Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nõk és kerekek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
80 hozzászólás a témában

#1
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
;D
JAJ,asszem ilyen probléma egy ideig nem áll elõ,h a Hölgy nem akar terepre menni : -) És Niki is teker...Ahogy Mici is... Rózsiról nem beszélve :-D

#2
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
;D
Csak azért javasoltam, mert, ha megismerkedtek egy csini lánnyal, pláne itt Bp-en, valószínû, nem jellemzõ, hogy komolyan teker. Ha arról van szó, hogy szerettessük meg vele a bicajozást, nem hinném, hogy egybõl technikás terepre kellene vinni. Már a felfeléknél helybõl meghal szegényke és ahelyett, hogy megszeretné a bicajozást, el megy egy életre tõle a kedve.
Viszont, ha nem akartok ilyen betöréssel foglakozni, olyan lánnyal foglalkozzatok, akit már bringán ismertek meg!

#3
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Era nagyon outis beállítottságú,mindig aszfaltra akar menni,pedig sokkal jobb hölgyekkel valami szép vidék,pl. Visegrád felé Lnézni terepen. Vagy ha olyan az illetõ,akkor a fogasozás sem gáz,sõt! ;-) : -*

#4
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Szerintem egy átlagos nõ, aki nem szokott tekerni, ha mégis sikerül bicilire ültetni, kb 5-10 km-t képes aszfalton vígan elkerekezni. Ez mondjuk arra jó, hogy kitekerjetek a Margit szigetre. Fontos, hogy ne edzésnek vegyétek akkor a bringázást, hanem inkább a kedvessel való együttlétnek. Tehát nem otthagyni a francba, emelkedõkön kicsit megtámogatni, beszélgetni vele útközben, autók között fokozott biztonsággal haladni!
Ha viszont edzõtársra vágytok, akkor javasolom, hogy már eleve bringás lányt nézzetek ki magatoknak!
A nõi lélek rejtelmeit egyébként ne is próbáljátok megérteni, aki egyszer nem akar biciklizni, máskor még lehetséges, hogy lesz kedve.
Javasolom, hogy nevezzétek be hozzánk egy-két aszfaltos tekerésre a kedvest, vagyunk egy páran lányok, akik szívesen tekerünk lájtosat is és akkor ráérezhet a biciklizés hangulatára.
:-* Era

#5
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ééééééén? Á ugyan!
Mi az a bicikji? :o

#6
csavar

csavar

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Bocs! Kivéve lensver. Õ biztosan tud biciklizni.

#7
csavar

csavar

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Egyszer volt hol nem volt Én. Elmentem túrázni Lilafüredre. Végig elõttem haladt egy kis csaj, aki egy országúti kerékpárral gyõzte le a dombokat. Én meg egy dual géppel. Olyan volt mint a kutyafuttató izé versenyen a kutyák futnak a nyúl után. Mit gondoltok ki volt a kutya? Dombtetõn megált akútnál vizet inni és én is utolértem. Hu! Én izzadtam mint a ló. Õ somolygott rám és kiröhögött az orra alatt. Buxák! Nem is tudnak bicajozni.

#8
Stiggs

Stiggs

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Ugy tünik én baromi mázlista vagyok. Amikor elöször találkoztam a csajszival, én egy tök uj Mali cobrával voltam, õ meg egy irgalmatlanul szakadt meghatározhatatlan márkáju géppel. Elindult és laza 26 tal tekert végig a városon, ugy kapaszkodtam utána egész nap. Aztán persze ráedzettem a dologra, azóta én vagyok a gyorsabb ;)... Együtt járunk bicózni, tehát nekem nagyon jól összejön a kerék meg a NÕ :-*

Stiggs

#9
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
szal, én is ugyanúgy elmegyek parfümöket, meg ruhákat nézegetni vele...
de már letettem arról egyébként, hogy megszerettetem vele a mountizást....õ nem sportos típus, de ezért sajnos nem is érti meg, és nem is tudja elfogani, hogy mit érzek, amikor edzek, vagy versenyen nyomulok, miért megyek ki mínuszban és szakadó esõben is tekerni, és hogy nekem mennyire fontos az edzés, és a mozgás....
az pedig, hogy így nem unjuk meg egymást elõbb, nem mindig igaz....
Jó tekerést mindenkinek
jaaa
major bácsi, cc-zni nem mindenki tud, attól, hogy a mezõre kimegy valaki, az még sz'tem nem cc-s, és hogy erre lehet legkönnyebben rávenni valakit....nah ezt majd azután, hogy megmutattam nálunk a Szívszaggatónak elnevezett 'kisebb' emelkedõt, amit nyáron és délben a legcélszerûbb kitekerni.....
sz'tem a dh-nak is, és a cc-nek is megvan a külön kis szépsége, amiért érdemes csinálni, ne bántsuk egymást :)


#10
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
nem tudom mit izgultok ezen annyira. én egy régebbi barátnömmel eljártam biciklizni oszt olyan ciki volt hogy megvárt a lejtökön és megkérdezte na megyünk már édes?
és ment mint az állat. én meg lobogtam utána. már amikor utolértem.

#11
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

CC-zni meg mindenki tud!!! Ki jobban ki rosszabbul!!! Szerintem erre lehet legkonnyebben rávanni valakit!!!


