Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

linkel-õ 2...

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
463 hozzászólás a témában

#41
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Egy az eddigi linkel-õ témáktól igencsak eltérõ link...

http://www.hurlevent...cfc/allpict.htm

én így képzelem el a mennyországot 8)

#42
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Hát aki tud angolul... ::) (NÉMET RULEZ!!! ;D)

#43
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Mivel már rongyosra olvastam a Rockshox oldalát...  ;D ;D ;D

#44
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Andix: már megint okosabb voltál...  :-X kezdek Majorra hajazni, de most komolyan...  ;D

#45
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
az pite, nekem nokian kell (3"-os) az 1,5kilo!! ;D

#46
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Rátaláltam a michelin biciklis aloldalára, és nézelõdtem a dh külsõk palettáján. Ez a  csúcsmodellük, ami 2.8-as méretben érhetõ el, 1350 g-os tömegadattal. Nem semmi, nézzétek meg. ( Leginkább BNorbinak tudom javasolni ;) )
http://cycleus.webmi...hcomp32soft.htm

#47
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Maxxis nagyon komolyan veszi a külsõit. Látszik, hogy sokat költenek fejlesztésre. Egyre-másra jönnek ki a könnyebbnél könnyebb cc külsõk, és itt van most az új dh külsõjük is a Minion, eltérõ elsõ-hátsó mintázattal. Lesz 2.35, 2.5, 2.7es méretben, és a szokásos 60as kemény, illetve 40,42es puha keverékekben. Az, hogy Magyarországra mikor jön.. majd kiderül! ;)

Minion DH F: (elsõ)
http://www.maxxis.co...asp?FileID=3217

Minion DH R: (hátsó)
http://www.maxxis.co...asp?FileID=3220

#48
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Lama, létezik ilyen nõ mint ez a gudex?? 4 nyelven beszél, dh bajnok, dekoratív plusz még dizájner is... Hmm... Valami hibája azért csak van. Mondjuk nemszereti a zellert vagy ilyesmi.  ::) ::)

#49
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Niki Gudex:
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép
April Lawyer:
Feltöltött kép


 Lama

#50
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Hányózacskó gyüjtemény orrbaszájba  ;D

Persze van magyar zacsi is  ;)

http://www.sicksack.com/

#51
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Végre ráleltem Vouillouz gépére is: :o
http://www.freeweb.h...4x/06080244.jpg

#52
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nem vagytok elég figyelmesek, ezért helyesbítek. ;D
A Judy mint olyan meghalt. Már csak a C, meg a TT verzió él belõle, ezek a montis legalapabb modellek jeleneg a Rockshoxnál.
Jött egy-két új trekking cuccos, de ez nem lényeges annyira.
CC terén viszont 3 azaz 3 teló van:
Hiperkönnyû Sid, 3 változatban (cc verseny).
Agresszulós Duke, U-Turn, minden, össztelós cc-be való tipikusan (maraton, fr..).
Olcsó, de jó Pilot. Ezek jöttek ki tulajdonképpen a Judy SL-XC helyett, amelyekre talán csökkent a kereslet.
Idén viszont, pont a Duke U-Turn miatt is, a Psylo Race már NEM levegõs!! Sõt, az egyetlen különbség a Race és az SL között, hogy a Race megkapta a hüvelykujj lockoutot (meg persze kis színbeli eltérések...), az SL meg nem. (De ami ebben vicces, hogy ezt a lockoutot külön is meglehet venni, és az SL+kormányon lévõ lockout olcsóbb, mint a Race.. ;D ;D) Szóval ez már durvulós, ds cuccos lett ízig vérig. A Boxxerbõl 3 lett, aminek okára Gyaci döbbentett rá > Sram üzletpolitika érvényesül.. (Dorado árban van a WC (Ti-ni, high tech) versenyzõknek, és egy olcsó Race a közembereknek..)

#53
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
jobban megnézve:

Feltöltött kép

elgondolkodtató tényekre bukkantunk. 28 mm-es krómozott acél (!) becsúszószára van. A csill rendszer HC2, tehát valszeg módosított HidraCoil.

Az acél cucc miatt tényleg k*rva olcsó lesz, ez tuti. De akkor már inkább aluból kellett volna csinálni, és akkor mehetne nagyobb átmérõvel. A Duke-nak is 30-as van...

#54
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
lesz itt új viila is: PILOT a neve, a régi SID magnézium alsószárát kapta, 1.8 kiló, 80-100 mm közötti az útja, és valami új (?) csillapítási rendszere van. Szerintem ez a legyen Sidje mindenkinek program része. Valszeg az ára is kedvezõbb lesz.

De. Nem igazán értem a Rock Shox termékpolitikáját. CC villák: Judy ( azon belül is legalább 100 féle) Duke, SID, de még a Psylo Race is elmegy CC-re. Kell ennyi?  ???

#55
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Csak azt nem mondják, hogy most, nagy nehezen lecsökkentették a karbon vállal a súlyt mondjuk 40 grammal, erre ráteszik ezt a bigyót, amitõl meg nehezebb lesz. No Comment. :)

#56
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
erröl van szó:

Feltöltött kép

és oda is van írva alá, hogy mire jó:

- New BlackBox Remote Control handlebar - compression adjustment and lockout control at your fingertips


tehát elõfeszítés állító, meg a Lock-out kapcsolója. Nem hülyeség. De a Cannondale Lefty ELO kicsit fejlettebb szerkentyû.... (nopersze én Cad hívõ vagyok ;) ;D)



#57
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Az a kis "váltókar" a rugóút blokkoló állítókarja. A Psylohoz is lehet majd kapni. (a Race modellekhez)

#58
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
meg spd pedálja ... mindegy
láttátok a rock shox honlapját megújult, és a címlapon természetesen a szid van, ami mellett egy hüvelykujj váltó szerûség látható ...ja és vezeték a telóból , szóval õk is kitaláltak vmi olyasmit amit Tamaskaa belinkelt ... kíváncis vagyok miket írnak majd róla. mindenesetre nézzétek meg a www.rockshox.com- ot ! most megyek megnézem milyen õrültséegket találtak még ki...

#59
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Csak azt mondja meg alaki, hogy miért van két rugóstagja!  :o

#60
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hmmm..... Sufnitunning carbon dhváz:
Feltöltött kép