Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

FELHÁBORITÓ, hogy mekkora marha vagyok!!!!!!!!!!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
jaja!!  ( most aztán böbeszédü voltam)

#2
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Na azért vannak pozítiv dolgok is...

Az én vázamat, mivel csak Tatabányán lehet(ett) kapni, postán rendeltem meg, gondolotam így nem kell majd szórakozni a 7 órás vonatúttal(!Pécsrõl!), és késõbb nagyon paráztam attól, hogy kifizetem a 75 rugót, és vmi szart adnak, de nem így volt, sõt még fel is hívtak, hogy minden rendben-e..
Szal nagyon qul volt, szerintem ez is csak a bolt(os)on múlik, nem az országon....

Opa

#3
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
>:(
szegény TE , mindig vannak bunkó "emberek" !
>:( :-*

#4
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Hát ez tényleg nagyon dühítõ tud lenni...
Én soha nem bíztam ezekben a postai dolgokban, a személyes ügyintézést szeretem.
Igen, igen tudom, hogy Sopron messze van...

a többit töröltem.

#5
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
KUCC-KUCC!!! SZÓVAL EZ EGY NYILVÁNOS BOCSÁNATKÉRÉS, EGY OLYAN EMBERTÕL, AKIT ALAPTALANUL VÁDOLTAM!!!!

Szóval kedves emberek!
Õszintén megmondom ÉG A POFÁMON A BÕR!!!!
De nagyon ám! Ami a ebben a topicban olvasható volt, az mind1 félreértésnek közönhetõ! Egy olyan félreértésnek, aminek én vagyok az oka!!!!!!
Szóval nem tudom miért volt ez a felindulás, talán a hosszú idõ alatt felgyült fezültség, vagy nem tudom! (sajnos férfi létemre, a nehéz napokra nem hivatkozhatok :)  )

EZENNEL NAGYBETÛSSEN SZERETNÉK ELNÉZÉST KÉRNI A SOPRONI HEAVY TOOLS BOLT VEZETÕSÉGÉTÕL ÉS ÖSSZES ALKALMAZOTTJÁTÓL, MIVEL ALAPTALANUL VÁDOLTAM ÕKET!!!!!!!!!!!!!!
MÉGEYGSZER EXTRA BOCSI!

Szóval frankón az történt, hogy attól tartva, hogy megint átbasztak, alaptalanul vádoltam valakit!
Egy olyan embert, mint utólag kiderült, aki jót akart nekem! Ez a rendes ember, akinek sajnos a nevét nem tudom (SORRY) nem akart rosszat nekem, pedig én azt hittem! Köszönöm ennek a rendes embernek, hogy felhívott és korektül meg tudtuk beszélni ezt a félreértést!!!
Tehát mégegyszer bocsánat az összes érintettnek!!!!

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Szóval, lehet, hogy lesz VRO stucnim meg kormányom! :)