Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

CSINÁLJUNK BICIKLIS TALÁLKOZÓT!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
42 hozzászólás a témában

#21
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Szerencséd, hogy Zorg most ilyen kegyes hangulatban volt. Hidd el, nem sok hiányzik hozzá, hogy soha többet ne lehess a fórum tagja.

#22
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hoppá! Kard ki kard, micsoda penge váltás! Kár, hogy nem egy súlycsoport.  ;)

#23
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
itt mindenki nagyon okos, de most inkább nem mondok semmit mert zORG bátyám megintett.de hirdetek egy versenyt::a legokosabb ember kap 1 fityiszt!

#24
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ez kurva kibebaszott fullkool király volt fityisz!

#25
vendég__*

vendég__*
  • vendég
OFF

Ha virtuálisan lehetne gyilkolni akkor te magellana már halott "férfi" lennél!! Az ilyen hülyegyerekek mint te komolytalanítják el a topic-okat. Sõõõt, tovább megyek, az ilyen infantilis arcok miatt tartják a kerékpárosokat olyannak amilyennek, a te fajtád szlalomozik a járdán, riogatva a gyalogosokat, a te fajtád az amelyik a kreszt hírbõl sem ismeri, vagy ha igen akkor úgy gondolja, hogy ö a jani és szarhat bele mindenbe....................etc.
A te fajtád az akinek a nyaka köré tudnám a bringáját tekerni és addig rugni amig be nem kékül! És a te fajtád az akibõl sajnos több van mint amennyi kéne, már ha kéne egyáltalán.

Amúgy meg láttam az egyik papír íroszer boltba olyan csillagos matricákat, szerintem egyszerübb lenne ha olyat vennél, és akkor sokakat meg tudnál kimélni az inteligensenek cseppet sem mondható hozzászólásaidtól.

ON

#26
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
asszem most szükség is van (lenne) a moderátorokra.

#27
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
OFF
Akkor én itt és most bejelentem, (bár kevés hozzászólásom van és kevesen ismernek, de) szívesen lennék moderátor. Egész este és hétvégén itt vagyok, tehát lehet rám számítani!  ;)
ON

#28
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Miért vagytok idegesek? Jól érzi magát mindenki! Buli van!!!!!!!

#29
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
zOrg: Én már most szeretnék moderálniiiiiiiiiiii!!!!!!  :P Ilyenkor bizsereg a kezem. Ez az igazi férfi se meri kiírni az életkorát az adatlapra, én se vagyok az a túl öreg, de legalább vállalom... És nem írok értelmetlenségeket, meg észreveszem, ha cikiznek, és kiröhögnek. Csak én erre nem adok ennyi alapot, mint pölö ez az újabb csetelö haverunk.

#30
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Fiu vagyok-sõt igazi férfi! Azért lettem magellana mert a freemailen már volt magellan@fm.hu ezért odatettem a nevem kezdõbetüjét és így lettem az aki most vagyok!---szép a kockás, szép a kerek a biciklisek jó emberek.(de nem mindegyik szép) azt a topicot meg csak azért nyitottam hogy sok hozzászólás számom legyen igy nagy fejes legyek! necsak betérõ vendég . csak aztán betiltották mert olyan ügyesek.ezért sok pontot kérek!ha otthagyták volna akkor mindegyik felháborodott kerekes írt volna valami okosat és akkor én phorumus maxi lennék v mi??? ??? ???jó volt a bp- parádé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#31
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
és mellesleg volt már ijen móka, a megmozdulásban, csak ott midnight ride, illetve urban terror névvel illettük ezeket a kis bolyhosodásokat, aki ott volt az tuggya hogy néha már a 25-30 ember is böven sok mer ugyis mindenkinek más jön be és máshogy érzi magát legjobban...
de ezt meg lehet persze cáfolni is, ott van pl az évente kéccer megrendezett EARTHQUAKE, a név mindent elárul (LAN party), és ott azér több mint NÉGYSZÁZAN vagyunk, HÁROM napon keresztül összezárva és mégis ugy megy mindenki haza hogy ej még vagy három-négy nap simán menne...
ööö itt ugylátom enyhe ellentmondásba keverettem megammal, ugy értem mi a külömbség monnyuk az EQ meg egy bringás míting között?

#32
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
jövõre menj ki a dm -re , ott van 1200 , és akkor ürölni fogsz a 2004 es dm - ig, amikor is megint kimész, és megint örülni fogsz, szóval akkor nem kell majd ilyen topicocat nyitni  ;)

#33
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
de magellena, mért nem irod oda a nemhez a nemedet? vagy transzf. vagy? Bocs, CSAK Vicc volt! ;D

#34
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Egy a lényeg, én biztos nem megyek mert biztosra veszem, hogy nem tetszene magellana feje!

#35
sped

sped

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Hehee  ;D

Én azt sem tudom eldönteni hogy Magellana fiú vagy lány..  Mert ugye ha mondjuk Magellan a fiú akkor Magellana lány, de ki tudja hogy Magellan fiú?

Mármint a nagy felfedez? az férfi volt term. csakhát .. izé.. Hagyjuk  ;)

#36
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Mondok jobbat, hogy a fogassal se legyen gond. Egyszerre elkezd TEKERNI felfele mind a szaz. Ha makunk van akkor a "szepfejuek" ernek csak fel  ;D De hogy minimum a szoras meglesz, az tuti  ;)

#37
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
végre, egy vállalkozzó szellemû ember, ezt már szeretem :D :D :D

#38
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
;D

#39
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szerinted ez jó ötlet? 100 bringás? azok közül neked biztos vagy 60nak nem tetszene a feje (utalva ezzel az elmés topic-odra).
Vagy tartanál válogatást elõtte?
Aki neked tetszik az mehet, aki meg nem szimpatikus az húzzon haza?

#40
magellana

magellana

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
megyünk zúzni! 8)