Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

topic téma

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Most a legnépszerûbb tevékenység: bringás találkozós topikot nyitni. Magellana, valami Sniper. Mindenki nagyon akar szervezkedni.

#2
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
oops, nem is vettem észre...bocsi ::)

#3
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
meg egy ilyen téma nem igazán a "tech"-be való, ugye ezt Te is érzed?

#4
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Erre lenne a KERES!!! Szóval mielõtt új topicot nyitsz menny be a "keres"-be és keress rá!!! Lehet, hogy már rég meg is válaszolták a kérdésed!!!  ;)

#5
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem úgy tûnik, hogy gyakran fikázunk embereket, ha új topikot nyitnak, s nem találják a régi ömlesztõ topicot. De ha jobban megnézzük, minden topic ömleszthetõ lehetne egy nagyobb csoportba is. Szóval csak azért hozom ezt fel, mert többször is kaptak emberek leszólásokat ezért, amikor pl nekem sincs mndig türelmem 30 oldalt visszalapoznom, hogy ellenõrizzem, vajon volt-e már ilyen topic. Nem szidok most senkit, nehogy valaki megsértõdjön, de már az elsõ oldalon található témákat is ömleszthetnénk néhány topicba - pl. fékek, cc, kerék, bukó stb. Kicsit tehát fura, hogy egyes témák simán befagynak a beszólások miatt, másokat meg senki sem vesz észre. Vagy csak engem zavar ez?

PS Senki se vegyen semmit magára... :-[