Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
478 hozzászólás a témában

#21
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
A Dorado az szar!!! Csavarodik mint állat!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#22
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Andix: Én maradnék a Boxxer-nél.. Persze így is elfogadnám ha utánamdobnák! ;D

#23
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Hihihi.. Itt a Major-általal-belinkelt-bike-V2:
http://www.pinkbike....iew&image=59810
Szerintem szép volt a Boxxerrel is, de ez a Dorado is tetszetõs. ;)

#24
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Örülök, hogy tetszik!!! ;)

#25
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Na persze... ;)

#26
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás

Ez iszonyat szép!!!

Az a baj, hogyha lenne egy ilyen bringám nem mernék zúzni vele, mert félteném magamtól...( ;D) :-\


ne féltsd, add nekem! ;D ;)

#27
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Ez iszonyat szép!!!

Az a baj, hogyha lenne egy ilyen bringám nem mernék zúzni vele, mert félteném magamtól...( ;D) :-\

#28
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
aztabüdösrohadt.....

#29
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
es elol gustav!!!
hah koszike!!!

#30
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hamár a Topic címe 2003!!! ;)

Tessék:

http://www.pinkbike....iew&image=59274

2003as Specialized Bighit DH + 2003 RS Boxxer Team!!!

SZÉP!!! :)

#31
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hol lehet megnezni semmi fot vagy ilyesmi?

#32
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
nem olyan fos az a telo!!! olyan mint egy Sotour! multkor néztem, hogy melyik cég gyártja, csak már nem emléxem a nevére, de nagyon joo a bike... ültem rajta és piszok könnyü, künnyü kiemelni az elejét, szoval rosszat nem tudok rrola mondani... igy elsöre... de szerintem 10 edjére sem tudnék

#33
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
rob milyen nick neven nyomulsz ott???
merida umf 1.6kg tele erositesekkel?

#34
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Elég komoly cucc, bár összerkava venni nem éri meg Cyclone hajtómûvel, meg Alivio hatsóval, (149 ezerért) egy fos telóval...

#35
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
nemtom írta e már vki, de nekem most egy 2003-as Merida UMF (united merida freeriders) vázam van, és nagy bejön! csak 45 rugó, de tele van erõsítésekkel, és kb. 1.6kg. ha vkinek van képe róla, rakjon fel egyet, vagy én majd lefényképezem ezt a szépséget ;D

#36
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Vole

Én is perfekt német vagyok, köszi. :)

Ami meg az elfogultságot illeti: természetesen van benne valami. Csak nem úgy kell hozzáállni, hogy amit mérnek, az hülyeség, hanem kiszûrni a tényleg lényegi információt. És ha valami, akkor a mûszeres mérés szerintem objektiv. A feltételeit lehet úgy változtatni, hogy egyiknek, vagy másiknak kedvezzen a végeredmény szempontjából, de akkor szerinted addig tesztelnek, amíg az nem jön ki, amit akarnak? Szerintem nem.
Elõszedtem kíváncsiságból a 2001-es, és a 2002-es februári számot. Mindkettõben tárcsafékteszt volt. Az XT és a Hayes mindkettõben szerepelt. 2001-ben Super, 2002-ben Sehr gut csak mindkettõ. Romlottak volna? Nem hiszem. A 2001-esben a Formula B4 fékkarja 3 csillag, ugyanaz a fékkar 2002-ben már négy. Miért?
Szóval van hülyeség is. De ne helyezkedjünk alapból szembe velük.

#37
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
rob:mert ott nem ugy megy, hogy veszek egyet olcson és kis sufni tuninggal csinálok egy drágábbnak megfelelöt... ott megveszik ami a legjobb arra a célra vagy legjobban tetszik nekik vagy akármi... csak érdekességnek: Nagybátyám mesélte, hogy amikor a telot elhozta ( USA) a boltbol, tök jo idö volt és bement egy nö a lányával és valami ilyesmit mondott:
Á de jo idö van, kéne bicajozni....szeretnék venni biciklit... piros pulcsit van rajtam, ezért pirosat kérnék... hátha szerencsét hoz ( ezek se nooormálisak,és most jön egy jo kérdés) - MELYIK A LEGDRÁGÁBB???Azt kérem...! köszi ! Hello!

azért ez eléggé elgondolkodtato...

#38
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Istenem, nem azt mondtam, hogy a nemet Bike -ban hulye mernokok vannak, es nem tudnak normalis mereseket vegezni, hanem arra gondolok, hogy bizonyos markak valahogy mindig jobban teljesitenek bizonyos mereseken, mint mas hasonlo markak, hiaba jobbak az eletben. Erre gondoltam. Ehhez semmi kozuk a mernokoknek. Lemerhetek en valamit 1 -nek, ha a cikk iroja mar 1,2 -t ir. Erre gondoltam. Es higgy nekem, ok rendszeresen veszik a nemet Bike -ot, mindegyik szam megvan nekik, nem csak hebe-hoba, ja es perfekt nemetek, tehat nem is az van, hogy csak nezegetik a kepeket...
Ennek hozzad semmi koze. Es kulonben is, mitol utalnalak en teged?? Nem is ismerlek...




#39
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
GerMan szavaira utalva vissza az elõre hátra hajlással kapcsolatban? néztem a Kranked 4-et, és hát úgy meghajlott benne egyszer a Monster, ahogy kell...

#40
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Ja és láttam egy Shermant itt Pécsen egy Meridában, hát olyan vastag a külsõ szár mint a váz alsócsöve, qull lehet ;)
opa