Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen rádiót halgat??

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
57 hozzászólás a témában

#21
Gabriel.jr

Gabriel.jr

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Ahoi!

Slager radio! Nagyon jo a reggeli musoruk, a Bumerang. Nehany napja kitoltak a musoridejuket, nem 5.45-9.00, hanem 5.45-10.00. Sokkal jobbak itt, mint a TV-show-ban.
Ha net-ezek, mindig a New Rock 99X-et hallgatom. Ez egy Atlantai (Georgia, USA) radioado. Elmeletileg egy alternativ rock allomas, de neha klasszikus rock-ot is adnak. Most pl. Nirvana: Smells Like Teen Spirit. Lassan mar ok is klasszikusnak szamitanak  :).

Udv!

#22
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Én csak a Sláger Rádiot hallgatom. Régebben minden félét hallgattam aztán *****ra meguntam és áttértem a múltba. Nagyon franko kis zenék mennnek!/de tényleg/ :)

#23
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
est fmen a duma az kiakaszto pedig a zene a legjobb ott. Rádio 1 is király. Sláger rádiot meg kár hogyy beszuntetik:(

#24
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
köszi!

#25
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
www.deffifilm.hu/villamtelcsi

#26
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Mojlepque, honnan lehet leszedni villámgézát? Nekem van tõle pár kamutelefon de már kezd unalmas lenni :)

#27
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Szerintem is az Est fm a legfrankóbb, legalábbis zeneileg. De a duma néha nagyon uncsi. Csak a Mocsok Mike-t bíromm! Rulezz. De én is váltogatni szoktam az adók között. Még a Rádio 1 jön be. Az internet rádiókat nem ismerem.
De ha zenét akarok hallgatni, akkor általában inkább beülök a gép elé és én állítom össze magamnak a mûsort. Így a legfrankóbb, és így tuti, hogy tecceni fog... ;D ;D ;D
Mellesleg a sulinkban én nyomom a rádiót hétfõnként már 2 éve. Ez is tök jó poén.
A villám gézát ismeri valaki?? A rádió Bridgen nyomta régen a telefonos poénokat. Elég frankó lett egykettõ. Múltkor töltöttem le 73-at... Elvoltam velük egy darabig... ;D
Nah, sziasztok, üdv mindenkinek: Mojlepque

#28
Hegylako

Hegylako

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Szasztok! Nekem be van programozva otthon 15 adó, és mindíg egyik kezem a távirányítón van, és kb. 20 másodpercenként váltogatok, mert normál rádió nincs! Az Est Fm-en is annyit ugatnak, pedig néha nagyon jó zenéket tudnak nyomatni, aztán valami hülye megint beleugat......

#29
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Én a Kossuth mellett szavazok!

De hallgatni csak speciálisan lehet: bekészítesz egy kazit mellé, és amint a zene megszólal azonnal a kazettát. (Gyk. a zenék anyyira keményen ultragaggyantak, hogy a szemöldököddel vágod fel az ereidet, ha hármat meghallgatsz.)

#30
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ti vagytok a spanok srácok. 1 bicost se ismerek rajtam kivüla aki est fm et halgatna. Ma lesz mocsok miki. Hallgassátok. legjobb ;D

#31
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Ja, a legutobbi amit hallgattam, az a Get Shorty volt. Travolta nagyon király. ;)



#32
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
HA már az internet rádiózásnál tartunk, akkor www.shoutcast.com, és ott mindenki megtalálhatja a magának valót. Én speciel a techno rovatban szoktam keresni... a List by Genre rovatban

#33
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Netrádiók? Itt a teremben a Danubiust nyomják, de azt én bojkottálom "igazi zenei változatosság" röhögnöm kell :( úgyhogy fülhallgató a hangkártyába oszt' Radio Free Virgin. A számok sajna olyan újak/olyan angolok, hogy sose hallottam, de ez legalább télleg változatos. ;D

#34
Hangi

Hangi

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Én kolis vagyok így azt hallgatom amit beraknak ami egyébként éléggé sittes, de általában a Danubius megy :P

#35
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Viszont asszem nov. 24-én lesz egy bringás buli, de errõl még semmi biztosat nem tudok, csak fuólag említette egy haverom, állítólag az a csávó rendezi, aki a Mecsek Marathont csinálta.

#36
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
:'( :'( :'( :'( :'( :'(

#37
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Véresen komoly :-( reggel volt a TV2 kulturális ajánlómûsorában (Tyll Attila volt a riporter) idén már 100%, hogy mind elmarad

#38
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ez komoly?? Hol/ melyik adón láttad??  :( :-X :'(
Biztos lesz jövõre is, szerintem még idénre is befér egy buli (remélem) Karácsony és Szilveszter között.

Palmer a Fürdõk királya  ;D

#39
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Ma reggel láttam a TV-ben, hogy nem lesz több Cinetrip, mert már a nullszaldót sem érték el... A fõrendezõ most mindenféle médiában megpróbálja felhívni rá a figyelmet, és ha jobbra fordulnak a dolgok, akkor jövõre megint rendez.

#40
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
A Cinetrip tényleg nagyon frankó. (Ludmilla rul'z) ;D ;D