Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mobiltelefon, PDA, mobilkommunikáció

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4974 hozzászólás a témában

#61
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Nem néztem még őket, de a többinél egykét helyen a garancia érvényesítése, főleg a gyártói, érdekesen van ködösítve.



#62
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

HTC 8x-ről mi a vélemény?

Illetve van olyan webshop, ahonnannem "mutyigaranciával" lehet venni telefont?

Az xxlgsm miért nem jó?


És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#63
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

HTC 8x-ről mi a vélemény?

Illetve van olyan webshop, ahonnannem "mutyigaranciával" lehet venni telefont?



#64
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

Sziasztok! Tudtok valami olyan mozgáskövető alkalmazást, amiben van autosave opció, képes menetközben készült képeket az edzéshez társítani, s kelően stabil is androidon?


És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#65
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

Sziasztok!

Symbianos e52ről most váltottam androidra, és az lenne a bajom, (hogy a sports-trackert tettem fel, lévén azt használtam korábban symbianon is...), hogy  a feltett tracking program szépen lekövette merre jártam ki is írta a végén a km órámmal megegyező távolságot, de vissza gombot nyomtam end helyett s eltűnt az edzésnapló.

Na ilyenkor mi van? A symbian mivel kártyára írt eleve, meg volt a file mentés, nem rendeltetésszerű kilépés esetén mindig betöltötte az előző filet és megkérdezte menteni akarom-e, itt ilyen nem volt tegnap.

Van valami tippetek? Mármint az edzésnapló visszaállítására? Használ valaki itt sportstrackert rajtam kívül? :)

https://getsatisfact...es_unsaved_data ezt találtam mint feed, ami több mint egy éves.. most jön ki egy Béta alkalmazás, csak nekem van félelmem, hogy Béta, mmint hogy nem stabil, vagy jogos a félelmem? Mi a véleményetek?


És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#66
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

Nagyon jó...


Ez ingyenes app? :)

 

Megvan, az....:D


_A módosította - 2013. október 26. - 12:27

És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#67
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

Sziasztok!

Symbianos e52ről most váltottam androidra, és az lenne a bajom, (hogy a sports-trackert tettem fel, lévén azt használtam korábban symbianon is...), hogy  a feltett tracking program szépen lekövette merre jártam ki is írta a végén a km órámmal megegyező távolságot, de vissza gombot nyomtam end helyett s eltűnt az edzésnapló.

Na ilyenkor mi van? A symbian mivel kártyára írt eleve, meg volt a file mentés, nem rendeltetésszerű kilépés esetén mindig betöltötte az előző filet és megkérdezte menteni akarom-e, itt ilyen nem volt tegnap.

Van valami tippetek? Mármint az edzésnapló visszaállítására? Használ valaki itt sportstrackert rajtam kívül?:)


És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#68
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Nagyon jó...




#69
(has)Pókember

(has)Pókember

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 486 hozzászólás

Telefon guruk: ha van egy gpx, gdb ill. kml fájlom turistautakról, amiket szeretnék offline segítségül hívni a tájékozódáshoz Romániában, milyen app-pal tudom ezt könnyedén megtenni? Lényegében nem kell több, elég annyi, hogy ábrázolja az én helyzetemet a vonalakhoz képest. Már fent van NavFre, a HuMap, az Androzic, az OsmAnd és a google térkép is, de még nem sikerült zöldágra vergõdnöm ezekkel... Viszont szívesen telepítek új dolgokat is, ha van valami egyszerû-nagyszerû megoldás erre :)


Locus Pro Androidra (Locus Map, Android GPS offline maps for hiking, geocaching), turistautak, openstreetmaps, stb. letoltheto ra offline nezegetesre. Most igy hirtelen nem emlekszem, a Free miben tud kevesebbet, lehet, hogy az is eleg.

#70
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Trekkbuddy nekem is az asszonynak is a turistutak fut rajta.
TrekBuddy - Outdoor companion
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#71
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Telefon guruk: ha van egy gpx, gdb ill. kml fájlom turistautakról, amiket szeretnék offline segítségül hívni a tájékozódáshoz Romániában, milyen app-pal tudom ezt könnyedén megtenni? Lényegében nem kell több, elég annyi, hogy ábrázolja az én helyzetemet a vonalakhoz képest. Már fent van NavFre, a HuMap, az Androzic, az OsmAnd és a google térkép is, de még nem sikerült zöldágra vergõdnöm ezekkel... Viszont szívesen telepítek új dolgokat is, ha van valami egyszerû-nagyszerû megoldás erre :)

#72
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Sziasztok!
Blackberry platformra tudtok javasolni bármi olyan gps-es softwaret ami nem csak az útvonal rögzítésére képes, hanem akár korábban megtett, ne adj isten valami softwareben elõre definiált nyomvonalat képes lekövettetni?
Olyan programot keresek, ami képes trackerélsre, kis navigálásra elõre beadott útvonal alapján, amennyiben bluetooth alapú pulzusmérésre képes lenne, az meg maga lenne a kánaán:)
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#73
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Samsung Galaxy 4 Active jo kis strapa telefon.Viz alatt is használhato. Mármint nem telefonálásra persze. :)Megjelent! Por- és vízálló a Samsung Galaxy S4 Active - Telefonguru hír

#74
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
hát, esett már le sokszor, meg lett már párás/vizes. de majd kap valami tokot az új.
igazából a régi, nyomógombos telefonok szartak be nálam pár hónap alatt a párásodás miatt. ugye bringazsebben, vagy futás közben bepárásodtak.

#75
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
de valoszinuleg a Defy-t se arra hasznaltad hogy szeget verjel vele a falba. Szoval innentol egy alu hazas (mindegy h Desire vagy One) boven jo lesz. Szerintem tulparazod a dolgot.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#76
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
jah, úgy indult, hogy desire x lesz, aztán láttam a one s-t :) a defy után fosni fogok folyamatosan, hogy elrontom. nem is értem, hogy miért nem csinálnak valami normális ütés és vízálló telefont. ezért szemezek még kicsit a lumia920al (na meg a kamerája miatt) is, de ott betett a gugli, mert ugye baszik majd szinkronizálni a nem google (azaz pl. windows) rendszerrel a naptárat meg az emailt. meg egy "kicsit" drága is :)

#77
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Timinek vettünk egy DesireX-et, irigykedem azóta :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#78
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nalam a kisebb kepernyo volt a donto szempont.

viszont idegesito dolog hogy JB 4.1.1 update ota percenkent kifagy a gmaps navigacio. a google tud rola, tele van vele az internet, de meg nem volt fix... :/
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#79
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
öh, elírtam... one s-t akartam :) ami sztem pont annyival tud kevesebbet az x-nél, vagy az sgs3nál, amit amúgy sem használnál soha.

#80
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szerintem a One X siman egy kategoria a SGS3-mal, csak nem volt akkora media hype korulotte.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F