Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

_WANTED_KRANKED_VIDEOS!!!!!!_

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
65 hozzászólás a témában

#61
vendég__*

vendég__*
  • vendég
igen igen...

A vizuális hatások nem befolyásolták a nézõsereget....

Ez tény...de én utánna láttam az arcokat. A fékevesztett elszántság kerítette hatalmába az embereket....

Most volt alkalmam bicózni közvetlen a film után...... :o

Velem tartott egy másik barátom aki olyan dolgokat bevállalt amit elötte soha....

Hogy is van ez?

Nem hörög a film közben de utánna feltúrja az aszfaltot?

furi.....

OFF
LiquidBugger
8)

#62
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
No igen.-igen...

Számomra nem okozott meglepetést ez...

Nálunk amikor megmutattam a filmet haveroknak, Én minden második képkockánál majdnem felugrottam örömömben sikítva, szemeim végig könny áztatottak voltak, izmaim végig görcsben...

Eközben Õk...
Ha kettõ felhörgés volt a a 47perec alatt, akkor sokat mondok, és egyet az enyéimtõl hozzászámoltam... ;)

Szal akkor Én sem értettem...
Azóta nem sokat gondolkoztam rajta... De egy tuti... a legtöbbjük nem mer lemenni ott, ahol Én egy kis parázás után lemegyek a kis merevverdámmal... (no, persze Velem velem van a Joghurt... ;) )

Nos, csõváz és hátszél!
Joghurt legyen veletek is... Paraferee voltam.,..

#63
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Imhol lennék........


Tegnap.....2001. július 5-én......

Volt szerencsém (20 másik elvetemült keróssal egyetemben...) megtakinteni a KRANKED sorozat III. részét.....

Namost.....a film alatt semmisem történt....néhány beszólás, hörgés, meg sírás.....de semmi más. Nem szedték szét a berendezést....

Én pörögtem.....mint hülyegyerek a lánchintán....eheheheh



szal: a KRANKED III. tutttttiiiiii siker!!

Csak ajánlani tom mindenkinek!!
Csak utána vigyázni kell a bicókkal...

És azt el is felejtettem mondani, hogy mindezt 4 méteres kivetítõn, full hangerõvel nyomattuk.....

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

http://www.nexus.hu/bikezone/img/liquidbugger.swf


#64
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
hehe ;D
keresem az utat...

asszem aki kereste már megtalálta, és valszeg egy kórházban fekszik...
legalábbis Én már tutira ott feküdnék, ha az elsõ-második-harmadik-negyedik-ötödik-hatodik-... megnézés után rögtön a kezem ügyébe került volna a verdám... ;)

it's a true story:
haverom megnézte Nálunk "A" filmet, majd elindult CANGÁVAL! haza... ez kábé 20kilcsit jelentett...
nos másnap hallottam, hogy a jógyerek eltörte a nyeregcsövét a hazafelé vezetõ úton tett néhány ugribugri közben... ;D

Na ennyi...
Csõváz és hátszél!
Joghurt adjon mindenkinek erõt és visszafogást a film után... Paraferee voltam...

#65
vendég__*

vendég__*
  • vendég
......

Akkor ki keresi a Kranked videókat?

Vagy már nem is keresi senki?

OFF
LiquidBugger
8)

#66
Bikemag

Bikemag

    házigazda

  • globális moderátor
  • 420 hozzászólás
Régi fórum hozzászólásai