Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szilvásvárad - Aggtelek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
37 hozzászólás a témában

#1
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Helló!

AZ ötlet nekem is tetszik, bár vannak aggályaim:
nem biztos, hogy el tudok szabadulni a munkahelyemrõl
nem bizti, hogy lesz elegendõ értékszelvényem
az elõzõbõl következik, hogy nem bizti, hogy elkészül a gépem(szeretném egy kicsit tuningolni)

Ezektõl eltekintve szívesen mennék! Hogy gondoltátok(hány nap, ha több hol alszunk, stb.)?

kislust

#2
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
átok x@r napom van...  :'( na mindegy...

Szal, ismét csak az ötlet helyeslése miatt vagyok itt...
no meg azé', mer' gondoltam leírom hol is leszek két hétig akkor... hihi... ;D

Nos a Lillafüredi campingben fogom éves pihenõmet (? ;D) tölteni...
Úgy hogy, ha nem tudnánk(de mér ne?) megdumálni addig a találkát, akkor ha arra jártok az idõbe, ugorjatok be... ;D

Csõváz és hátszél!
Joghurt is már nagyon várja a NAGY találkát... ;D Paraferee voltam...


#3
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hy Dear! ;D

Nos, részemrõl semmi akadálya nincs egy közös tekeréssel egybe kötött pálya bejárásnak...

Mond mikor lenne jó, és megbeszéljük... ;)

Csõváz és hátszél addig is...
Joghurt kicsit most elhagyott... :( Paraferee voltam...

#4
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Erre már én is gondoltam! Legalább még a verseny elõtt el tudnám dönteni, hogy melyik távot is válasszam! Hiszen helyismeretem a környéket illetõen nulla! :( Bár ezt szinte minden olyan helyrõl el tudom mondani ami nem autóút! Sajnos! :'( A jó levegõn bringázni egy jó társasággal (enyhe lejtõn lefelé ahol nem kell tekerni :D) igen kellemes idõtöltés!
Szóval ha van valami konkrét akkor légyszi véssétek be ide!

Zoldfulu

#5
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló PARAFEREE !
Szóval érdeklõdve olvastam,hogy Nemes Személyed már két héttel a maraton elõtt a tett színhelyén fog tartózkodni. Egyébként is érlelõdött bennem egy olyan gondolat,hogy be kellene egy kicsit járni a környéket a futam elõtt és ez a dolog,hogy TE már ott leszel megadta azt a lökést,hogy felvessem ama ötletet: miszerint miért ne röffennénk el elõtte egy csipetet jónéhányan a topic társakkal egy pályatesztelésre?
Attól pedig nem nagyon félek,hogy a parkolóban nem találjuk,ismerjük meg egymást,mivel ha minden igaz mi néhányan (Szilaj,Baliba,Zöldfülû és jómagam) megyünk egy kört az Aggteleki karszton,tehát azért csak fogjuk szeptemberre ismerni  valamennyire egymást.
Tehát: mit szóltok az ötlethez????


#6
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
hey Szilaj!

mivel Én már két héttel a marathon elõtt fenn leszek, és ezáltal nem fogom ékes írásommal gazdagítani a fórumot, már leírnám jelzõimet:

-szexi, jóképû, ... ööö... bocsika... ;D

szal:
egy acélkék fullmerev ;D Cheyenne Bronco-t fogok meglovagolni, feltehetõleg egy Magellan Team mezben, és egy téglavörös Giro Exodusban... a sisakon persze kékkel ott van a PARAFERI felirat... ;)

Szal Én kábé így fogok kinézni...
Várom a Ti leÍrásotokat!

csõváz és hátszél!
Joghurt is ott lesz, no meg TIGRIS*! Paraferee voltam...

* majd elfelejtettem! a xerencse hozom ott fog ülni a stucnin... ;)

#7
Szilaj

Szilaj

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hey!
Hohó! Engem itt ne hagyjatok! A Tesco parkoló rohadt nagy! Hogyan fogjuk megismerni 1mást? A Ralphot ismerem 1edül, vele biztos összefutunk. Majd 1 héttel a rajt elõtt mindenki irogassa meg, hogy mien bicóval jön, aztán majd megtalálunk mindenkit, meg mindenki is minket.
Uff! Beszóltam. :) Bye!

#8
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
SZEVA MINDENKINEK ;D !

Nos, a jó öreg Paraferee komára harmad mágával egyetemben számíthattok a 100kilcsis távon! ;D

5let:
kellene egy megbeszélt hely? ember? ahol találkozunk a parkolóban...

hehe...
hely=parkoló...
köszike Magamnak... :P

no, de komolyan!
5leteket kérek!

Csõváz és hátszél!
Joghurt is velünk lesz a versenyen! Paraferee voltam...

#9
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Az ötlet nagyon jó!
Tényleg össze kéne jönni legalább a rajtnál, ugyanis
az alapvetõ emberi tulajdonság - a kiváncsiság - bennem is jelen van, bár zöldfülûvel helyzeti elõnyünk van!  ;D

Elvileg, hányan mennénk?

#10
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D

#11
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Paraferee!

