Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Vennénk-e lopott cuccot vagy sem?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
61 hozzászólás a témában

#61
vendég__*

vendég__*
  • vendég
remélem most viccelsz....vagy nem voltam világos?

bocs... "KEDVES" fityisz! Ajánlom figylemedbe MÁS fórumok látogatását, és EZEN HELY hanyagolását...


#62
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tegye mindenki szívére a kezét és vallja meg, hogy ha valaki odatolna az orra elé olyan alkatrészt, ami "majdnem zsír új", plusz iszonyat olcsó, ráadásul kell is nekünk, akkor visszatolnánk-e és asszondanánk mennyapics*ba nem vagyok orgazda, vagy loholnánk a zsé-ért.
Teljesen 1értelmû hogy ez mocsokság, mármint az orgazdaság, de ezt könnyebb elitélni mint elhárítani. Jelenleg én is azt tudnám mondani, hogy természetesen visszatolnám a cuccost (még ha az egy Boxxer is...), és még jól fejbe is nyomnám az illetõt, de lehet hogy ha ez jáccódna le az életben, akkor másképpen döntenék. Szerencsére nem volt még részem ijen dilemmában, és valszeg nem is lesz, mert velem született sznobizmusból adódóan nem szeretem a használt cuccokat, ha meg tényleg tiszta új a cucc, akkor meg hiányolnám a blokkot a gari miatt. ;D vagy mégsem......

kinek mi a véleménye? voltatok-e már ijen válasz út elõtt (nem feltétlen kell leírni hogy mi lett a végeredménye).