Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Negatív tapasztalatok bringásokról!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
14 hozzászólás a témában

#1
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Az eldurvulás elkerülése érdekében úgy döntöttem, hogy bezárom a topicot...

Zöld tanácsát megfogadni!

PéeF

#2
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hello Prevent

Írd ide a nevét vagy írj neki privát és akkor gyorsan rövidre lehet zárni! Az is lehet, hogy nem fórumos!

Zöld

#3
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát, jó kis hangulat uralkodik ebben a topicban. ;D

Végre egy kis élet !  ;D ;D ;D

#4
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Uraim!

A topicot áthelyeztem idwe, a szabadonfutóba...

Hasonlóû témában mindent a jövõben ide, és nem a TECHbe!

KÖszönöm...
Paraferee

#5
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kurva uncsi már tényleg. Csak én már kezdem elveszíteni a türelmemet és hajlok arra, hogy a jövõben nem fogok tolerálni. Vad anyázkodásba fogok lendülni, ha tovább pedzegetitek a DH-CC témát. Senki, soha nem akar általánosítani, de mégis mindig elõjön. Értelmetlen.
Pénteken én is fogasoztam Prevent. Egyet írhatok: jómagam (aki kínosan szokott ügyelni arra, hogy gusztusosan viselkedjen a többi bringással) nem vettem észre, hogy bármit is törtem volna. Szerintem nem is reám gondoltál. De! Ha mégis én lettem volna, csak nem vettem észre, akkor nyugodtan dobj meg egy priváttal és sûrû elnézések közepette rendezzük a dolgot.



#6
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
olyan dézsávûm van, volt már ilyen anyázó topic és nem lett jó vége.
az a legcsúcsabb, hogy mindenki tolja a süketet és csak a saját értékeit tartja értéknek és el is kanyarodik a témától septiben, ami ugye az volt, hogy szegénynek letörték a km óráját és ebbõl gyorsan csináltatok egy újabb DH-CC és Bicós-autós gyilok topicot.
jellemzõ.

#7
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Szerintem nem itt kéne leereszteni a fáradt gõzt, irány a szabadonfutó!

#8
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szerintetek ennek mi köze van a tech - hez ?
nem sok az biztos


#9
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
figyi
szoktál kerékpározni? Igen ? na akkor tudod, hogy  Mao.n nincsenek kerékpáros utak azokhoz képest amit a Lajtán túl tapasztalni. A másik dolog, hogyha kerékpározol akkor azt is észrevetted azt is kikk járnak arra. Gyerekek  idõsek és fõleg gyalogosok hol kézenfogva hol pórázt fogva hol pedig babakocsit tolva. Na innentõl kezdve fontos az miért is kockáztatja inkább az életét a hajti? Hát azért mert õt azért fizetnek, hogy idõben odaérjen és ne  öreg urakat kerülgessen akik campingjeikkel kacsáznak. Mikor láttál országutist edzeni kerékpárúton??

ha lsietek én sem használom a kerékpár utakat. Nem bunkók az auóasok csak akkor amikor keresztbe parkolnak a bringaúton, leszorítanak és nem figyelnek ránk hiszen nekik is kell figyelni nem csak a gyengébbnek.

#10
vendég__*

vendég__*
  • vendég
hello....

nekem egy pici hozzászólásom lenne... nem dh, nem fogas..

bikemag olvasó vagyok és néha el is olvasom hogy mi a téma itt a fórumon és az jönn le néha: KÖCSÖG AUTÓSOK...
na múltkoriban munkából hazafele a 6os utón jöttem budafok felé... tudni kell mindenki nyomja mint állat... és akkor hát nem egy kedves hajtás-pajtás teker az utón??!! és a bicaj út ott van 100méterre.. párhuzamosan megy.. hát erre nem tok mit mondani... mer nem a saját egészségi állapotát féltem.. majd elnyomja egy török kamion.. de Õ bicajos és akik látták azok rámondják a TÖBBI bicajosra is hogy lökött... emberek! egy társaság vagyunk! ne hozzunk szégyent egymásra!!!

#11
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Részemrõl eddig sem volt harag irántuk és most sincs, negatív tapasztalatom is ez volt az elsõ. Én hiszem még, hogy a bringások összetartanak, attól függetlenül, hogy valaki a XC, DH, OUTI, BMX, stb... ágát mûveli a sportnak...

#12
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Amit én nem értek ::

A DH-sok, elõszeretettel nézik le azokat, akik néha felfelé is tekernek.. nem tudom, ez miért van... Ez a legtermészetesebb dolog, hogy mindenki mást szeret, különbözünk...

Én pl fõleg CC-zem, és igyekszem nem lenézni senkit.

Síelésnél természetes, hogy felvonó viszi fel õket és csak lefelé jönnek... ez a látványosabb része, a sífutást kevesebben szeretik nézni, csinálni.. de ettõl még nem rosszabb egyik sem...

