kéne nevezni a topikot... ;D
Szóval cherry; a legtöbb 1szerûen túl édes,gyorsan megcsömörlik tõle az ember...No meg amúgy is,a sherry nem pia!

#52
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Én is így gondoltam ::).... cherryvel hogy állltok? ;D

#53
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
eric azért ne vedd ennyire komolyan a dolgot.. azt hozol amire futtya ;)

#54
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Sok alkoholista vadászmester!
A lényeg itt;

futtya anyagilag akkor megy a jéger


Megoldás;
-Tesco Gajdaságos narancs+vocca (Romániába anno vettük max kiszerelésben a Perfect citrtomos vodkát 400 Ftért!Huhh,micsoda napok voltak... ::) 8)
-Dijólikõr==> ez is szinte aluli pia,de legalább íze van
-Calvados (de sajnos ezt meg alig lehet valahol kapni)

#55
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Ha futtya anyagilag akkor megy a jéger, de lehet hogy vmi alkatrészt veszek az árából! ;D ;D

#56
lajos

lajos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Vajon arra céloztok hogy apró kis, finom de hatékony mozdulatokkal az arcunkba kell önteni? ??? ;D

#57
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ezért kell gyorsan zárt térbe helyezni ;D

#58
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Ja kellemetlen tulajdonsága a szesznek, hogy folyton "elpárolog" ;D

#59
lajos

lajos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Eric: Hidd el a Jégermélysztert aztat meg isszuk mi ha Te félsz tõle! ;D Vagy egyszerûen megint el párolog! :o ;D

#60
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Meg én is! ;D