Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MI LESZ A FÓRUMMAL ? ? ?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
31 hozzászólás a témában

#21
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
MG : azt arrafele úgy mondják hogy hoak ;) a duck az a vízen úszik ,és nokedlit zabál ...
Egyébként szerintem is kacsa, mert a szigorítások meg fognak történni ( Mondd mag >Bikemagweb v3. ) , és ha már megcsinálták, vagy elkezdték az új frum készítését, és ilyen döntéseket , változtatásokat hoztak, hogy az admin bármikor letilthat emberkét , kitörölhet témát , hozzásást miért szüntetnék meg ... meg nem hiszem hogy egy freemail izérõl küldenék ...aki outlook expresst használ az tudja miért ;D

#22
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Az az igazság hogy bepa'áztam!!! (Hogy Gulya szavaval éljek!!!)

Szóval túlreagáltam a dolgokat!!! De ha lehetséges nem lenne rossz kideríteni ki volt!!!

Jurus: Nagyon köszönöm a kimerítõ nyelvteni elemzést!!!  :)

#23
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Szerintem ez duck mert nem így közölték volna a skacok. Meg én se kaptam. Meg gyanús az idõpont is. Komolyabb moderálás tényleg jó lenne de tudom hogy ez kivitelezhetetlen. És semmi értelme nem lenne megszüntetni egy ilyen sikeres és gyakran látogatott fórumot.

#24
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Meg aztán ilyen hibákat egy magyarul tudó, felnõtt ember nemigen szokott elkövetni:

"(...)Sajnálattal tudatunk titeket de a BikeMag Fórum 2002.
július 01. -én bezárja kapuit."

A képzavartól eltekintve a "tudatunk titeket" nem helyes. Tudatjuk veletek, vagy értesítünk titeket. Azután ez egy összetett mondat, a "de" elé vesszõ jár. Az elsõ tagmondat jelentésében nem mond ellent a másodiknak, ily módon a "de" mégcsak nem is illik ide. Esetleg így: Sajnálattal értesítünk titeket, hogy a BM Fórum bezárja kapuit. A másik a dátum. Mert ugye vagy pontot teszünk a napot jelölõ szám után vagy ragozzuk. Ez utóbbi esetben a pontot már természetesen elhagyjuk.

Egy mondatban ennyi nyelvhelyességi és helyesírási hiba árulkodik a szerzõ értelmi képességeirõl.





#25
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
ki lehet aki ilyennel szórakozik? amig vannak tbertalan szintû egyedek, miért csodálkoztok egy ilyen dolgon??? (nem gondolom, hogy õ volt, mert sztem õ nem az a g*ci tipus, csak az értelmi szinvonalára  ;D )

#26
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Lehet hoz ez lesz!!! (ha tudnám a számát..)

#27
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Major: szerintem ezekre a válaszokra legalább holnapig várnod kell. Vagy hívd fel Parát... ;D

#28
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hmmmmmmmm........  :o

Valóban lehet benne valami!!!

De ki az a (na ide most inkább nem írom ide azikat a jelzõket amik eszembe jutnak), aki ilyet csinál ? ? ?

Most komolyan!!!

zOrg, Para, mindenki:

Most mi van ???

#29
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én nem kaptam levelet, de mosolyogtató, hogy valaki komolyan veszi. (Bocs Major.) Egyrészt: zOrg tervei az új Fórumról, Beg infója a feladóról, egyébként meg valószínûleg vasárnap délelõtt fognak a srácok beülni a szerkesztõségbe, hogy szétküldjék az emileket. Meg aztán egyszerûbb módja is lenne ezt közölni: Hírek rovata Fórumon, új topic, és ami a legvalószínûbb: Instant message. No ennyi.



#30
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Nézzétek csak meg milyen címrõl jött a levél! Freemailes!! Ebbõl én azt gondolom, hogy ez az egész kacsa!
Fõleg amiket zorg az új fórumról irogatott, mostanában!

Én nem hiszem el!!!

Beg

#31
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
No igen. Figyu Major, ha csak te kaptal levelet, akkor csak udvariasan akarnak kirugni  ;D ;D ;D

Viccet felreteve ez tenyleg felhaborito. Sajnos vannak hulyek, de nem teljesen ertem, hogy miert kell bezarni egy forumot, ami raadasul rengeteg latogatoval rendelkezik. Kb. 1500 regisztralt tag + nem regisztralt vendegek, akikbol szinten eleg sok van. A szinvonallal meg mi a baj?? Az hogy vannak teljesen idiota beszolasok?? Ha megnezitek azt, hogy ez a hozzaszolasok mekkora hanyadat kepezik, akkor elegge elenyeszo lesz a vegeredmeny.
Erdekes dontes az biztos.


#32
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ma ezt a levelet kaptam:

"Kedves Fórumtársak!

Sajnálattal tudatunk titeket de a BikeMag Fórum 2002.
július 01. -én bezárja kapuit. A megszünés oka, hogy
rengeteg olyan téma adódott a hosszú hónapok folyamán, amik
már szinvonal alattiak. Ezért kérünk benneteket ne
haragudjatok ránk de értsétek meg egy bizonyos szinvonalat
tartanunk kell. Ez sajnos veletek nem megvalósítható.
Ha tehetitek a jövõben is vásároljátok az újságot, és
hozzászólásaitokkal boldogítsatok más fórumokat.
Remélem megértitek cselekedetünket.

Üdvözlettel: BikeMag

ui.: a regisztrációitok a fent említett dátum után
autómatikusan törlõdnek"

2 dolog kavarog most bennem!!! Szomrúság és felháborodás!!!  :'( &  >:(

Elõször is én nagyon szeretem ezt a fórumot!!! Már majdnem egy égve irogatok és olvasgatok itt és olyan mennyiségõ ismeretet cseréltünk a kollégákkal mi (ha nem sértelek meg titeket) az Újságból sose derült volna ki!!! Fõleg a tapasztalatokat és tanácsokat szeretem olvasni!!! Mindemellett nagyon sok barátra leltem akikkel jó tekerni és jó dumálni is!!! Szervezõdött egy csapat is és egész jól mentek a dolgok!!!

ÉS ERRE VÉGE ? ? ?  :o :o :o

Ne csináljátok már!!!

Biztos fontos a szinonal meg minden, de akkor is!!!

Nem lenne megoldás valami normálisab moderálás ? ? ? Ha a szinvonal a fontos akkor szigorítsuk meg a topicok nyitását vagy nemtudom!!! Biztosan van valami megoldás!!!

Mert az hogy VÉGE az nem megoldás!!!

Egyértelmûen mondhatom, hogy ez kishazánk leglátogatotab Biciklis fóruma!!!

Igenis reformokra és nem megszüntetésre van szükség!!!!!!!!!!!!!!