Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Áruhitel

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
15 hozzászólás a témában

#1
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Ja igazad van. Ezért van lakáshitel meg autóra is a hitel. És szerintem a kezelési költség se húzós 5%

#2
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
szerintem nem hulyeseg ..igaz ara van!! , de valamit valamiert ..ha nincs meg ra a le akkor is tudod hasznalni ...
egyebkent jo atalni ra mert segit a forgasi sebessegnek ."kereskedelem -gazdasagtan "..

nagyba kivetitve ..valaki hazat akar de egybe nem tudja megvenni .40-50 evesen meg minek uj haz...es akkor amikor igazan kellett volna meg nem volt..

persze ez atvitt ertelemben , de asszem jo pelda

#3
vendég__*

vendég__*
  • vendég
most igy jirtelen nem tudok olyan boltot. ::)

#4
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Szerintem nem hülyeség..... Van aki rászorul pl én :(

#5
vendég__*

vendég__*
  • vendég
szerintem is hülyeség az áruhitel


#6
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Azt azért tudni kell, hogy az áruhitel is egy termék. Olyan, mint az alkatrész. Megvan az ára. Némelyik bank olcsóbban, némelyik drágábban adja.
A THM mutatót kell figyelni, az a legfontosabb.

syncro

#7
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Kedves fijjug!

Szeretném megvilágítani, hogy a "kamat" és a "kezelési ktg." közül az utóbbi a veszélyesebb állatfajta. (Mert nem idõarányos általában, és általában ELÕRE ki kell fizetni.) Másodsorban pedig tök  mind1,hogy hogy hívják, amit kifizetsz... sztem péncnek...

Ha vkinek kevesebb van ebbõl, de mondjuk fél évvel korábban már szeretné, ha gördülne - akkor bele kell pihenni a következményekbe is szvsz...





#8
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nem tom de a hitelnek van kamatja is a kölcsönnek meg csak kezelési költségje...

#9
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Kifizetem a cucc 50%-át fél év alatt vixxafizetem és csak 5%-os kezelésit számítanak fel.  ;)

#10
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
De nincs lém most és így már összelehetne rakni a bárányt.

#11
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
egyetértek... :o

#12
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
az áruhitel egy rablás és duplán veszítesz, mert mire kifizeted a kecskéd pont megdöglik és ha el is adod, már keveset kapol érte.

#13
Atosz

Atosz

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Szasztok!

Mg!
Abban igaza van Majornak, hogy a blue cet egy olcsó hely,sõt sokminden ott a legolcsóbb, DE ha ott akarsz bármit is venni, akár hitelre, akár kp-ra elõtte jól nézd át az árut, mert azoknál soha nem lehet tudni, és azért nem árt, ha eléggé értesz hozzá.Azért írom ezt, mert a bátyám vett 1 Polarist még 2000-ben, és 1 hónap múlva visszavitte, hogy a kormánycsapágya ki van kotyogósodva, és a fogaskoszorú is kotyog oldalra.Ez idáig ok, mret gyári hiba is lehet, bár azért...Szóval vissza vitte, és másfél órai várattatás után kisütötték, hogy sajnos nem tudják orvosolni egyik problémát sem...ennyi  a garancia...(otthon a kormánycsapágy kikotygósodott részébe porcukros zacsit gyûrt -1 évig bírta- és az f.koszoró mellé egy gyûrût tett-)
asszem :-/)jó persze nem ilyenfajta megoldást vár az ember egy bringa bolttól, de akkor is...
Még van 1-2 történetem errõl a blue-cetrõl, de azt hiszem ez már nem a téma része-lehet, hogy a "Mit vár az ember egy bringa bolttól" c. topic-ba kellet volna írnom :-X
Szóval vizsgáld át a cuccot! ;)

#14
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
A hitelt altalaban csak dragabb vasarlas eseten el, peldaul bringa vetel.
A legtobb boltban azert tudnak hitelre adni dolgokat, de ok is csak a banki hitelt tudjak adni. Innentol te mar a banknak tartozol, es nem a boltnak.
Ez persze valtozo, de nincs sok kulonbseg.


#15
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ha jól tudom a BlueCet-ben lehet áruhitelre vásárolni!!! És mindemellett nem is drágaa hely!!!  ;)

#16
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Szerintetek jó az áruhitel? És melyik boltban vásároltok a legszívesebben ahol értenek hozzá jól meg van áruhitel is.