Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Mindenki állatkodik???

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
175 hozzászólás a témában

#141
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Nekem a régi vázam is 21-es volt és az új is 21-es. Állatkodni nem jó, de kerózni igen!

#142
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Csatlakozom az elõttem szólóhoz. A kényszerbõl vett (ócsó vót) tizennyócas váztól megveszek, úgy fáj a derekam, a négyszázas nyeregcsõ teljesen ki van húzva, ami horror. Viszont, ha egy centivel lejjebb engedem, akkor lázad a térdem. Szóval Jorus, a jelek szerint nekünk nincs ugrabugra!  :'(

#143
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Na, de Gyaci! Látom már csak a Ruckus-od körül jár az agyad.

;D ;D ;D

A nyereg annyira van kihúzva, hogy tekerés és erõátvitel szempontjából optimális (nekem). Minden második nap Pécel-Újpest, a maradékon munkába binyóval. Hétvégén pl. Esztergomban voltam, ami nem vészes táv, de a (nekem) kicsi 19'-es vázon még maxra húzott, 30-as nyeregcsõvel is "érzem" néha a derekam. Az új váz bizti nagyobb  lesz! 8)

Szal kompromisszumok, mi?!  :-/

Aszem akkor marad a vállrakapomaztleszaladokalépcsõn stratégia, mert a nyereg magasságából nem engedek!  ;D

Megjegyzem nem is széles a nyergem, igaz annyira hátra van tolva a csõ végén, amennyire csak lehet.



#144
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Igen, lehet hogy télleg magasan van a nyerged, plussz lehet hogy széles, ezért nehézkes mögéje csúszni. Szerintem ha CC-zni is akarsz meg urban-kodni akkor kompromisszumokat kell kötni valamelyik kárára. Vagy venni egy vérbeli freeride vázat, amivel tucc CC-zni is meg mindenelni. Ajánlom a Ruckus-t!!!  ;D  ;D

#145
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Szerintem a nyerget nem kene annyira kihuzni. En CC-zek (bar ahhoz most kisse nehez a bringam), de a nyergem annyira van kihuzva, hogy barmikor ra tudjak ulni a hatsokerekre :) Probalkozni kell, hogy mi az a legalacsonyabb nyeregpozicio, amivel meg viszonylag jol tudsz maszni.



#146
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hyez!  

Az állatkodásról annyit, hogy magamat azért nem nevezném állatkodónak, de ha gondolok egyet, leengedem az ülést, leszedem az 48 centis CC-kormányt, és felrakom helyette a 62 centisset (csak a stabilitás végett  ;D ;D) Center X lekap, Zokes feldob, 1.95-ös le  2.35-ös fel.  ;D Sajna ettõl még béna maradok...  ::), de igyexem!  8)

Egy kérdés: ha a binyó épp CC-style-ban van (tehát nyeregcsõ 30 centin) hogy a rákba lehet lemenni egy meredekebb lejtõn, vagy példul egy lépcsõn az Árpád hídnál. Mert, ha freestyleon van, akkor súlypont hátra, le, hátsó felem a hátsó keréken, és bárhol lemegyek. Igen ám, de ez nem kivitelezhetõ kihúzott nyeregcsõvel. Egyrészt, mert ha felveszem a freeride pózt, nyomja a nyereg a nyakam  :o, másrészt, pedig mert igen nehéz kikerülni a nyerget, mikor súlypontot helyezek át.  ;D ;D

Szal Mélyentisztelt Bikerek Ti hogy csináljátok? Mégsem ereszthetem le minden kanyarban a nyerget. Vagy ne akarjak lemenni a lépcsõkön???


THX! In advance!


Byez!

#147
ping4091

ping4091

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Greetings BikerS!

Gyaci:

Húú de korán keltél, én 6:25-kor még javában durmoltam...

;D

Shaun:

Igen, a bukó télleg fontos, mint ahogy n is értekeztem errõl a köcsög gyal., autósok topicban...
Az esésed meg biztos szép lehetett ;D, de remélem azért nem ért komoly sérülés :(


Apropó honnan lehtne Kranked viviket szerezni (dl&tsai)
Ha valaki tud vmit informáljon már plíííííz..

