Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Freemail - Virus Warning

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
28 hozzászólás a témában

#1
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Sosem  >:(

Ma végre én is kapatm az endroo@freemail.hu-ról  ;D

Le is b...tm magamat rendesen.

#2
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
a f*sz kivan!
 
mikor lesz már vége ennek a hülyeségnek?!
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

[glow=red,2,300][move]LEGYEN VÉGE!!!!![/move][/glow]


#3
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Parancsolsz?  ???

#4
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Bruce-nál már más a helyzet....  

;D ;D ;D (bocsi)

#5
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
tudom, hogy nem onnan kaptam...  >:( szerinted nem tünt volna fel, hogy magamnak írom a levelet?

Bruce-nál már más a helyzet....  ;D

De most tényleg. Milyen frankó lenne, ha most elkezdenék unatkozó óráimban azzal szórakozni, hogy mindenkinek továbbítnám ezt a varningos izét. Azután meg arra fognám, hogy önterjesztõ, meg feladóváltoztató a vírus, mosom kezeimet...  8) (kár, hogy nem vagyok ennyire perverz...)

#6
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
AAAAAAA!  ;D

Kérlek PLÍÍÍÍZ olvassátok már el az eddigi hozzászólásokat!

NEM ONNAN KAPTÁTOK A LEVELET

(röviden a feladót minden magára valamit is adó vírus áthamisítja)

#7
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Virusveszélyes levelet én is kaptam a tamaskaa@freemail.hu-ról...

#8
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
asszem ma csúcsot döntöttem, beléptem nyitásként a Bikemag.hu-ra, elindítottam a fórumot, majd második húzással loginoltam befele a frímélre. És mi jön szembe? üzenet, hogy hibás csatolt fájlt kaptam. Nem az elsõ eset, a virus warningos cucc szokta okozni, tehát nem is idegesítettem sokáig magamat rajta, igazán röhögni akkor kezdtem, amikor megláttam a feladót: tamaskaa@freemail.hu...  :o :o :o ;D

no comment

#9
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
na ja, a norton majdnem mindent megfog, de pl. a klez férget speciel nem mindig, ezt a symantec (gyártó) is elismeri, s a weblapjukról letölthetõ egy kis segédprogi az eme kórságban szenvedõknek

egyébként miért lenne off-topic? ez a topic speciel pontosan errõl szól!  ;D ;D ;D

#10
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Nem akarok nagyon offtopic lenni, de hozzám még nem sikerült vírusnak bejönnie. Ha jön egy vírusos levél, a virusbuster egybõl elkapja. A norton pedig le sem engedi tölteni, a szerver írtja ki. (Tudom, ez a foglalkozásom.)

#11
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
sajnos ez nem igaz...

a gond, hogy az MS-OL alapból lejátsza a html kódokat a levélben, s a víruspajzsok ezt csak utólag jelzik...magyarul egy húzósabb vírus akkorra már robban is

az MS OL-ben számos nagy hiányosság van,s ezt az újabb vírusok már kõkeményen ki is használják - habár az MS honlapján van valami patch az OL-hoz, az sem valami tuti védelem - addig is nem árt ezzel tisztában lenni, fõleg mivel az MS eleve beépíti az OL-t az oprendszereibe...

na jó, ez itt nem egy anti-MS kampány, nem mondom, hogy totál szar az egész, de sajna tény, hogy mivel alapból ez van, a legtöbben lusták vagyunk más (ingyenes) levelezõ progikat kipróbálni

#12
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Van más módszer is, mint hogy ne használt! Kell egy vírusírtó, ami képes a levelezést is figyelni. És frissíteni kell!

#13
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Jajj, látom ezt már mondtátok, bocsi...ismétlés a tudás anyja. Mellesleg, hogy vmi újat mondjak, a Klez Returnet Mail blahblahblah formátumban is terjed, amiben a csatolat, ami elvileg a nem továbított levél, maga a vírus.

#14
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Meddig használjátok már az Outlook-ot??? Pl a Pegasus teljesen inmunis a hasonló férgekre. AS Klez engem is beszivatott, nehéz leírtani, jelenleg is a víruskár toplista élén van a kicsike - azóta hanyagolom az OL-t...

Mellesleg, akitõl kaptál ilyen levelet, TUTI, hogy nem tõle kaptad, ugyanis a vírus spoofingol, azaz áthamisítja a feladó címét, így nem lehet lekövetni, s nagy anyázásokat okoz.  >:(

#15
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás

én attól a nyomott Mongoose7.5-tõl kaptm ilyen féle vírust, meg a horvatrobi-tól  

Nem tölük kaptad, hanem valaki mástól, csak a vírus a küldö nevét és címét is átírja. Én is kaptam magamtól vírusos levelet, de feltünt, hogy biztos nem az én gépemrõl küldte, mivel más nevet használok, mint amivel a vírus a levelet küldte, magyarul sajnos a nevet is átírja, így sose fogod megtudni, hogy kitõl jött a levél, de egy biztos. nem attól, akitõl kaptad!

#16
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
én attól a nyomott Mongoose7.5-tõl kaptm ilyen féle vírust, meg a horvatrobi-tól  >:(
de most mire jó ez? ???
legalább a bringások ne csináljá ezt egymással  :P

#17
Astro

Astro

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
VIGYÁZZATOK!
Én a horvathrobi@freemail.hu rol kaptam

#18
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
zsirosmacska is ezzel szórakozik  ;D nincs jobb dolga  :D

#19
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Jorus, megnyugtatlak, hogy már kaptam tõled (is).... de nekem is jött már két-három privi, hogy miért unatkozok annyira, hogy vírusokat küldözgetek....

#20
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én is kapok az otthonira, de tõlem valszínû nem kaptok, mert nincs címlistám.