Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Látni & látszani!

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
8729 hozzászólás a témában

#1
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc

upgrade nekem is megvolt

 

B&M IQ X, agydinamoval imadnivalo

 

K-Werk is letesztelve, istenien mukodik


fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#2
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.656 hozzászólás

Kicsit többért...nekem ilyen van:

https://bringabutik....hatso-lampa-usb

Napi több mint egy órát villog nekem (melóba+haza, nappal is mindig), nyáron fényes nappal egy autós megkérdezte, milyen lámpa ez? mert nagyon jól látszik. Így 3 hetente töltöm.

Ha most keresnék lámpát, én ezen is elgondolkoznék: https://bikemag.hu/l...-0-hatso-lampa/

+Titkos tipp:

Tartsd magad távol a Velotech lámpáktól!! Sokat ígérnek de nem jó a minőség. Havernak is, nekem is volt már vele gondom, ok hogy kicserélték. De pl az új állapotához képest 2 évesen már töredékére esett vissza az aksi bírás, úgy hogy csak keveset használom. A Cateye lámpáim (első v hátsó) sok-sok év után is alig mutatnak gyengülést.

Kb ezt fizeted meg egy kicsit drágább Cateye lámpával.


  • karakoram, Kisherceg és Rabbit kedveli ezt
Marci

#3
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
  • LocationKelenföld

Köszi ZolkoW.

Az Aldi/Lidl-n kívül valami más?

Sigma Nugget II-es, megvan pár éve. A gyári rögzítőgyűrű már rég elporladt, de egy kis apróért pótoltam sima o gyűrűvel a csapágyboltból.
Ja, egy tégelyben utazik a mezzsebben legtöbbször, mert be lehet véletlen kapcsolni, és akkor persze lemerül, mire kellene a fénye.

https://sigma.bike/product/nugget-ii/


  • Kisherceg kedveli ezt

#4
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Ha nem ragaszkodsz az akkushoz Cateye Omni 3, két mini ceruza elem, minden nap használom, nem emlékszem mikor cseréltem benne utoljára elemet, szétüthetetlen és háromezer valahány Ft csak.
  • Kisherceg kedveli ezt

#5
retrofan

retrofan

    fórumtag

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás

Köszi ZolkoW.

Az Aldi/Lidl-n kívül valami más?



#6
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.700 hozzászólás

ennyiért vannak az Aldi/Lidl szettek, csak abban első is van.

Minden évben kicsit más, nekem egy 5-6 éves darab van, annak a hátsójával egy gondolm volt: az USB gumifedele állandóan kijött, aztán el is hagytam. Ennek ellenére hiába vártam, hogy purcanjon ki mosástól, nem lett még baja. Mondjuk nem azt használom már, de az árát megérte.

 

Sziasztok!

Ajánljatok akkus hátsó lámpát 6e környékén.

Előre is köszi.



#7
retrofan

retrofan

    fórumtag

  • fórumtag
  • 165 hozzászólás

Sziasztok!

Ajánljatok akkus hátsó lámpát 6e környékén.

Előre is köszi.



#8
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

901IMG_20240918_201429.jpg

A Tero-n is kipróbáltam a GoPro tartóval, szarvasbőgés miatt most nem zavartam a vadászokat.


madgab módosította - 2024. szeptember 18. - 21:49

  • Kisherceg kedveli ezt

#9
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Priviben megírom.

#10
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.553 hozzászólás

Én is néztem ezt a lámpát, gondolom kintről rendelted közvetlenül. Mennyi volt a szállítás, összesen mennyi ment rá pluszban (vám, áfa)? Feltéve ha Magyarországra érkezett. Köszönöm. 

A road/gravel 1100-1200-as, olyasmi van most is, nincs értelme megvásárolnom, igaz ennek mintha szélesebb lenne a vetített fénye. Eddig kellett volna megoldanom ezt a lámpa kérdést mert most már használnom kell edzéseken mikor indulok vagy mikor befejezem. 


  • madgab kedveli ezt

#11
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Ma végre ki tudtam próbálni, fent hagytam a Cateye-okat , hogy ne öljenek meg a szembejövők lakott területen, hihetetlenül széles és homogén fényt ad a lámpa, low módban is szinte szélesebb, mint a két Volt együtt, tökéletesen belátni a kanyarokba, olyan, mintha egy fejlámpa is lenne a sisakon, három órát mentem és a négy akku visszajelző csíkból mind a négy világított még a végén, nagyon tetszett, tökéletesen beváltotta minden ígéretét.


