Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A Ma-Na team és Prats team from XVI ker

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
47 hozzászólás a témában

#21
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Egyik teamos srácnak is Hungary telója volt és a srác ilyen can-can..... okat nyom õ sajna nicsa honlapon csak a neve!No sebaj ja a videonk kb 2-3-hét múlva lesz kész!Na szóval a telója egy lájtos 180-után úgy felmondta a szolgálatot hogy (szétdurrant)komoly volt! 8) ;D
Trükkök terén hogy állsz?
MOst én :
-1-kéz
-Table top félig
-0-láb(ebbõl következik 1-láB)
-x-up
szóval még sok sok gyakorlás kell! ;D

#22
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Hát, a multkori mutatvány után egy ideig nem akarok ugrálni, legalábbis amig teljesen rendbe nem jön a nyakam. Azért sz*r volt fejre érkezni a földbe. Meg aztán most a Hungary-A van beszerelve a montiba, azt meg féltem, láttm egyet Veresen szétdurranni. De egy light-os látogatásban benne vagyok.
Ebbõl talán már kitaláltad, CC-re épített montim van fõleg srm cuccokkal.

#23
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Milyen biked van ?

#24
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Egyszer kivittünk a vízpartra egy kb. 1,3 m magas fából épült kidobót. Az érkezõ 1,5 m mély víz volt. 8)
Ott lehetett gyakorolni, az embernek nem kellett attól félnie, mi van ha nem jön össze. Na, ott volt nekem 180, fejjel a vízbe. Ezt majd idén nyáron is eljátsszuk.

#25
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Menj el a honlapunkra és ott van a képeket nézd meg!És ott lehet látni az ugrókat!Nagyjából!De szoktunk nagy ugrókat is építeni de nyárra mindíg kihozzuk a fém elemeket!Te hol laksz mert egyszer gyere el hozzánk és jumpolhatnánk megismerheted a haverokat a tamot! ;D

#26
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Ezek szerint nagyjából jól csináltuk. Csak én felejtettem el, hogy montin ülök, nem BMX-en , és csõröst ugrottam a friss hányáson.
Olyasmit nem szoktatok csinálni, mint a triálosok, ha egy akadály megy, akkor nehezíteni rajta, tehát átépíteni a dombot?

#27
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Nos?

#28
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Szedj ösze 5-6-embert
hozzávalók:
-Egy talicska
-Kapa,2ásó,lapát és ami iszonyú fontos az a csákány!
Na de hogyan csináljuk:Elõször fogjuk magunkat összegyüjtünk köveket nagyokat,autó gumikat.
És elrendezzük!Majd ásunk,ásunk ásunk és építjük a földbuckát majd amikor a gumik és mindent befedett a föld megtaposni közben mindíg rendesen!Naszóval ha kész minden akkor megcsináljuk az ívet olyanra amilyen a kedvünk magasra dob hosszan dob, mind a kettõ!Aztán vagy asztalt csinálunk neki vagy nem de ha csinálunk akkor semmi többet nem kell csinálni csak az asztalt meg az érkezõt!És nálunk már úgy van hogy mindenki megugorja az ugrókat csak BOTIKA nem!De hát õ hosszú............Ja és ha ugrót építesz mindeggy mekkora mert aki tud 1-m es árkos ugrón ugrani az tud 5-m es árku ugrón is ugrani!De ha nem érteted mind ezt amit leírtam nemsokára lesznek képek ahogy ugrót építünk!:) 8)

#29
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Hogyan építitek a dirt pályákat? Fokozatosan, idõnként kipróbálva, vagy készre csináljátok a dombot, és utólag esetleg még raktok hozzá?
Vagy sikerül elsõre eltalálni, hogy jó legyen az ív, és az érkezõ helye is?

#30
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Az lenne ha járnátok többende akik ilyeneket szólnak azok is jók mivel megnézték a topicot! :D

#31
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
ez is egy érdekes tartalmas topic :-/

#32
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Gooooooooo bike

#33
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Nem nekem egy Kona Kuku bmx-em van én nem mentem ! :o  ;D De miért?

#34
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
lensver!
Te mentél RM-mel vagy Specializeddel?
Irigyellek >:(

#35
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Nos hol is kezdjem pl ott hogy nagyon sokan megnéztétek a honlapot és ez jó mert minnél többen látjátok annál faszább és önbizalommal telibbek leszünk!Aztán le sem lehet majd mnket szedni a bike-nkrõl de ma egész nap ástunk a jump-jainkat!Ma voltunk kb:10-és építettünk kb 4-new ugrót de ezt a 10-gyereket képzeljétek el úgy hogy ilyen lakótelepi srácok akik örülnek ha áshatnak!De jó mert most így van 14-darab ugratónk majd lesznek képek a pályáról nemsokára! LevesKONAbyBMX 8)

#36
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-/ :-* :'([move]hÁT EBBEN IGAZAD VAN DE AKKOR IS KONÁT csak az X-factorban érdemes venn!De nem team reklám csak jófejek az eladó srácok aztán ennyi![/move]

#37
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintem mindenkinek az a legjobb, ami bevált neki! Szerintem pl. a Rocky Mountain vagy a Specialized a legjobb!
Az X-factor-ról meg az a véleményem,hogy egy nagyon drága bolt.
Igaz ugyan,hogy a választék város-szerte az egyik legjobb ;)

A szakértelmük azonban megkérdöjelezhetö!

Egyébként ez a topic team-reklám?

#38
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Van ez igy de akkor is a KONA a legjobb! ;D

#39
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Reklám: Ha ropit akarsz, vegyél Kona vázat. Csak úgy ropog, mikor törik. ;)
Egyébként már harmadszor kellett az X-be vinni a Z-3-at, mer nem tuggyák megcsinálni. :P

#40
LevesbyKONAbmx

LevesbyKONAbmx

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
[glow=red,2,300]Márpedig vannak! :D[/glow]