Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Állam bácsi nem fizet

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
35 hozzászólás a témában

#1
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
ugy kéne megcsinálni/tatni,mint ahogy a K2 csinálta azt a falmászo klubbot , ami sajnos leégett... ugyhogy a K2 ilyenbe most nem fog bele,de mondjuk ugy kéne , hogy belépökkel rendesen, meg ilyesmi, de már valaki felhozta ezt a témát régebben, hogy ö már szerverzkedik egy Ski and Bike Parkkal, nem tudtok erröl valamit??

#2
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
mi itt szfváron összgyûjtöttünk egy kiló aláírást(kb. 500) azért, hogy építsenek nekünk egy dirt/dual pályát. Be is vittük a polgármesterhez, azstán nagyba szart az egészre. Nem is érdekelte, mert milyen nagy marhaság, meg "ÉLETVESZÉLYES", há mondom szopjál le hülye köcsög. Ennyit a magyarországi bringás megmozdulásokról. >:(

#3
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
ahham .. valami olysmi ..

#4
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
(Ohha, látom még egy év utan is meg van a topicom;))
BombrideR ugy erted, hogy egy north shore féle buliba szallnal bele?


#5
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
a topic olvasgatas utan arra az elhatarozasra jutotam hogy ha jovo nyarig tudtok varni kepes vagyok egy nagyobb osszeggel beszalni a buliba (ez alatt ertem nagyobb ! ) mint maganszemely,
..fantaziat nagyon is latok benne otlet is lenne nem is keves ..(tapasztalat..) ,de persze ehhez MOba kell lenni..stb.. de mint lehetseges forras ugyereztem erdemes beirni..

#6
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
ami volt north shore a jános hegyen, azzal mi történt? csak ugy eltünt egyik napról a másikra?

#7
Parduc

Parduc

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás

Nem az erdészettõl hanem a Természetvédelmi Hivataltól kell hozzájárulást kérni, az építéshez pedig pályázati pénzt kell bevonni, pályázni kell és kész.

#8
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
En ismerem a Goncit, meg tudnam beszelni vele, hogy dramaian adja elo.... ;D
Amugy meg a Robi is az RTL Klubnal dolgozik, de nem hiszem, hogy barki is ezzel foglalkozna, hacsak nem utok el egy mukit, aki epp a NorthShore -on setal felfele. Na akkor annyi... :-[
;D ;D

#9
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
bilibe log a kezecskenk...csobb. Almodozunk:|

#10
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Ne feledjétek amég csk aszóbeszéd van addig nincs hír. Ha viszont a kamerákkal tudnak valamit mutatni nem kell más csak drámaian elõ adni és egy-két "szakértõ"!

#11
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
RTl klubbot, minden érdekli, mert uj hirek mindig kellenek, de azt kétlem, hogy egy kis palloépitgetés és föld turás, bárkit is érdekelne. Hiszen ott a jános-hegy köztudott bájk perödájz mégse hallottam vagy olvastam rola semmit sehol soha:P

#12
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
;D
Amúgy meg ha beszélünk az erdészbával két dolog történik > totálisan elutasítja az ötletet. Vagy pedig szabad kezet ad.
De szerintem egy north shore pálya még nem a világ... Nem hiszem hogy az RTL Klubot érdekelni fogja, de ha mégis...  ;D

#13
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Engem is csupán a média-visszhang tart vissza attól, hogy lerondíccsak a mozgólépcsõk korlátai között a Moszkván... ;D Na meg Shaun pajti, aki levédte az ötletét... ;D



#14
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Azt is kérdezzétek meg hova lehetne, mert egy védett területen egy illegális pálya miatt a média is lecsapna ránk most újabb sztorija úgysem lenne :)

#15
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
OFF
Jackdaniel:
Alkesz barátom gyere ICQ-ra!  ;D
ON

#16
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
A legegyszerûbb ha bekopogunk az erdészbácsihoz egy rekesz sörrel és megkérjük szépen hogy ne nagyon bontogassa a pályát.

#17
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
hát erdész meg hasonlok között johogyy nem titok, csak a vandálokat szeretnénk elkerulni:)

#18
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Azzal a titkos, be nem jelentett engegély nélküli dolog azért büdi, mert a területet kezelõ erdész vagy vadõr elõtt nincs titok ilyen téren. Higyétek el ez tuti (ezt tudom mert ez az én szakmám is) :)Ha velük meg egyeztek akkor mûködhet a dolog.Ha megtaláljátok a terület erdészét vele egyezkedjetek ;)

#19
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Vazzzzzz, ez jóóóóóóóóóóó!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#20
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
hopppá titkos térkép, melyen ikszel van jelölve a pálya...csucsos kötöl északra 200lépés majd odvasfátol nyugatra 300 tekerés, várd ki a nyári idoszámitás szerinti 5 orát és a napsugar keresztezi a kristálypálcát és a földre vetödött fénysugár kirajzolja a pálya koordinátáit:P