Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

.::tbertalan2 és társaik, avagy kiélemmagamat::.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
94 hozzászólás a témában

#81
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Bolcs vagy lensi, de ez a srac sz*rik mindenkire, es megint regisztralt.
;D ;D ;D ;D

#82
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ez a topic is csak mit bizonyit? Azt,hogy a hülyék és sz...rt kavarók a legnépszerûbbek. Legyenek azok politikusok vagy fórumozók.
Népszerûségük vagy hirhedtségük a tömegekbõl táplálkozik, akik megvetik vagy dicsérik õket, de mindenképpen Róluk beszélnek, mert szeretik a szenzációt vagy a fikázást.
Ha a tömeg nem strapálná magát ennyire, akkor Nekik se lenne energiájuk, és egy szép napon elfonnyadnának, mint répa a földben, nagy szárazság idején.
;)

#83
vendég__*

vendég__*
  • vendég
EHH, ez a Berci egy aranyos gyermek, az "eredeti" (regisztrált) és a másik is, bár szerintem nem ugyanaz a kölök.
Ha meg télleg egy szakdolgozatát író egyetemiste akkor lassan már csak befejezi azt a dolgozatot végre!!!
De mindentõl függetlenûl én lecsavarnám a füleit!

#84
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Na ma kaptam egy levelet tbertalan2-tõl, persze hátsóváltót akart, csak annyit mondtam hogy nincs.
ja tbertalan == Tahó bertalan
Hát nem vicces a fiú? :P

#85
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Szép jó estét mindenkinek!
Már annyit hallottam tbertalanról,h naygon kíváncsi lettem,és meg néztem az apró-ba írt dolgait.Mondjuk csak ezután véleményt mondani nem biztos h jó,de azért csak megteszem...szóval szerintem nem volt vicces,de idegesítõ sem.Erre energiákat pazarolni felesleges...de ha írhatnátok v-mi helyet ahol 'berci' írogat és amin így ki vagytok akadva..lehet nem így látnám.
:-*


#86
Atosz

Atosz

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Valószínüleg tudok hozzáírni Opa e-mail soraihoz egy másikat.
Egy hónapja hírdettem meg vagy 6-7 féle cuccot, és 1-2 napja kaptam egy válasz e-mailt tamas@kgb.hu címrõl, ahol leírja, hogy megvannak e még a meghírdetett cuccaim(semmi konkrét)és mellesleg nincs-e hátsóváltóm ::) aztán meg kezesen visszírtam neki, hogy ez+az van, minden reggel szép szorgalmasan várom a z e-mailt, de sehol semmi.Ha meg nem õ volt akkor meg írjon már az a kgb-s ipse :'(

#87
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Az is lehet, hogy egy pszichológiát hallgató egyetemista, aki szakdolgozata témájául az internetes közösségek viselkedés-formáinak és mélylélektanának vizsgálatát választotta. (Ja, és ez nem is biztos, hogy olyan vicces. Volt már ilyesmire precedens egy általam is járatott levelezési listán. Az illetõ bosszantotta, húzta az embereket, majd a reakcióinkra támaszkodva megírta a szakdolgozatát. Végül megköszönte mindannyiunk segítségét. A levelezésének hangneme természetesen elõre kidolgozott volt, mindenki egy lázadó 16 évesnek gondolta, aki lenyúlta a gyógyszeres szekrénybõl apukája Matávos hozzáférési jelszavát.)

#88
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én támogatom findli-t !
Ha úgy csinálunk, mintha be se írt volna, bármennyire húzós is a dolog, csak elunja magát !

#89
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
arra nem gondoltatok, hogy tbertalan2 AKÁRKI LEHET? nem biztos, hogy a mi tbertalanunk! akár én is lehetnék  ;D

#90
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Szerintem pedig nem kéne foglalkozni vele, valószinûleg, ha nem reagálnánk a hülyeségeire, akkor pár hét alatt beleunna és eltünne innen! Mert csak röhög rajtunk, hogy fel tud bosszantani, de akkor semmi de semmi értelme lenne már, hogy folytassa!

Egyébként meg, Bercinek köszönhetjük a " Képed van róla? " hozzászólást, ami SZVSZ mostmár igen vicces tud lenni! ;D

#91
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat igen.
Mondjuk ha gondolkodnal is neha, akkor nem lenne ekkora felhaborodas a hulyesegeid miatt. Feltetelezem hogy van net hozzaferesed / asszem ez tobb mint egyertelmu/ akkor meg mert nem tudsz utananezni a dolgoknak??
Amugy ha valaki meghirdet 2db felnit, es semmi mast, azt nem erdemes megkerdezni, hogy hatsovaltoja nincs e. Ha ezt nem tudod felfogni, akkor a szuleidet csak sajnalni tudom.
Amugy pont az ilyen emberek miatt romlik a forum szinvonala. Nem veletlenul rugtak ki a forumrol!!!!


#92
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
De akkor is hülye vagy, már bocs. Ha hátsóváltót keres egy intelligens ember:
1) Bemegy boltba és vesz.
2) Nyit egy topicot a keres részlegben és várja az ajánlatokat.
Én ritkán akadok ki, de most betelt a pohár. Ha te olyan hülye vagy, hogy nem vagy képes normálisan meglenni ezen a fórumon, ahogy a több száz másik fórumos igen, akkor nincs itt helyed, és maradásod.

#93
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem értem mi bajotok velem. Nekem csak egy hátsóváltó kellene de nagyon és ezért megpróbálok minnél több követ megmozgatni, minnél nagyobb nyilvánosságot szerezni.
Ez baj? mert ha igen akkor nyugodtan mondjátok meg és nem kell rögtön nekem esni és alpári módon leszólni!

Ami meg a képeket illeti, én egy nagyon vizuális ember lévén gyüjtöm a különbözõ képeket, fotókat, már van vagy 12000 db, szerintem ez szép teljesítmény tõlem. Úgy gondolom, hogy ez a Fórum meg remek alkalom arra, hogy a képtáramat bõvitsem.

#94
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Csakugyan megdöbbentõ, hogy egyesek milyen gyermekded dolgokkal szórakoztatják saját magukat, s ezzel közben másokat meg bosszantanak. Komolyan mondom az ilyen embereknek kezeltettnie kéne magukat, de mindenek elõtt távolmaradni egy ilyen szinvonalas Fórumtól!!!
Le az infantilis hülyegyerekekkel!!

Veled vagyok .:OpiumPaPa:.

#95
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Na alapos vizsgálat után rájöttem, hogy ki is ez a tbertalan2.
Sajnos az van, hogy akárki lehet, aki így akarja kiélni magát, mert ugye így anonim marad, és minden sz*rt össze vissza írogathat.
Ezt az e-mail címekbõl húztam le, ezeket a verziókat találtam:
berci@mail.hu
tbertalan@mailbox.hu
tbertalan2@mailbox.hu
tbertalan@freemail.hu

Persze lehet hogy egy ember mindig más e-mail címet irogathat be.
zOrg:

Szerintem azt kéne, hogy a Keres-Kinál rovaton kívül CSAK regisztráltan lehessen írogatni, persze ez sem biztos hogy segítene, lásd tbertalan ténykedését a Kinál részben, ami szerintem inkább megdöbbentõ.

VÉLEMÉNYEK?

Opa