Nos, ezzel kapcsolatosan en olyan velemenyen vagyok,hogy Majornak igaza van, de csak azert, mert a CC kifejezes mar olyan szinten lett tag fogalom, hogy a laza, kocabicikizestol kezdve a versenyzesig minden beletartozik.
Mert lassatok, amikor valaki kimegy egy mezei utra, az maris cc, hiszen Cross Country, azaz terepezes.
Viszont Major ennyi erovel sajnos azt kell mondanom, hogy DH-zni is csak az nem tud, aki nem ul bringara, mert a DownHill is hasonlo: lefele mindenki tud gurulni.
Viszont ha egy kicsit szukitjuk a kort, kiderult,hogy a DH egy igen nehez, meredek, vagy[es technikas terepen valo legurulast jelent a CC pedig szinten nehez terepet, raadasul itt sokat kell maszni is, es valljuk be, erre mar nem mindenki kepes.
A kifejezesek jelentese azoknak ertelmezesetol fugg.

No es visszaterve a topiktemara: Ez idaig mind nagyon jo, helyes es erdekes. De mit tegyen egy lany, ha imad bicajozni, a baratjat azonban egyaltalan nem erdekli!? Az is minimum olyan rossz, mint a "no vagy kerek" tema.
No, nem mintha en en most ilyen statuszban lennek, de nem ismeretlen szamomra, mert a multban volt mar ra pelda.

#12
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem baj az ha egy kicsit kulonbozo a hobbitok!
igy kesobb valik unalmassa dolog.
de majd rajosztok kesobb, hogy jobb is, hogy nem jar veled. mert ilyenkor kulon vagytok egy kicsit es az jo!
persze ha egyutt vagytok ilyenkor az nemm rosz csak jobban kell vigyazni! akik parok egyutt dolgoznka azok is megtudnak bolondulni egy ido mulva egymastol mert ninncs valtozatossag!

#13
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
probáld a helyébe képzelni magad. te mit csinálnál ha le kéne üllnöd félorára a varrógép mellé? vagy kötnöd kéne vele egy codálatos pulóvert?

nekem is lételem a kerékpározás de nem várom el töle hogy ott kinlodjon velem.

#14
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
én nem akarom ráerõltetni a hobbim, ami nálam már lét elem :)
de jólesne, ha valamilyen módon részt venne benne, legalább lelkiekben...megszerettetni nem tudom vele a mountizást, mert hihetetlen módon idegenkedik tõle....de milyen érdekes, hogy ezáltal képzõdött egy kis fal (vagy ûr, kinek mi tetszik) közöttünk....ennyire szeretnék mountizni??
de az is gáz, hogy a mountizást nem ismeri el annyira sportnak, mint mondjuk más sportot
szal nem értem :-|

#15
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás

szerintem meg nem muszáj ráeröltetni a saját hobbid.
kitöri kezét lábát.. ö sem hiv a kozmetikusához, ;)

#16
roobi

roobi

    vendég

  • fórumtag
  • 102 hozzászólás
Azt hiszem Kempelen és Paraferee igenjól összefoglalták az egészet. Nálam is valahogy így van az én kedvesemet elvittem a Grossvenedigert megmászni (3674 m) túrázunk gyalog és szeret velem jönni tekerni is. Persze az elején még az is expedíciónak tünt ha kimentünk a Rómaira sörözni a Duna Plázától. Azóta szívesen jön Dobikövire és a Pilisbe de a durva köves gyökeres terepet nem szereti nagyon így ezeket kerüljük illetve leszáll egy-két technikás szakasznál. Most építünk neki egy 2002 Merida Speed-et., hogy jó könnyü legyen a keró. Igaz most el volt törve a Keze (snowboard+kerózás két törés egymás után) de alig várja az új bringát. Sõt erõsen gondolkodik az spd-n is. Mert mi ugye CC-zünk. Egyszóval szerettesd meg vele és ne csak a misztikumát lássa hanem a valóját is és tedd érdekelté a bringázásban.
üdv: roobi

#17
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
A kis ûrt egy harmadik nõvel simán be lehet tölteni. ;)

#18
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
elõször is major bácsi a cc-seket nem kell lenézni :)

a én b.nõm szívesen eljönne velem tekerni, de csak országúton, ott is csak keveset....
a terepbicajozás számára idegen dolog, rávennem nem sikerült, még arra sem, hogy kipróbálja...túrázni szeret, az érdekli, de még csak versenyre sem hajlandó kijönni...
eccer csak simán lépcsõztem elõtte, azt mondta, többet ilyet ne csináljak....
megmutattam neki egy letörést, de csak azt, hogy néz ki, de látni sem nagyon akarta....
szal nem tudom rávenni a mountizásra, és õ nem is akarta az elején elfogadni ezt, de beletörõdött ;D
most meg már nem foglalkozik vele, csak néha néz hülyének, amikor megtudja, hogy hóban vagy esõben is kimentem tekerni...
de a kapcsolatra egyébként kihatással van , hogy mountizok, és ez õt nem érdekli, kis ûrt lehet érezni kettõnk között emiatt :-|

#19
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
a csajok a csúcson c. monumentális alkotás megadja a választ  ;D  :o  ;D boccs a gyengébbik igen képviselõitõl  ;)

#20
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Skacok ez at oldal sztem offolva lett ;D