Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

10. BMFT Bp. Stuffz Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
75 hozzászólás a témában

#21
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Ja, Ujházi névre:)

#22
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Hi mindenki!

Tehát 8-ra foglaltam, és az én nevemen van az asztal! én szerintem csak 9 körül érek oda...

#23
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Shaun_Palmer: Neked is kössz...

Majorlaci: ::) ;D


Üdv:Bagi

#24
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Findli: Király, mert nekem már csak 1 bokszot adtak 20:00ára próbáltam a sarkokat, de azt má valaki lestoppolta hamarabb.

Stuff: Elsõdleges jelentése: Anyag, szövet!
Egyéb jelentései: kipárnáz, kárpitoz, töm, zsúfol, teletölt, dolog, vacak, jószág, zabál, több jelentés nem jut eszembe a STUFF szóra.
Módosult jelentése, szlengesen: Csapat, dolgozók csapata (koncerten a Roadok stb.)

Legénység: Crew (hajó), Troops (katonaság), Complement

Palmer

#25
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
A szótárig azért nem jutottam el,mert egybõl arra gondoltam,ez is valami maozaikszó,vagy hasonló... :'(

Azért köszi!


Bagi

#26
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
legénység! De szótár is van a világon! És ezt bárkitõl megkérdezhetted volna priviben, akinek látod, hogy az aláírásában angol szöveg szerepel! :o :P

#27
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Na én ebben a minutában foglaltam asztalt! Kb 12 fõre, illetve már csak boxok voltak szabadon, tehát 2 boxot egymás mellett! Ha valaki megelõzött jelezze, és lemondom:)

#28
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok tisztelt fórumozók és moderátorok! :D

Szeretném megkérdezni,hogy mit fed az a kifejezés,hogy Stuffz?
Bocsánat a tudatlanságomért és hogy nem szerettem volna végigtúrni vagy 3 topicot... :-[ ::)


Üdv:Bagi

#29
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Holnap este lesz, ha minden igaz.

#30
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
De most akkor ma, vagy szombaton lesz? Ha szombaton, akkor megpróbálom megdumálni.....

#31
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
úúúúúúúúúúú azt hogy beszoptam: már kezdtem kikészíteni mindent, aztán ilyet szól anyám: te+ hova készülõdsz, mondom pestre fórum találkára. Ilyet szól: és én majd azok után szerinted elengedlek, hogy bioszból 2-est kaptál?! Na mondom,**********!!! Csak ennyit akartam, szóval mégse megyek, SAJNA!!!! >:( >:( :( :( :( :-[ :'( :'( :'( :'( :'( :'(

#32
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Asztalt foglal valaki?

#33
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Ó, Révi, jóóóószóóóó szekszíííííí! (Na meg a bõröd... nekaz illatáról ne is beszéljek!) ;D

Findli: "egy ilyen lánynak a diszkóban a helye" ;)

Én is megyek jól.

AsztA

#34
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Ezt TUDTAM, hogy neked szönte tuti, hogy tetszeni fog!!!

#35
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Maximálisan támogatom!
Áájj szóóó júúú (end hör) valking in dõ réééééjn! ;D

#36
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
És mit szólnátok hozzá, ha italozás után átmennénk a Mammutba, a Kaméleon Klubba, ahol szombatonként Rákász disco van???? Tudjátok SOTE...

Irány a discoclub!!!

#37
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
az foglal asztalt, aki a legközelebb lakik :)

#38
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
nA MEKKORA EGY ÁLLAT VAGYOK, BOSI EZ 2X MENT EL! :P

#39
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hi

MINENKIVEL KÖZLÖM A JÓ HÍRT, HOGY A NETRÕL LETÖLTÖTTEM ÉS CD-RE MEGIRTAM 7 EXLÚZÍV BELGA SZÁMOT, AMELYEK KIMARADTAK AZ ALBUMRÓL. OLYAN BRUTÁL, HOGY EHEZ KÉPEST AZ ALBUMON SZEREPLÕ BKV-S DAL CSAK EGY SZENDE VASÁRNAP DÉLUTÁNI LÁNYREGÉNYNEK ILLENE BE! 8)

Ha esetleg valaki tud hozni egy diskmant 23-án a marximba lehetne tartani egy õsbemutatót. :PSajna már LCS-nek eligértem kölcsibe, :-[de szerintem simán elszégyeli magát!! ;)Akit érdekel esetleg kazira meg tudom írni, így hiphopp, de aki igényes és cd-n szeretné azt is meg tudom oldani, de az beletellik egy kis idõbe, egy két nap, de nem probléma! Megéri!

UI: 7 gyönyörû förtelemes óriásieszetlennagykirály zenezagyvaságról van szó!! FÚÚÚ NAGYONNNNNNNÁLLLLLAT! 8)

Ja egyébként már alig várom a jubileumi talit, no és persze a 26-ai BELGA gyönyört!! AHHH ORGAZM. MASZTURB. KIELÉG. MINDEN LED VILÁGIT!!! ;D ;D ;D

#40
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Akkor mondhatjuk azt, hogy Marxim, november 23-a, 20 óra? Valaki foglal asztalt?