Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nõk és kerekek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
80 hozzászólás a témában

#41
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
;D ;D ;D ;D

#42
zsof

zsof

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
hat meg jo! :) :) :)

#43
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
zsof! Te vagy a fõnök! ;D ;D ;D ;D

#44
zsof

zsof

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
na ne görcsöjjetek már ennyit, ennyire csak nem gázos... egyébként + ugyanazt irogattyátok a topic eleje óta  :) :) :)
szal ha fölfelé a csaj tempójában mentek, es közbe még +is dicséritek, hogy milyen jól nyomja, és ennek ellenére sem jön be neki, akkor nem bennetek van ám a hiba... :) :)
én egyébkent bisztosan nem mondanék le a tekerésröl és egyéb hobbikról egy pasi kedvéért se!!!
és ezt én sem várom el (asziszem  :))...
ez szerintem igy van rendben, nem?


#45
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Na most komolyan hozzá állva a témához elmondom az én módszerem hogy hogyan is kell egy lánnyal, ha kezdõ bicózni. :)

1.Döntsd el mit akarsz:
  a) tekerni egy állati nagyot- ne vidd magaddal  a  hölgyet
  B) vele szeretnéd jól érezni magad és a tekerés(kivételesen csak másodlagos)

2. ha a B) jönbe tedd a következõt:

Mellette menj, vagy mögötte kiv. ha az ellenkezõjét kéri

Ne hagyd ott soha! Hidd el nem szereti a "Tetején majd megvárlak!" szöveget.

Emelkedõn fölfele szereti a biztatást.

Ha úgy látod nem bírja te mond hogy álljunk meg pihenni. (az esetek többségében a lány úgy sem szól)

Ha elõ jön a nõi kiszámíthatatlanság és szidja a hegyet stb légy vele türelmes. ;)
Hidd el másnap az ellenkezõjét gondolja


#46
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Mondtam én, hogy nem lesz jó az a nõ neked!  ;) ;D ;D Ez egyébként tényleg gáz. Azt hiszik sokan, hogy a fogasozás nem is fáraszt ki... Hát az 5. kör után már azért eléggé kivan az ember..


#47
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
No én is jól megkaptam a minap. Kedvesem apró célzást tett testsúlyomat illetõen: "Sportolhatnál valamit" Mire én válaszul mondtam hogy igenis sportolok ám nem túl sokat mivel szabadidõm nagyrészét õ köti le. Err ilyet szól hogy amit én csinálok az nem is sport  :o :o :o mert nem tekerek csak felülök a fogasra mire én felvilágosítottam ,hogy az igenis meglehetõsen kemény igénybevétel másfelöl amikor a duálozgatok akkor igenis tekerek. No ehhez szóljatok valamit. (persze azert szent a béke)

#48
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Üdv Ras ugy látom Szpidi találkozó van ;D ;D ;D ;D ;D

#49
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Egy biztos, olyan nõt kell kifogni aki szeret tekerni! Higyétek el nincs is annál jobb mikor elmentek egy közös több napos túrára.  :)

#50
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Trau... ;D ;D ;D

az a baj nekem télen kifagy a seggem 100km t letekerni... utána meg szabadfoglalkozás... ;D ;D ;D

ha meg lesz a bót én beugrok majd oszt nézek a drágámnak egy masinériát...

még ellenkezik egy kicsit, de melyik nõ nem szokott... ;)

#51
Trau

Trau

    vendég

  • fórumtag
  • 104 hozzászólás
Napsugarast!

Elso szamu eszrevetel: a nok jonnek-mennek, a kerekpar maradando szenvedely. :)

Nos, Kedevsem elso alkalommal kerekparon latott, mikor lerobogtam Kiskunfelegyhazara, ugyhogy sok ujat nem tudok neki mutatni. Mivel a Draga a Wekerlen lakik, en Bekason, a munkahelyem meg a Deak ternel van, igy szinte mindig kerekparral jarok feleje. Udvarban lelakat, zuhany aztan szabadfoglalkozas. :)
A Kedves teljesen tolerans a kerekparral, igaz, tavasszal O is kap egy gepet, foleg, ha mar lesz boltocskank... :) Akkor elkezdjuk finoman idomitani, kiugrunk Szentendrere capuccinozni a Suranyihoz, romantikus seta a Duna-parton, aztan kesobb johet Papret es tarsai... :)

Trau

#52
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
úgy értem Veresre

#53
jackdaniel

jackdaniel

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Sajna szegény lány most egy darabig nem fog jönni velem tekerni ugyanis nemrég csináltak nála keresztszalagplasztikát (mûtötték a térdét). Úgy egyébként nincsen sok baja a kerékpározással csak nem jár el tekerni minden hétvégén meg nem jön velem Versre meg fogasozni

#54
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
2-kerék és nõ?
Ha nem akarsz sok gondot az elsõ randin kérdezd meg szeret-e brinyózni Ha igen az szupi :D, ha nem az is mond vmit >:( A döntés a te kezedben A múgy saját tapasztalat az hogy a csjok nagy része szeret" bicajozni" atöbbi rajtad múlik csak jól kell tálalni. ;)

#55
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Dear Darton!

A sanszsál ingyen szerezhetõ be a baleseti sebészeten a Fiumei úton, feltétele a fejreesés. :)

üdv, lcs

#56
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hey!

Egy csöppet Nálam már elkésett ez a topic...
Amikor megismerkedtem barátnõmmel, már alapból tartozott hozzá a kerékpározás iránti hajlam is...
Olyan túrázós-tekeregjünk...
A hegyekben viszont nem óhajtozott Neki a tekerés... pontosabban rövidtávon, aszfalton maradva igen...

