Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Legyünk összetartóbbak!!!!!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
25 hozzászólás a témában

#1
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ahojj
kis városunkban is (szhely) mindenki ismer szinte mindenkit, köszönni is szoktunk egymásnak...
ha meg idegenekkel találkozunk szhelyen vagy Kõszegen, vagy máshol, akkor nem szakadunk bele azé'egy "Helló"-ba

Astro, te Heavy Tools-os vagy?

#2
Astro

Astro

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Ciao!
Nálunk sopronban eléggé megvan az összetartás, mert a hegyi bringások közül a legtöbb az klubtag, az országutisok meg általában triatlonosak, szoval nem túl sok a magánharcos (klubmentes). Magyarul szinte mindenki ismer mindenkit...

#3
Orion

Orion

    vendég

  • fórumtag
  • 66 hozzászólás
Végigolvastam, és egy része abszolút fedi a véleményemet. Köszi az utalásokat. Ami a köszönést illeti azért nem vagyok köszönõgép, sõt egyre kevésbé köszönök én is. Oka:lsd. korábbi nagymonológ.

#4
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

Ami pedig az összetartást illeti nagyon szép dolog, de még az is nehezen megy, hogy ha ráköszönök egy szembejövõ kollégára esetleg visszaköszönjön.


ha annyira zavaro , hat ne koszonj neki .. es nem kell varni hogy koszonjon ..
koszonj az ismeroseidnek ... es aki radkoszon viszonozd , de nem kell "koszonogepnek " lenned...

#5
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Helló! Engem tul. nem kell elõcsalogatni, mert a fórum szinte már második otthonom. Itt vagyok, és próbáltam számodra olyan infót szerezni, amirõl esetleg te nem tudsz. Ezekszerint már az összeset végig is olvastad?

#6
Orion

Orion

    vendég

  • fórumtag
  • 66 hozzászólás
Szia Lensver, már vártalak! Könnyû téged elõcsalogatni. Azért írtam ide ilyen témát, mert én is a régi topicokat bújtam, csak a szõrtelenítés problematikája helyett én erre találtam rá elõször. (Valami ilyen témát kerestem, hogy végre jól megmondhassam a véleményem.)

#7
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Pár dolog kimaradt! ;)
Pl a köszönõs topik! ;D

#8
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Erröl már jó hosszú vitákat bonyolitottunk le tavaly! Ez a topik kb. a version 3 vagy 4.

Itt lehet megtudni az eddigi véleményeket:

http://www.bikemag.h...y;threadid=3416

http://www.bikemag.h...id=3432;start=0

http://www.bikemag.h...id=3392;start=0

http://www.bikemag.h...id=3392;start=0

Nem is beszélve a többi hasonló témáról, mint "köcsög gyalogosok, rendörök, BKV ellenörök" ,stb...

#9
Orion

Orion

    vendég

  • fórumtag
  • 66 hozzászólás
Ami pedig az összetartást illeti nagyon szép dolog, de még az is nehezen megy, hogy ha ráköszönök egy szembejövõ kollégára esetleg visszaköszönjön. Ez igen bosszantó. Azt is megfigyeltem, hogy ha teljes felszerelésben megyek (értsd ruházat, sisak stb. ) akkor egy hasonlóan kinézõ biciklis még csak-csak köszön, de ha valamiért csak normál ruhában megyek, látom a felsõbrendûség érzését az arcán, és a lenézést a szemében. Nem akarok általánosítani, biztos nagyon sok kivétel van (akinek nem inge ne vegye magára) de nincs ez így jól.

#10
Orion

Orion

    vendég

  • fórumtag
  • 66 hozzászólás
Szerintem a helyzet a fogason a következõ egy szép napsütéses napon: Rengeteg sok biciklis és turista a Városmajorban. Innentõl két forgatókönyv: Ha nincs security akkor a plafonig állnak a gépek, de azért valahogy megvagyunk a népekkel, akik egy kicsit megbámulják a rakást. Ha van security akkor limitált beszállás, hatalmas káosz, üvöltözés, anyázás és különféle trükközés (egy megállóval följebb próbálkozás stb.). Na ennyit a securitysok létjogosultságáról fényes nappal a fogason.

#11
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Viszont érdekes színfoltja vagyunk a fogasnak...
Amúgy a hegy tényleg rommá van bringázva, néha már tiszta környezetkárosítónak érzem magam, amikor lesodrok 500kg talajt egy lejövetelkor...


#12
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Iljics
Attól még, hogy így nem kong a fogas, a drága BKV még nem keresi rohadtra magát rajtunk.  ;D Egyébként szvsz a Hegy már kicsit szét van bringázva.  :(Gyalog én sem szívesen mészkálnék arra, amerre biciklisek vannak. Nem is teszem, de szerencsére van bicajom.  8)(Bár többnyire így is kerülöm a tömeget.)  ::)

#13
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A balhéról én is lemaradtam, de szerintem tutira az volt, hogy a kétlábúak a kétkerekûek agyára mentek, és viszont.
XY átmegy Józsi bá kutyáján, mire Géza bá bedugja a botját YX /aki mitsem sejt/ küllõi közé, és így tovább.
Mindenki utálta/utálja a másikat, s végül a kétkerekûek, mint "kisebbség" szívta meg. Azt persze nem veszik észre, hogy a fogas kongana az ürességtõl, ha MI nem lennénk...

#14
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Ja volt egy nagyon jó arc securitys aki mindig kérdezgette hol jövünk le és faján el lehetett vele dumálni. No meg nem limitálta a gépek számát, de õ önszántából hagyta ott a melót. Szerény véleményem szerint a BKV leginkább a sínátugrálás meg a lakossági bejelentések miatt rendelte oda a securityseket.  

#15
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Nincs mit!!
Én nem igazán kommunikáltam a security-vel, mert nagyon berágtam még a legelején!! Akkor két ritka nagy tahó volt ott!!! De úgy tûnt nem bírták a kiképzést, mert elég gyyorsan eltûntek!! Volt egy idõszak amikor egy nagyon kultúr egyén volt ott, de valami okból õt is eltüntették!

#16
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ja Ja!!!! A securityval már volt szerencsém találkozni, meg havrkodni is, csak magáról a balhéról maradtamle!!!

Köszi a felvilágosítást!!!  :)

#17
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Ja, a lényeget elfelejtettem!!!! Amíg elég kemény volt a security állandó volt a ku**a anyázás + egyéb heves szóváltások a bringások és security között!!!!!
De mint említettem a helyzet sokat javult!!
Ha valaki akar valami érdekeset még akkor látogasson el a http://www.freeweb.h...ers/riders.html oldalra

#18
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
2000 a poló?! Király! H lesz annyi pénzem beruházom egyre!!!! (kõ Bp.-i vagyok)

A fogasról annyit, hogy egyszer amikor a haverjaimmal mentünk brinyózni meglepetten tapasztaltuk, hogy megjelent a security és korlátozzák a bringások számát!!!! Azóta azért javult a helyzet! A teljes igazság, hogy miért is kell a Bkv-nak a security az számomra nem derült ki, de sok mesét halottam! Állítólag néhány bunkó bringás csapott valami nagyobb balhét a gya logosokkal és a vezetõvel és ezért rágott be a Bkv.

#19
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Erre a balhéra már én is kiványcsi vagyok.

#20
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
A póló 2000!!! + póstaköltség, de ha BP-i vagy akor oda tudom adni személyesen!!!

Tudnál egy kicsit bõvebben írni a fogasos balhéról ? ? ? Én csak kósza híreket hallottam, de nem monta el senki egyben a sztorit!!! Hogy is volt ? ? ?