Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Óriási botrány!!!!!!!!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21 hozzászólás a témában

#21
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
nagyon szomorú

de azért az o.úti-sok között lehet hallani azért hasonló dolgokat.
szerintem minél inkább "profibbá" válik a sportág az ilyen dolgok egyre inkább elkerülhetetlenekké válnak.


sajnos

viszont ha ez tényleg kiderül abból valóban óriási botrány lesz


#22
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Képzeljétek el, hogy az a hir járta Bükk maratonon, hogy kis hazánk egyik nagy tehetsége Buruczki Szilárd azért nem vett részt a versenyen, mert fél!!!!!!!!!!! És ha minden igaz nem hiába. Egyes források szerint egyik egyesület ( a nevét nem tudom) zárt körökben azt az ajánlatot tette, hogy aki Buruczki Sziszit megsebesiti, magyarul lerugja verseny közben, 100 ezer Ft boldog tulajdonosa lesz!!!!!! Emberek, mit szoltok ehhez???? Miért kell tönkretenni ezt a sportágat is!! Ne süllyedjünk már le a focisták szintjére könyörgöm. Van az országnak egy tehetséges reménysége, akinek van esélye az olimpiára való kijutásra, és szegénynek ilyen körülmények között kell élni!!!! Hol van itt a sportszerüség , kérdem Én???????? Most mért kell irigykedni a másikra?????????????????????????????