Hail BikerS!

Laci

#148
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Shaun

Ez igen!!  ;D
A viccet félretéve szerencse hogy nem lett semmi bajod.  :)

#149
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Hát igen, az az uccsó asztal magában elég unalmas lenne. 8)

#150
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
gyaci:
Vázolnám.
- 2001. 10. 7. Vasárnap
- Veresegyház, Duál szlalom pálya
- Utolsó ugrató Fém ívvel kombinálva

Naszóval, ugyebár van az utsó asztal ami elött néha van egy fém rámpa, az asztal érkezõ része elött pedig egy dudor.
Tehát tekerek mint a póstás a kutya elöl (ezt most találtam ki) elugrok a fém ívrõl és mitad Ísten? Becsõröztem az úthibát.
Ezután elsõkeréken gurultam az érkezõn lefelé, amíg a fara kinem mozdult oldalra. Aztán nem tudom pontosan mi is történt csak azt, hogy miután térdel tompítottam belassult az egész és éreztem, hogy a fejem lesz a következõ ütõdés elnyelõ zóna. Ez így is lett, akkorát koppant a fejem, hogy a bukó is elcsúszott a fülemre.

A tanulságot mindenki vonja le és hordon bukót ;D

Palmer

#151
vendég__*

vendég__*
  • vendég
rob

;D

#152
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
gyaci

Te tényleg idióta vagy..... ;D Itt ülök a teremben, és röhögök, közben meg néznek, hogy miért....

Andix

A motokrosszpálya Törökszentmiklóson van, és az a nagy elõnye, hogy már nem használják, de a nyomvonal még megvan. Csak nem biciklikre van tervezve, és egyikmásik ugratóra még felmenni is nehéz, nemhogy a végén elugrani...

#153
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Hát nemtom, szerintem nem érdemes traktorgumit feltenni. A Tom Slicket évek óta nem tudom felütni, de az 1.9-es széles dögöt rögtön sikerült :P

#154
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ha nem súlymániás vagy, akkor vegyél Maxxis. Ultraállat, megakirály. Nekem Mofo DH-m van (2.35), és nem rossz  ;D haveromnak, meg Mobster 2.5, és elõl is hamarosan Highroller 2.5.

Ja, Rob!! Hol van az a motokrossz pálya!! Ki kell próbálnom  ;D

#155
ping4091

ping4091

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Tsá all BikerS!

Állatkodás, milyen színû? Hááát... Valószínû.... :)

Állatkodásra tökéletes hely a szegedi Oroszdomb nevû hely.
Tudjátok itt a nagy laposon nincs hegy, de OTT lehet állatkodni, fõleg mikor a motokrosszosok felszántják!!! Hajajaj, az aztán az igazi!  ;D


Bye:
            Laci

#156
vendég__*

vendég__*
  • vendég
rob

Jó van, csak hülyültem. Nem kõ mingyá megverni. ÁÁÁÁÁÁ ne báncsá rob bácsi, ááááá ez fáj..... Bocsánat rob bácsi, bocsánat!! Jáájjjáajajjja ez nagyon fáááájjjjj... :'(  :'(

#157
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
gyaci!

Ekkora sértést!!  ;)

Látnál csak! Meglátnád, hogy milyen kis szerény, aranyos, debil, idióta, barom állat vagyok :)

#158
vendég__*

vendég__*
  • vendég
rob

Szóval állat vagy!  ;D

#159
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Én nem állatkodom :)

Éppen csak most ütöttem fel vasárnap a Mythos XC-t, és döntöttem el, hogy ha az ég leszakad is, de veszek elõre hátra 2.35-ös gumit a mostani hurka 2.1-esek helyett.

Meg a hétvégén az öcsémmel, és egy haverommal meglátogattuk a motokrosszpályát, és végignyomtuk. Igaz, 1 (!) kör után feküdtünk, és lihegtünk csak...:)

#160
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kedves Shaun, kérlek vázold röviden vagy akár bõven az esésed körülményeit!!  ;D