Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Mindenki állatkodik???

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
175 hozzászólás a témában

#81
Marchee

Marchee

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Én nem állatkodok!!!!!???? :o :o :o
Mit nevezünk állatkodásnak?
DS? DH? ???
Mert akkor én nem állatkodom!
1részt mer a bringám nem bírná!
2részt mer számomra az a kihívás hogy este a körúton 30 cal a járdán hídtól hídig jussak!
Éljenek az utcai harcosok!na meg a hajtáspajtások! ;D ;D


#82
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
;D ;D ;D

#83
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Köszönöm nemes megnyilatkozásodat Ó Te Éretlen Hallószervvel rendelkezõ Uralkodó társam!!  ;D

#84
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Gyaci: Ennek igazán örülök!
Akkor az ellenállási mozgalom tovább folytatja a harcot. Érzékeny lelked meg majd próbának tétetik alá amikor Róma fõterén cölöphöz kötünk és gépzsírral kenegetjük A Ruckus-od láncád de biztosíthatlak, hogy a váltódnak is jut belõle!  ;D ;D

Zöldfülü (akinek egyébként semmi baja a Ruckus-al sem)

#85
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Félre lettem értve Zöldfülü barátom: akinek nem inge ne vegye magára, akinek meg inge az kapja be. Ennyi, nincs túl fényesítve a dolog asszem!!  ;D
Az meg hogy megsértõdjek ijen miatt, és hogy érzékeny lelkû lennék elég röhej!!!  ;D ;D

#86
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás

A szófosásról még mindig csak annyi a véleményem, hogy Isten (Jupiter) megakadályozá hogy a neten szemtõl-szembe válcsunk eszmét, ezért írunk. Ki többet ki kevesebbet. Én nem szólok be annak aki keveset ír, hogy pl.: Mijafaszomnak vagy itt bazze ha alig írsz! Szóval kérem tessenek már abbahagyani eszt a dedós dolgot hogy ki mennyit ír és milyen tartalommal mer kuuuurvára nem érdekel senkit azon kívûl aki eszt állandóan feszegeti.  


Ez most kinek szól? Ha ez válasz néhány sorral ezelõtt elkövetett hozzászólásomra akkor te is pont olyan érzékeny lelkû vagy mint bumi! Egyébként szerintem sem engem, sem mást nem érdekel, hogy ki mennyit ír hány csillagja van stb. Mi itt mindannyian a fórumon, próbáljuk vidámabbá tenni a munka közbeni üresjáratokat meg némi hasznos infót próbálunk felcsípni. Idõnként mindenki kárára folyik a poénkodás de senki nem rosszindulatból bántó szándékkal ír (általában).  Ha téged zavar,  akkor én biztosan de gondolom más is tiszteletben tartja ezirányú igényedet.

Zöldfülü

#87
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Andixus

Majorus és Kislustus már nekünk szolgál, te következel te kutya!  ;D

A szófosásról még mindig csak annyi a véleményem, hogy Isten (Jupiter) megakadályozá hogy a neten szemtõl-szembe válcsunk eszmét, ezért írunk. Ki többet ki kevesebbet. Én nem szólok be annak aki keveset ír, hogy pl.: Mijafaszomnak vagy itt bazze ha alig írsz! Szóval kérem tessenek már abbahagyani eszt a dedós dolgot hogy ki mennyit ír és milyen tartalommal mer kuuuurvára nem érdekel senkit azon kívûl aki eszt állandóan feszegeti.  

#88
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hát igen Zöldfülü, legalább mi tartsuk össze. Úgy tûnik hamarosan még 2en áldozátul esnek a gonosz római isteknek. Major, és Kislust, ha halljátok szavam, még megmenekülhettek!! De attól félek már késõ.... Nincs mit tenni...

#89
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
paraferee: látom nagyon a lelkedbe gázoltam ezzel a szófosás dologgal... ne csak hozzászólásaid számát nézd, hanem a terjedelmét! :))

#90
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey Andix

Örülök, hogy van még valaki aki a rettenetes veszélyeket vállalva felveszi a harcot a római elnyomók ellen.   ;)

Zöldfülü

#91
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Gyacius Phoromus Maximus Gaz Trónbitolos: Nem hiszem, hogy úgy fogsz bekerülni a Guinessus Recordus Bookusba mint a legtöbb hozzászólást író BMFT-tag, inkább mint a legrövidd ideig uralkodó gaz piromán római!   ;D ;D ;D

Zöldfülü az ellenálló

#92
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
hmm.. én 05/06/01>> akkor én sokkal jobban bõbeszédûbb vagyok!! :-[ :-[

kislust

#93
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kislustus
Nem szokásom sértõdni csak haragudni!  >:(

#94
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Na álljunk meg egy szóra... Grécsi tanár Úr után...

Szófosás?
meg 54mitoménmennyi - 1ikszmennyi??

Vegyünk engem pölö... mert miért ne vennénk? ;D

Szal...
regisztrálva lettem 2001. 02. 06.
azaz november 6-án(jövõ héten) lesz 9hónapja, hogy ide tolom a lovam és a pofám...

9hónap... 548posts...
hmm...
ez ugyebár annyit tesz, hogy havonta ~61szer szóltam hozzá, ami átlag napi 2!!! hozzászólás!!!

Kérdem Én, azaz Paraferee, hol itt a szófosás??
Hm?

Részemrõl ennyi...
Akinek nem tetszik... le van fosva... ;D

Csõváz és hátszél...
Joghurt is többet pofázik.. pedig nem... Paraferee voltam


#95
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kislustus
Nem szokásom sértõdni csak haragudni!  >:(

#96
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
háhá, némmá!!!! Egy sértõdõs római !!!!!!

vicces!!


...
;D ;D ;D

kislust

#97
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem értem sokan miért beszélnek szófosásról. Nem olvastam semmilyen szabályzatot ahol le lenne korlátozva az egy személyre jutó max.postok száma. Szóval addig míg ilyent nem látok mindenki kapja be akinek nem teccik. Nem muszáj elolvasni amit írunk, el lehet menni a némák fórumára elmélkedni.  >:(

#98
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szega Charon...

majd nézzük meg ez utóbbi számot mondjuk 3hónap mulva... akkor meglátjuk a szófosásod eredményét...

;)

Cs&H+Tsai...

#99
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nézem, milyen jól mutat 585 - 23. Nekem nincs szófosásom...

#100
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Hullák is lesznek? Mert azokat a bringájukért cserébe  ;) átviszem a túlvilágra! ;D

Charon, the first after death.