Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

+ van valakinek a Kranked video?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#41
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Csak nehogy megtaláljanak azok a fekete lepelbe öltözött bringás arabok...  ;D ;D ;D

1stein: Jó'van! Most 3cd-nél tartok fullba... 8) Triálos videókkal együtt. K2,4, Nwdiso, Chainspotting, és ha kedden valaki feltölti - mint említette - a K3-at kiscsangohoz, akkor azt is lekaparom... ;)


#42
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Charonnak hála, motmár nekem is megvan minden földi jó! Szerintem a legkirályabb a New World Disorder és a K4 holtversenyben!

#43
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Kenny... Izé, Charon!
Izzíccsad a CD írót, hétfõn vagy kedden megkereslek! A K4 nagyon bejött és azóta tudom, hogy én csak hittem magamról, hogy cc-zek, de ha jól sejtem, akkor amit a filmen láttam, az nem az.  ;D

#44
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Nekem sak Kranked 4 van :'(  Szívesen látnám a 3 és 2 és stb filmeket... Charon!!!! Honnan is?  ::)   ;D

#45
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Én mindent lehúztam, ami kiscsangonál volt eddig. Kranked 4,3,2, Chainspotting? RULEZZZZZZZZ!! ;D
Tényleg veszélyes utána tekerni. :o Esetleg tanyabikekal talán nem. 8)

#46
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
:oHali mindenkinek!!!
Ha valaki fel tudná nekem írni cd-re a Kranked filmeket,azt nagyon megköszönném.Sajnos a letöltésért itt kinyírnának,pedig mûholdról gyün minden,meg ISDN:(Elmennék a cd-ért kifizetném stb.Bármilyen megoldás érdekel.Ha videókazin van,az is jó.Elõre is köszi!Esetleg a telszámom:06204179348 ;)

#47
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Címet kértél, itt van. Hogy miért ez? Épp ezt olvasom.
Ja, hogy honnan tucc letölteni? Azt elküldtem privátba, mondtam hogy ott kérjetek jelszót.

#48
emberke

emberke

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
???
Stoplisoknak minek a galaxis?
És minek nekik útikalóz?
???

#49
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
emberke

Galaxis utikalauz stopposoknak
jó könyv..

#50
emberke

emberke

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Nekem is mondjatok valami címet
léciléciléccíí! :P

#51
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Sajnos magyar filmjeim nincsenek, de majd keresek.
Csao.


#52
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
kiscsango:
Most húzok tõled mindenféle szépséget! Köszi még1X!
Hogyan is csináltál ftp szervert a gépedbõl? Mail plz! Nekem is van sávszélem.

#53
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Itt nálunk elég nagy a sávszélesség, én pl . 3-400-zal szoktam tölteni. Nemtom min mulik a dolog.
Vole, ha esetleg van valami magyar filmed, pl. Pizzás, Moszkva tér, azt megköszönném.

#54
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Koszi Kiscsango, sikerul leszedni, emsokara lejon vegig. Amugy nekem sem akar 40k fole menni, csak nagyon ritkan.
Amugy kell neked valami, amit esetleg fel tudnek tolteni. Modjuk film, vagy jatek.


#55
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Ha van folyamatban letöltés, és szobatársam se nyavalyog, akkor hagyom. 2-3-ig amugy is megy.
Ja, felraktam még egyebeket, de ezeket egy másik topicban emlitett lengyel tükrözésrõl is le lehet tölteni.

#56
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
köszi, már nyomulok is :D éjjel is megy a gép???
mert skkor befejezem az NWDt, lérás után meglesz a k3 cédám is úgyhogy azért is nyaggathattok majd :)

#57
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Bocs mindenkinek, de hétvégére hazamentem és lelõttem a gépet, mivel ez egy sima asztali PC, a hûtése nemtom hogy bírta volna a terhelést. De most újra itt, és amint látom a szemfülesebbek már ki is használják ezt.
Egyébként nálam is van upload könyvtár, szóval aki nem tudja visszatartani magát, tölthet fölfelé is. ;)

#58
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
lesz 3 is csak most otthon van a céda... az nwdt meg leszedem kiscsangotól aztán az is megy fel :)

viszont kiscsango nem jön be nálam megint..

#59
El_Cavillo

El_Cavillo

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
A Kranked 4 megtalálható bizonytalan ideig a következõ helyen is: drama.obuda.kando.hu/uploads

Ha valakinek megvan a 3 stb frankó bike-os film, lécci, tolja fel!

Elõre is kösz!
ElCavillo

#60
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Vole:Nekem éjjel bejött,otthagytam reggelig,de 280MB körül zakkot kapott a szerver.Viszont ma dél körül már oké volt,le is húztam a K4-et is,meg az NWD-t is.32KB/sec fölé az istennek se ment...
Ha kell felírom,ne szenvedj ;D,végül is egy kerület a táv!
Kiscsángó:mégegyszer köszike!!!!