Én mindenképpen jó ötletnek tartom, mert szeretném személyesen is hálámat kifejezni, amiért olyan sokat segítettetek! ;D ;D ;D
No elég az érzelgõsségbõl, tényleg kíváncsi vagyok a fizimiskátokra!!!
kislust

#12
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D Szasz SKACCCCCOK! ;D

A Magam részérõl NAGY örömmel olvasgatom, hogy egyre több "ismerõs" ;D nyomja be a "SZEPTEMBERBEN UGYAN OTT" szöveget!

Nem is tom'...
Mit szólnátok ahhoz az ötlethez, ha az itten "egybe gyûltek", a Marathon helyszínén is egybe gyûlnének?

Már csak a személyes ismerkedés miatt is...
Mert hát, Én pölö nagyon kíváncsi vagyok egy-két személykére személyesen is... ;)

Kövezetek meg, ha rossz az ötlet...  ;D

No, csõváz és hátszél legyen Mindannyiónkal a fennsíkon...
Joghurt meg adjon erõt hozzá...  ;)
Paraferee voltam...


#13
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hahó!

Most mint potenciális létszámnövelõ tényezõ írok és ha minden jól megy én is ott leszek a rajtnál a parkolóban!

Zoldfulu

#14
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Üdv FIÚK esetleg LÁNYOK,de lehet,hogy fordítva!
Elég jól össze fogunk Egerben röffenni,legalább személyes kontaktust teremthetünk.
Ha másért nem is,de ezért már megéri elmenni!
Elõre a nagyobb létszámért!!!

#15
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Paraferee yól beszél; csekáut Bikkmakk július (hétvégén talán már lesz Bp.-n, hétfõ már interkontinentál). Egész oldalas "officiál" leírás, térképmelléklet, nevezési lap a NAGY SE jóvoltából...

#16
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
No, akkor megint hali mindenkinek!

Kértek egy kis Bükk Marathon útvonalat?  ;D

asszem' a JÚLIUSI bikkamkkban is lesz ugyan róla valami infó,
és nevlap, de azért vések ide is egy keveset... ;D

1)
no, ugyi rajt: EGER-TESCO parkoló, innen kifele aszfalton Északnak, majd Felsõtárkánynak...

2)
a Felsõtárkánynak vezetõ úton a sorompóig, onnan balra az aszfalton a BERVA-VÖLGYbe, át a kõbányán...

3)
a kõbányától kábé 4 kilóra jobbra lesz 2 szénégetõ, az utolsó után balra az elsõ széles földúton be... ez a kerékpáros út...
elméletileg pici piktogramm jelzi végig... ;D

4)
ezen a kerékpáros úton kábé 30 kilcsit tekerünk OLASZ-KAPUIG, itt át az aszfalton, a földút mellett lévõ házak utáni elágazásnál, a baloldali úton a BÁLVÁNY mellett el, le a NAGYVISNYÓi VÖLGYbe...
itt elméletileg a szervezõk kõbõl kirakott nyilakkal jelölték az útvonalat...

5)
aztán a völgy másik oldalán lévõ bércen vissza BÁNKÚTra...

6)
ki a FELSÕTÁRKÁNY-LILLAFÜRED aszfaltútig, majd a KÉK túristán le RÉPÁSHUTÁra, majd tovább a TEBEPUSZTAi elágazásig...

7)
innnen tovább a PIROS jelzésen a FÛZÉR-KÕi útig, majd azon fel a HOSSZÚ-VÖLGYbe, egészen a VÖLGYFÕig.

8)
innen a TÖRÖK-ÚTON a DOBÓ ISTVÁN KILÁTÓ elõtti PIROS O jelzésû ösvényig, ezen le a KÉKig, és be EGERbe...

ennyi! ;D
Aki nem hiszi, járjon utánna! (--> aztán meg vésse le a tapasztalatokat! ;))

Csõváz és hátszél kisérje utunkat majd végig a 100 kilcsin!


#17
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Ha minden jól megy én is ott leszek  ;D
Ott a helyem!!!!! Ez nem kérdés!

Paraferee: Köszönet és hála a közzétett infóért!

Joghurt legyen veled is!  ;D

#18
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Köszi!

Kislust

#19
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
No hali...
ha a szeptemberi Bükk Marathonra gondolsz, akkor a www.nagyse.ini.hu NET címen találsz bõvebb infót, és egy animált térképet...

ha van egy kis hely ismereted akkot egész jól betudod azonosítani majd...
:-X
elméletileg jelezve lesz(van) az útvonal, úgy hogy nem lesz(?) könnyû eltévedni...  ;D

ha van túrista térképed a Bükkrõl, és nem tudod beazonosítani, írj! és Én leírom a Nagy SE-tõl kapott infókból és saját infóimból összerakott útvonalat!

No, csõváz és hátszél gyerekek!
http://www.nexus.hu/bikezone/html/paraferee_2.swf

#20
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Helló!

Lehet, hogy már írtátok, de hol lehet a szeptemberi móka útvonalának utánanézni? Egyáltalán honnan fogom tudni, hogy merre kell menni?
Kislust
::)