Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

kirándulás/szállás

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
18 hozzászólás a témában

#1
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Ras!

Köszi!

tiBike


#2
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
tiBike turista/kulcsos ház... nem tom merre van a legközelebbi, de tuti van vhol... utánakérdezek...

#3
tiBIKE

tiBIKE

    vendég

  • fórumtag
  • 131 hozzászólás
Ha már szállásról van szó. Ha mondjuk Bakonybélen szeretnék tölteni egy hetet kb. 6-8 fõs bringás társasággal, akkor tudtok ajánlani valamit?

#4
Petike

Petike

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
gyertek nyugodtan szívesen látok mindenkit (aki nem túl provokatív) de még azokat is had fõjön apám feje  :) ;D

#5
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Na...
Szóval én amikor azt a milliomos kjelentést tettem , azt természetesen nem komolyan gondoltam !!
Egyébként ha arra járnék biciklivel ,akkor én is beugranék ...

#6
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
és én gondoltam komolyan gondoltad... hozzáállás az VAN :) nem tudom mikor lesz mondjuk sátram meg ilyesmik... most igencsak le van pukkantódva a pénztárcám, de majd eccer :)

és ezer hála mibndenki más nevében is a felajánlásért...

#7
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Petike nem neked volt az a mondatom, hanem ruffnak, és nem bántani akartam õt, mert szivesen lennék annyi amennyi most õ, de ami tény az tény, már láttam karón varjút... :-/

#8
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Bükk környékén tud valaki kiadó földet + vizet pár napokra ? nembaj ha olcsó  ;)

#9
Petike

Petike

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
az a helyzet hogy egy kicsit elpoénkodjátok a dolgot én komolyan gondoltam a költség 0 ingyen adom a földet és a vizet aki jön az figyel a tisztaságra nem cseszteti a kutyámat és nem zavarja a környék nyugalmát!!!
ezenkívül Öttevényen lakom a Szigetköz és a Hanság közt a táj szép tura ajánlatom is lenne
Amugy ras én men 24 éves vagyok talán én még nálad is többet tapasztaltam
:o
ilyen hozzáállással várok embereket mert én is szeretek túrázni  üdv mindenkinek: Petike

#10
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Ha te mondod  ;)

#11
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ruff asszem nem vagyok én sem egy öreg bölcs de talán 20 évemmel kicsit többet láttam és tapasztaltam mint te...

szóval hidd el létezik ilyen...

#12
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
ras, mondták már rád azt , hogy pesszimista ?

#13
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
13 éves vagyok

#14
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ruff megkérdezhetem a korodat?

#15
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ruff és az elsõ jóakaród felnyomna adócsalásért, meg jönne az idegenforgalmi hivatal meg egyebek...

#16
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Miraksz az udvarodra egy táblát , hogy ötszáz ft egy éjszaka ,aztán egy hónap alatt milliomos leszel  8)

#17
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Petike lenne hidd el... csak azt nem tudom h te péel merre lax?

#18
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Na mondjuk ez nem rossz ötlet... Mondjuk én nem túrázgatok, de bizony jól jönne néha egy kis ingyen földdarab, meg víz...

syncro

Gyüjtsünk adatbázist............

#19
Petike

Petike

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
???Hello mindenki! A fõ kérdés az ,hogy ha elmész túrázni valamerre 1 hétvégére akkor miért kell a szállásért campingban fizetni?
Erre gondolva ,ha netán valaki erre mifelénk jönne tekerni pár napra a kkor én felajánlok neki(k) sátorhelyet, tûzrakóhelyet és mosakodási lehetõséget . A 2. kérdés hogy lenne-e rá igény?