  • karakoram és ultio kedveli ezt

#12
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

758PCIMG_2024_09_17_22_59.jpg[/URL


  • Kisherceg és Rabbit kedveli ezt

#13
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Itt van a Trail Evo, feltettem mindkét bringára a tartókat, rendeltem a hagyományos mellé egy GoPro stílusú tartót is a Tero-ra amit az előrenyúló Garmin tartó aljára lehet feltenni a hozzá való Garmin adapterrel. Elsőre kézbe véve azt tűnik fel, hogy rendes súlya van, minőségi az egész, a tartókba ki és behelyezés elsőre trükkös de könnyen megy miután ráérez az ember, a kertben próbálgattam és elképesztő homogén és ami a lényeg szuper széles fény ami rögtön észrevehető, gyakorlatilag low módban is mindent látni, maximumon gyakorlatilag nappal lesz, nagyon mennék már vele egy kört, ha elmegy ez a szakadó eső meg 100 km-es szél. Csinálok majd képet terepen is.

991PCIMG_2024_09_15_19_48.jpg


  • Kisherceg kedveli ezt

#14
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc

van egy fasza kétledes BBB gyarilag akkubankkal, imádom de kéne egy deritő a kormányra (Hoze)


  • madgab kedveli ezt

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#15
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Szeptember közepén itt lesz nálam az Outbound Lightning Trail Evo, beszámolok majd róla, nagyon kíváncsi leszek rá, k.va drága, de 95%-ban este jutok el montizni, a Hozé a Poc Otocon sisakom tetején tökéletes. Én tuti soha nem adom el.😊

Ha valakinek van elfekvoben Hoze lampaja, vevo lennek ra



#16
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
Ha valakinek van elfekvoben Hoze lampaja, vevo lennek ra
  • ZolkoW és madgab kedveli ezt

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#17
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

Elővettem csak úgy nosztalgiából a Hozé lámpát, mentem vele egy esti kört, a Cateye Volt 1700-zal együtt nappali fényt csinált, brutál, hogy még mindig bírja az akkumulátora és gyönyörűen müködik.🙂

 

http://355IMG_20240729_213316_tn.jpg

 

 

 


madgab módosította - 2024. július 29. - 23:51


#18
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás

az is megoldás lehet a nappali tempóra, hogy a mopedről váltasz hagyományos bicajra, így a kevesebb lámpa is elég lehet. :P :D bocsi! ;)

😁 Ez magas labda volt.
Én is Konás (Kula Deluxe) voltam a két Speci Turbo előtt, mai napig megvan és szoktam tekerni vele.🙂
  • Kisherceg kedveli ezt

#19
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.006 hozzászólás

Imádom a két Cateye-t tényleg.
Tudom erősen túlzás, de jó érzés, hogy nappali tempóban tudok menni. smile.png
Ismerős amit írsz a kocákról, velem is ezt csinálják, múltkor négy kicsi rohant át egy méterre előttem, de volt, hogy nagyok is, de a borzok amik még ennél is kamikázébbak, na azok mindig kb. direkt kiszaladnak az ember elé, az őz meg a vadnyulak csak párhuzamosan szaladnak velem, ha állatokat látok próbálom nem zavarni inkább őket, mert az erdő az övék, mi csak vendégek vagyunk. smile.png

 

 

az is megoldás lehet a nappali tempóra, hogy a mopedről  váltasz hagyományos bicajra, így a kevesebb lámpa is elég lehet. :P :D bocsi! ;)


  • madgab és talpfa kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#20
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 146 hozzászólás
Imádom a két Cateye-t tényleg.
Tudom erősen túlzás, de jó érzés, hogy nappali tempóban tudok menni. :)
Ismerős amit írsz a kocákról, velem is ezt csinálják, múltkor négy kicsi rohant át egy méterre előttem, de volt, hogy nagyok is, de a borzok amik még ennél is kamikázébbak, na azok mindig kb. direkt kiszaladnak az ember elé, az őz meg a vadnyulak csak párhuzamosan szaladnak velem, ha állatokat látok próbálom nem zavarni inkább őket, mert az erdő az övék, mi csak vendégek vagyunk. :)
  • Kisherceg és talpfa kedveli ezt