Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringás mûsorok TV-ben, rádióban

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
192 hozzászólás a témában

#181
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
LegCsáv eltalálta mire is gondoltam!!!

Sorn! Tökre jó lenne mán tekerni!!! Nagyon bicikli elvonási tüneteim vannak!!!! Már viszket a lábam meg minden!!!  :-[ MANYÜNK MENYÜNK MENNYÜNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#182
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Legyen ezentúl a jelmondatunk:

"TUDOD MI VOLT A BAJ? HOGY BEPARÁZTÁL!!!!

ehehehehe, tök ciki, szerintetek is szereplési vágy???

#183
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Jaja Major, asszem tudom mire célzol. Majd Marximban jól kidumáljuk!  ;D Vagy inkább a Hegyen rétesezés közben. Bár lenne már olyan idõ. :-[

#184
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
A Milán megtanulhatna beszélni, ha negyed annyira tudna beszélni, mint ugratni, akkor már egész jól kifejezhetné magát... Meg a Misi is elég vontatottan dumált...
Azért az ugrások jók voltak, csak elég rövid volt a riport, bár annak örülök, hogy egyre többször látni bringás riportokat a tévében.



#185
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Tisztára mint a Pacific Blue, csak nem rendôrös. ;D

#186
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nem volt rossz csak a beszélgetõs részek voltak kicsit gázok!!!

Nem mondom meg ki volt a leggázabb!!!

#187
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Azoknak akik nem tudnak este aludni azoknak ajánlanám a "csigás" TV 2:05 perckor kezdõdõ ismétlését.

Palmer

#188
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
WOW hurréj akkor majd a következõ Pesti talin megoldjuk.

#189
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Felvettem, felvettem, mivel "anyatigris" Szilvi (by Lcs) rámcsörgött, hogy tegyem meg. Ha érdekel, akkor mit tudom én, majd kifundáljuk. De amúgy 2 ugrás volt benne össz., ami tetszett. (Abból is az egyik nagy pereccel végzõdött.)

#190
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Nem láttam :'( :'( :'(  esetleg felvette valaki??


#191
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Jujj, láttam a CsigaTV-n az ugribugrit... Milán elõtt le a kalappal, egyre merészebb. Mondjuk Tom sem volt semmi a Vár falon 15 méter magasban. Brrr, ott rezegtem a tv elõtt.  ;D Bazdki, mi lenne, ha egyszer elborulna? Húha, bele sem merek gondolni... Váááááááá, belegondoltam!

#192
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ahoy...

Talán ez amit találtam a mai mûsorhoz tartozik:

A mai, veszélytelen világban az egyik legjobb adrenalinpótló, ha az ember felpattan egy spéci biciklire és leszáguld egy hegyrõl. Bár 80 km/h -ás sebességgel ez nem épp veszélytelen mutatvány, Pósa Péter és Stefánka Zoltán azt mondja, a legnehezebb az egészben, feljutni a hegyre.

A 17 éves Péter 4 éve mountain-bike-zik és még csak 2000-tõl versenyzik, de õ korosztályának legjobbja Magyarországon. Csapattársa, a 35 éves Zoltán pedig már nagyon sok sportágat kipróbált, mégis a down-hill maradt az igazi szerelem.

A lejtõkerékpározók erdei utakon, fák között, sziklákon, gyökereken át száguldanak a mélybe, gyakran 70-80 km/h -ás sebességgel. Speciális kerékpár és állvédõs sisak nélkül jobb, ha ezzel senki sem kísérletezik. És persze az sem árt, ha az ember jól bánik a kétkerekûvel, a kezdõ „kerékpáros mazsolák” inkább maradjanak távol.


Pf...

#193
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
AHoy Skaccok!

Mindenki aki teheti kattanjon rá a csigatévére 18:00kor!!!

Tetõrõl ugribugri...kocsiról ugribugri...magyar srácokkal!

:D

Csõváz és hátszél...
Paraferee voltam...