Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Linkelõ

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4481 hozzászólás a témában

#41
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
meg egy kicsit le is adhatna :P

ott a háttérben ég a ház. biztos összeszarta magát...szalad ki a kerti pottyantósból ;D

#42
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
szerintem inkábbb beleesett a retyóba ;Dbár helyes segge van csak lehetne picit kerekebb ;)

#43
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
iszapbírkózás?
http://www.owlnet.ri.../mud/muddy1.jpg

#44
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Jau akkor linkelj gyerünk ne offolj ;)

#45
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
tyúzdéj ;) :'(

#46
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
persze jó kis merevvilla az jó.
Holnap hegy?

#47
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
egy 200-ra kihúzott r500 pont passzolna a nikibe 8)

#48
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
jeee mozo.veszek én is mert az jó.

#49
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
nem kell ehez fotosop. mit is kell.....4db +rugó, egy kis láncfûrészolaj disznózsírral ötvözve ;D

#50
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
http://www.pinkbike....pbpic295063.jpg

Olckúl Super8.

#51
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
photoshop rulz, ugye ;D
meg lehet csinálni, gabóca is kihúzta 150re, de rájött nemjó
amugy elõször a gumiharmónika szúrt szemet, de ha a falat megnézed, látszik a "munka".
bár rázoomolva.. hmm nem biztos, hogy photoshop, de beteges és életveszélyes akkor is.

#52
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
http://www.bikemag.h...php?siteid=2821
:o :o

#53
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás

tams: vittél már MÁV szerelvényen biciklit?
nah azért nem ;) a legtöbb heylre nincs bico szállító vagon, mert ELADTÁK.... az elsõ és uccsó vagon elejibe ill végibe lehet pakolászni... 1 bringa nem fér el a sok benszülöttöl, nemhogy egy tandem... kilóg a kereke ;D


én tavaj elõtti nyáron ültem utoljára igazi vonaton. akkor még volt. :-\
azok a régi szép idõk :D

kala, majd simogassák a szép hosszú láncod ;D

#54
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
de rendes bringaszállító vagonba sem lehet feltenni a tandemet,nem is engedik,meg aztán a gyakorlatban is nehézkes lenne kivitelezni
fogason meg azért nem rakom be a sorok közé,mert 1.nem vagyok Claus:P és nem létszükséglet,h vki nonstop fogdossa a kerómat,hogy "jaj,ugyanmá hagyd,h megérintsem a szõrt a zsír új gumidon!!!"
2.nem tudnék ráfordulni vele az ajtótól:D
vicces DOLOG a tandem,igaz?:D
mondjuk amennyi baj van vele,olyan fun:D



#55
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
tams: vittél már MÁV szerelvényen biciklit?
nah azért nem ;) a legtöbb heylre nincs bico szállító vagon, mert ELADTÁK.... az elsõ és uccsó vagon elejibe ill végibe lehet pakolászni... 1 bringa nem fér el a sok benszülöttöl, nemhogy egy tandem... kilóg a kereke ;D

#56
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
vonaton mért nem? fogason meg a sorok közé berakod mint a primósok 8) :D

#57
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
igen rosszul mondtam, nem xc, inkább enduro/marathon.
átütõs villa azért kell, mert itt kicsit más dimenziók hatnak a brinyóra mint simán. ami 1 embernél durvulás, az 2nél alap biztonság.
az adidas bike transalpon is shive dcvel mentek az egyik tandemben, pedig az aztán marathon a javábol.

#58
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
VALÓDI XC tandem nincs,mert az nem tandem...mármint 1 1nyomtávos ösvényen nem tudnál vele rendesen végigkanyarogni,meg egy rendesebb sziklás felfele is gyorsan betesz a vállalkozó kedvnek
bár,ki tudja... ki kéne már rendesen próbálni hegyen is a gépet,csak a szállítása baromi nehéz:P (no vonat,csak utánfutó,abból is a leghosszabb kell neki-és fogasra se tudnánk felrakni)


#59
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
nem zúzársa lett. xc-re. az átütõs villa meg ilyenek miatt gondoltam hogy nem csak kavírnyáznak vele a túristaúton.

#60
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
a Schwinnen 185/160 kombó volt 1 ideig,de aztán vissza lett cserélve 160asra,hátulra meg két Deore Vfék került,így legalább asszonyka is tud fékezni,ha nagyon akar:)

én 70 vagyok,asszonyka meg 50,de az az elsõ beüzemelés volt,amikor a boltig akartunk Lgurulni,h vegyünk Dejór Vféket hátulra (még nem találtunk akkor elég hosszú fékbowdent tárcsához) és a tapasztalatok hiánya miatt haver ült fel,no meg mert vele raktuk össze a gépet...szóval olyan 70+70+15/16 kg-t fogott végig 1 160as CPS...