Aztán idén... izé...szoknom kell ezt... tavaly kapott Tõlem egy új verdát... egy Magellan Cratert... Pfúúúú... azt a csodálkozást... mert hát ha azt csinálja a verda amit akarsz, és fõleg úgy ahogy, és akkor amikor kell, az valami isteni... :)

Így hát az új lóval nem lehetett olyan kifogás, hogy nem megyek az ösvényre ezzel a binyiglivel... Kikerestem egy kezdõ szintû, sok szép hellyel rendelkezõ ösvényt, és elvittem rá... Szépen, nyugisan tekerve...

Most már szívesen teker velünk, hogy ha nem hagyjuk ott, túrázgatunk...

Megmondjam azért az õszintét?
Én kifejezetten örülök annak, hogy nem megy olyan lejtõkre, ösvényekre, ahova Én...
Szívbajt kapnék, és õszülõ fejem remegõ kezeimmel fognám...

Jobb így...
Amikor fenn vagyunk a hegyekben túrázgatunk, de mellette marad idõ szabadjára engedni a lovakat és a gõzt... ;D Így mindkét fél elégedett... És szerintem ez a fontos...

Na csõváz és hátszél...
Joghurt és Para

#57
zsof

zsof

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
amugy engem nyunyam magaval szokott vinni...
de mi mar abban a stadiumban vagyunk, hogy a hegy aljan megvar...  :) :) :) :) :)

#58
zsof

zsof

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
na sziasztok, szrintem hozzaszolok, elvegre engem is erint, meg talan segiteni is tudok. bar kempelen nagyon vagja a temat!  :) :) :)
szerintem amugy a csajok nagy reszet siman ra lehet venni egy kis tekeresre, lenyeg a sikerelmeny az elejen!!!! ugyhogy nem elhuzni, es felorankent bevarni...
az meg szinten erthetö, hogyha maskor meg egyedül vagy mas him egyenekkel mentek durvulni... szerintem csak a felkonferalason mulik... uhhogy mindent bele, szerintem nem harapja le a barinöd a fejed...
:) :) :) :)
csa: zsof voltam

#59
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

CC-zni meg mindenki tud!!! Ki jobban ki rosszabbul!!! Szerintem erre lehet legkonnyebben rávanni valakit!!!


na azért nem mindenki bírja a zabpelyhet meg a NASA által is tesztelt mindenféle mûkaját...  ;D
osztán meg hö nehommá fikázzuk a CCseket, mert kikönnyítelek egy két helyen no...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



ui: csak hogy Jorusnak igaza legyen ;D


#60
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Tipp

Szerintem az idõ + a párkapcsolat elõrehaladtával a kérdés egyre akuttabbá válik. Így célszerû még az elején mederbe terelni a dolgot:

Verzió a: Cserkéssz be egy SonkaZsuzsi típusú hölgyet -->> méregfog kihúzva

Verzió b: Idomítás. Ezt teszem a feleségemmel kb. 5 éve -->> kellõ türelemmel 99%-os siker

Idomítási recept:
1. Szánd rá a megfelelõ idõt. Elsõ alkalom, fulltelós gép 60%-os lejtõ, bukósisaknyi kövek--->> garntált kudarc. Elsõ alkalom 150 km-es túra, 34000 m szintkülönbség-->> dettó
Tehát: Dobd fel, hogy menjetek el kettesben egy hétre nyáron a hegyekbe kirándulni (Csak Ketten, csak Mi...) -->> Siker 1 lépés (de visszafogott középhegység!!!)
Szolidan dobd fel a labdát, (Mi lenne ha vinnénk biciklit?) csak a móka kedvéért, csak finoman. (ha idõben elkezded a kúrát, és finoman eteted)  -->>Siker 2 lépés
2. Gyûjts be egy megfelelõ biciklit neki. Fontos: mérete legyen, precízen mûködjön (nem a fullXTR a lényeg) legyen könnyû (akár teló nélküli) gumiból válassz kis gördülési ellenállásút, az elején úgyse DH-zik, de ha nehezen megy a gép az rögtön szétviszi. És a nagyon fontos: TETSZEN NEKI A GÉP!!!
--->>>Siker 3 lépés
3. Ha ott vagytok: az elején rövid, könnyû túrát válassz, kevés emelkedõvel, lehetõleg alsóbbrendû aszfalton, vagy enyhe földúton max. 20 km-t. Engedd, hogy élvezze, dícsérd sûrûn, menj mellette, mögötte, (semiképp sem úgy mint kisebbségéknél, hogy ember elöl, kisvártatva romnyi követi) ha akar álljon meg. Az elsõ nap téged garantáltan szét fog vinni, de ha így készülsz te is élvezheted.
Másnap mehettek egy kicsit többet, de csak 10-15 km-el tervezz többet.
Harmadnap már beiktathatsz, némi technikai próbálgatást, szolíd lejtõzést, enyhe mászást, amit ha jó látnivaló kedvéért tetetsz, nem fog rikoltozni.
Negyedik nap városnézés, szerelmes séták, holdfény, romantika, no bicikli.
Ötödik nap: vissza a gépre, és egy kicsit komolyabb dózis. (Ekkora már élvezi, ha nem elkúrtad...)
Hatodik nap és így tovább: tuti bringás barátnõd van.
Figyelmezetés: Türelem, mert ha elrontod nehezebb helyrehozni.