Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nem tudjátok ki nyerte a Paris-Roubaixot?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13 hozzászólás a témában

#1
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Na akkor még egy kis pontosítás...

Bodrogi másodszor indult az elit Paris-Roubaixon, míg egyszer 2. lett a 23 év alattiak közt. Szóval az angol kommentátorok bekap... Nem igaz, hogy nem megy neki. Sokat dolgozott, nem volt mellette csapat igazán (megjegyzem, nem elõször. Gondoljunk csak a De Panne körversenyre, amikor nem tudtak neki kormányt cserélni 40 perc alatt:(...)

Amúgy a Népsport szerint nem adta fel, kapott egy másik bringát, de valóban elkészült az erejével, így nem tudott beállni Wesemann-ék sorába.

syncro

#2
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hali!
A pontosításért.Bodrogi már másodszor indult a Párizs-Roubaix-n.Elõször 100km-nél adta fel.De azzé hajrá,meg ezen a versenyen amúgy sem "új"profik szoktak nyerni,hanem a nagy öregek.
Üdv:Thommey

#3
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
akkor bocs... de ott simán kaphatott volna ahogy mondtad mert ha Tafi nincs elõl õ is lehetett volna ott...

#4
Coldhead

Coldhead

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Ott pont nem kapott vk pontot mert negyven valahanyadik lett, Armstrong ötvenvalahanyadik. De pl. azon a versenyen is Nardelli miatt nem nyomta - ugye van csapat is a világon, pedig ott elég jól ment neki.

#5
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
én outiról beszéltem, és az egyel korábbi vk-futamon( flamand kör verseny talán?) szerezte amikor Armstronggal egy csoportban ért célba...

#6
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Tour Top10.... tudjátok ahhoz mit kell teljesíteni? :)
Egyébként tényleg nem valószínû, hogy a bringán múlt, akkor biztos kapott volna újat. Elfáradt, de így is király volt, végig elõl ment, büszkék lehetünk rá!
Egyébként már szerzett világkupa pontot? Én úgy tudtam még nem, de szóljatok rám ha hülyeséget mondok. Elsõ 25 kap Vk pontot szerintem. Az elsõ magyar VK-pontokat meg Vajda Mártinak köszönhetjük, nem?

#7
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát a tour top10 nem lenne gyenge...
mindenesetre én tuti figyelemmel fogom követni, és szerintem az egész magyak bringás társadalom drukkol neki hogy sikerüljön :)
mindenesetre az elsõ magyar VK-pontokat neki köszönhetjük :)

#8
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
A Eurosport két angol kommentátora azt mondta, Bodrogi csak alibibõl piszkálja a féket, ugyanis a lába nem bírta a nagy és hirtelen terhelésváltásokat, meg a kockakõ sem feküdt Neki igazán. Ez amúgy látszott is rajta, a 8-as szökésben is utolsó volt, és a kockakövön mindig lemaradt, csak akkor érte megint utol a többieket, amikor az aszfalton pihentek. Azt is mondták a kommentátorok, hogy szerintük ideges, mert most indult elõször (ezt én nem tudom), meg milyen nagy verseny, meg minden.
Nem baj! Majd legközelebb!!! Szerintem óriási tehetség, remélem elég profi ahhoz, hogy ilyen apróságok ne szegjék kedvét, és a Tour-on benne legyen az elsõ 10 ben!

#9
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Mussow,vagy hogy kell írni:)nyerte.Kár volt Bodrogiért,mert benne lehetett volna az elsõ 15-ben:(
Üdv:Thommey
De azzé mókás verseny volt ;D

#10
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Már tudom a válast sajnos Bodrogi kiszált eddig nem ismert okokból a a féket piszkálta :'( :'( :'(

#11
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Lazlo Bodrogi, Hungary!!!

#12
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
kössz akkor csak én tájoltam el magam holnap akkor újra felteszem a kérdést.

#13
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hali!
Holnap lesz a verseny 14-17óráig az Eurosporton
Üdv:Thommey

#14
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
na szóval ki nyert? Bodrogi hanyadik lett? valaki aki nézte írja már le milyen volt nagy akciók szökések események stb.