Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

KaZaa

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
55 hozzászólás a témában

#1
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
sipákol az mindenképpen. Kicsit olyan, mint a nem feltört winCommander. Csak itt nem az 1/2/3 gombot kell mindig megnyomni indításkor, hanem azt, hogy no. Olyanmindegy... :D

#2
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én Kazaa-t is hasnyálok DC ++ mellett, de még semmi gond nem volt miatta a géppel. Megjegyzem én még a 3-mal vagy 4-gyel ezelõtti változatot használom, hiába sipákol a nyomija, hogy ápgrédeljem. ;D

#3
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Én párhuzamosan használom a Kazaa-t mega DC++t, mert valamit egyiken megtalálok, másikon meg nem. Ez a Kazaa Lite már elég jóindulatú. Az originál Kazaaval voltak a bajok. (winchester formázása, adatok "elvesztése, stb).

#4
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem azt teljesen szet cincalta az orosz programozo!
csak nem tom mennyien hasznaljak?!

#5
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
tamaskaa: én használtam, de tapasztalataim szerint klasszisokkal a DC alatt van...

Amit kérdezni szereték: a kazaa lite már biztonságos? vagy ez is örökölte a kazaa "biztonságát"?

#6
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
winmx-et használ valaki? Jobb/rosszabb mint a DC++?


#7
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
ppüsi ne sírj, a Kazaa tényleg egy rakás kaki lett (egy éve még sokkal jobb volt...)
Én is átléptem DC-re.
Mit mondjak...mintha kispolszkiból volvo-ba ülnél ;D


#8
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
kazaa lite!!!!
a dc++ meg megbizhato!

#9
ppüsi

ppüsi

    vendég

  • fórumtag
  • 222 hozzászólás
DC++ - Kéne róla vmi infó, hogy megbízható-e, mert ez a Kazaa most már totál kiborított!!! csak a full gépet kellett újratelepíteni miatta... :'(

#10
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás
IMESH:letölthetõ a letoltes.com-ról.A Kazaa tényleg egy nagy fos.Az imeshel eddig letöltöttem a Kranked -2 és 4et a Disorder 1 2-t a Ride to the hillst és elkezdtem a Disorder 3-at.A filmek amúgy eladóak.

#11
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Hali!
Hadd kérjem a segitségeteket egy égetõ fontos dologban! Egy programot keresek LandDesigner 3D V 7.0 Megnéznétek a file megosztókon és v.ki akinek gyorsabb netje van kitenné egy nyilvános szerverre amig letöltöm? Nagyon megköszönném! Tényleg életbevágó és gyorsan kellene! Elõre is köszi!
vBalu

#12
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Üzenem a kazaa felhasználóknak, hogy NE TÖLTSENEK LE GUANO APES SZÁMOKAT, MERT KICSINÁLJA A TÛZFALAT, ÉS KAPSZ TÕLE EGY RAKÁS VÍRUST!!!

Épp letöltés közben néztem, hogy az asztalon .ini fájlok sokasodnak kb 10-12 nél tartott, amikor lezártam a netet. A következõ pillanatban leállt a gépem. Az újraindítást követõen befagyott a tûzfal, 1 vírusírtó maradt épen. A norton. Ezzel az 5 vírus közül 3-at sikerült eltávolítanom. A következõ újraindításnál a Mcaffee-t is elindítottam, szerencsére elindult. Azzal meg a másik kettõt. Utána feléledt a tûzfal. A guano apes mp3-ak rögtön törlõdtek, amikor lefutott a vírusellenõrzés.

Szerencsére vírusírtók vigyáznak a gépre, úgyhogy kemény munkával, de sikerült megszabadítani a gépet a férgektõl. Hú de para volt. Nem kívánom senkinek -ráadásul ma akartam archiválni, úgyhogy beba****tt volna ha kicsinálja a gépemet.

Vigyázzatok, ez a kazaa nagyon egy szemét program!

#13
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
gyerekek könyörgöm valaki installálja már a soulseeket mert megõrülök.
mondja már meg valaki hogy a tûzfalam csinált ki vagy a szervert csinálták ki.


#14
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás

Megjegyzem, a Kazaa Lite tényleg biztonságos...mellesleg nincs garantált védelem.<br /><br />A lényeg, hogy gondolom ti sem szoktátok elolvasni az install-nál a rizsát, amiben mellesleg ODA VAN ÍRVA, hogy beleegyezel, hogy adatot gyûjtenek a gépedrõl, reklámot küldenek stb...<br /><br />A legdurvább ilyen progi a Gator, de ott van még a Windows Media Player, az Internet Explorer, az Outlook és OL Express stb. Ez azért durva nem? <br /><br />Mellesleg ezek a levelezõprogramok a legdurvább kapukat hagyják nyitva,
javaslom használjatok mást, pl Pegasus Mail-t. Az ingyenes, s jobb is.<br /><br />Szóval ilyen irányba halad az internet.


Aha, az a korkodilos Gator nekem is keresztbetett, és lefoglalta a memóriám 20 %-át. Szal ha 512MB Ram-al a winampot sem tudjátok elindítani, akkkor jó lesz körülnézni a rendszer-erõforrásainál.... :o (Ja és ezt nem lehet ám leszedni a Programok hozzáadásából, ehhez biza format C: kell....)

A másik: Tudom, hogy léteznek olyan programok, amivel meg lehet gyorsítani az FTP letöltést. Az a baj, hogy egyiknek sem tudom a nevét, úgyhogy ha valaki tud mondani címet honnan tölthetném le, azt megköszönném.

#15
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 hozzászólás
na pupákok

használ(t) itt valaki soulseek-et?

ha nem slsk.org

ha igen megkérhetnélek hogy mond meg nekem csak engem sz.pat vagy tényleg gond van a szerverrel mert folyamatosan nem tud kapcsolódni.



#16
Blazsev

Blazsev

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
a DC++ tényleg jó csak mindig haldoklik a koli is meg a Matrix is....

#17
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás
Ad Aware hivatalos honlap:
www.lavasoftusa.com
ha a legfrissebbet akarod ;D

#18
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Kössz BRUCe ha ennyire ismered akkor pontosan, hogy mûködik ha letöltöttem!

#19
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Igazából még nem olvastam végig a topicot, nem tudom, hogy megoldódott e a kérdés, de:

Errõl az AD-WARE nevû progiról lehetne tudni többet??!! Esetleg elérhetõség, méret, stb??


Ez a prog freeware, kb 800K, és innen letölthetõ:
http://letoltes.prim...lt.prm?pid=1337

(ha ez a cím nem mûködik, akkor: www.letoltes.com >> search: ad aware, és már meg is van... ;))


#20
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Megjegyzem, a Kazaa Lite tényleg biztonságos...mellesleg nincs garantált védelem.

A lényeg, hogy gondolom ti sem szoktátok elolvasni az install-nál a rizsát, amiben mellesleg ODA VAN ÍRVA, hogy beleegyezel, hogy adatot gyûjtenek a gépedrõl, reklámot küldenek stb...

A legdurvább ilyen progi a Gator, de ott van még a Windows Media Player, az Internet Explorer, az Outlook és OL Express stb. Ez azért durva nem?

Mellesleg ezek a levelezõprogramok a legdurvább kapukat hagyják nyitva, javaslom használjatok mást, pl Pegasus Mail-t. Az ingyenes, s jobb is.

Szóval ilyen irányba halad az internet.