Szóval ne legyen nagy arcotok, és fõleg ne legyetek tahók János hegyi királyok, mert mi sem vagyunk ilyenek veletek...

Egy országutis kitekeri azt a tempót, amit a DH-s el sem ér sose, egy komoly CC-s lezúz uyanazon a lejtõn, sõt akár fel is teker...

Szóval a lényeg, nem vagytok különbek, ne vagytok többek, csak mert eszélyesebben nyomjátok..

Jó ideig göriztem a Görzenálban, sokszor hülyére törtem magam, de ez nem jelenti, hogy nyugodtszívvel rongálnám a gyorsgörisek koriját, vagy lenézném õket, ugyanis amikor a örziben 24 órás göriversenyvolt, az aggresszív korisok nem igazán tudták végignyomni...

Remélem kilátszik a lényeg: nincs bajunk Veletek, ne legyen bajotok velünk, boldog együtt-tekerés rulz!
:)

#13
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Nekem pont a mai napon volt egy szomorú tapasztalatom szintén a fogason... A hátsó lámpámat törték le véletlenül és én is csak a végeredményt láthattam, viszont utána mentem a fiúknak és megköszöntem, hogy legalább szóltak, hogy letörték. Engem sem az bánt a dologban, hogy letört, mert azt a kis tartó konzolt, szerintem pár száz forintért megvehetem, hanem az zavar, hogy annyi becsület nincs bizonyos emberekben, hogy legalább a szemembe nézzen és elnézést kérjen.

A szekuval nekem sem volt összetûzésem még eddig, pedig volt, hogy nem szálltam le a figyelmeztetés ellenére a biciklirõl, hanem szépen lassan gurultam lépésben...

Na mindegy, ilyen az élet, úgy látszik ezzel együtt kell élni!  :(

#14
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
hasonló tapasztalataim nekem is vannak bár én nem általánosítanék.én egyszerûen azt mondanám csak a kis hülye budai anyagilag/apuci-anyuci/  jól ellátott aranyifjakról van szó, de azt hiszem ez is némileg 1 prekoncepció. szóval néha felötlik bennem, hogy egyesek az "ajándék" gépükön/lásd nem dolgozott+érte/ lázadnak valami ellen vagy egyszerûen a fiúk a térrõl mostmár a fogason járnak a hegyre, hogy onnét az évek során kidolgozott izmaikkal /lásd gravitáció/ leszáguldjanak. Asszem én cécézgetek mondjuk mindennap a városban és lehet, hogy keserû a szõlõ. ha valakit megbántottam lehet reagálni. most úgysem jutott eszembe minden.  

ja igen még annyit, hogy nem mindig a szekuritisok a parasztok

#15
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Álljon itt egy hozzászólás azokról az emberekrõl, akik nem becsülik a más értékét, vagy lehet, hogy becsülik, de annyi gerinc nincs bennük, hogy vállalják is amit hibáznak.
Péntek délután fogaskerekûvel mentük a barátnömmel és ahogyan ilyenkor szokás, a kerékpárokat a kijelölt helyre támasztottuk le, szép óvatosan egymásnak döntve, majd leültünk egy picit beljebb a kocsiban. Amikor a végállomáson szálltunk le, akkor vettem észre, hogy Kedvesem kerékpárjáról a km órát valaki letörte, de még a vezetékét is elszakította. Mint utólag kiderült -az egyik biciklis srác elmondta-, hogy az egyik János hegyi vagány szép, erõteljes lendülettel döntötte neki a gépét a mienknek, majd miután észrevette, hogy összetörte az órát, ezek után a biciklijét elrántva szakította el a vezetéket. Mindezek után, mint aki jól végezte dolgát, áttámasztotta a bringáját a másik oldalra, hogy még véletlenül se keveredjen gyanúba, hogy õ volt a hibás.
És hogy miért írok errõl ilyen hosszan? Ugyanis aki tette, az itt a fórumba is elég sokat írogat -ugye kicsi a világ!- és eddig tisztelettel olvasgattam az építõ hozzászólásait és álmomban nem gondoltam volna, hogy ilyen gerinctelen emberrõl van szó, hogy nem képes felvállalni a tettét. Nem azt vártam, hogy fizesse ki amit eltört -bár talán az lenne a helyes-, hanem legalább arra képes lehetett volna, hogy annyit mondjon a lánynak: ne haragudj, de miközben nekidöntöttem a biciklimet a tiednek, eltörtem az órádat...
Remélem nem sok ilyen ember van még itt közöttünk és abban is reménykedek, hogy talán így van benne annyi érzés, hogy legalább így utólag bocsánatot kér.

Tisztelettel,

Kéri Gábor
prevent@netposta.net