Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cserehát

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
31 hozzászólás a témában

#21
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló ...fülû!
Nagyon tetszett a túrabeszámoló és megtiszteltetésnek vettem,hogy szerény személyemrõl is említést tettél.
Én benne vagyok az augusztusban is,bár szerintem addig én képtelen vagyok várni,viszont lehet,hogy egyedül is eltekerek elõtte,mert már nagyon türelmetlen a "drágaságom".Sajna két hétig alig ültem rajta,de azért fájdalomdíjként lecseréltem a két kereket tárcsafékes Deore agyakra,Alesa X-Plorer felnibe fûzött DT Champ. küllõkkel. ;)
No elég a dicsekvésbõl,szóval próbáljunk összehozni egy idõpontot!!! :'(

#22
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv Ralph!

A helyismeret hiánya miatt az útvonalat illetõen nem kívánok érdemi javaslatot tenni! :) Az idõpont (28-29) Szilajnak sajnos nem jó :'( úgyhogy akkor augusztus, de így talán könnyebb lesz mindenkinek jó idõpontot találni!

Más: Sikerült elég bõlére ereszteni a túrabeszámolómat?

Zoldfulu

#23
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló Mindenkinek!
Számomra a július utolsó hétvégéje lenne a jó:28-29.
Viszont egy kicsit röstellem magam :-/ mert azt ígértem BALIBÁNAK,hogy egy szálláshelyet tudok majd biztosítani,de idõközben bejelentkezett BP-rõl kettõ rokongyerek  júl.21-tõl augusztus 04-ig és így törlöm az ígéretem,mert megtelik a ház.
Bocsi mégegyszer,de majd Szilajjal azért kavarunk valamit,ugye Szilaj?
Szóval írjanak a többiek is,hogy Nekik hogy lenne jó,na meg azt is hogy hol találkoznánk,ugyanis elég csalafinta helyek vannak errefelé,gondolok arra,hogy például az Aggteleki állomás Aggtelektõl legalább 10 KM-re van,meg ilyenek.
Egyébként meglátásom szerint Szögliget lenne a kiindulópont.
Szögligetet É-i irányban hagynánk el a Vár völgyi úton,majd a piros jelzésen NY-i irányban elkavarnánk Szelcepusztáig egyébként nem tudom,hogy üzemel-e az Erdész szálló. Ezután a Szelce - völgyben végig le tudnánk menni a Jósvafõi Kossuth barlangig.Aztán itt szerintem érdemes lenne egy kicsit átváltani aszfaltra,mivel Aggtelek felé az út mellett van a Vörös-tó,azt is kár lenne kihagyni,no meg azért elég jól húz fölfelé az az út.
Messze álljon tõlem,hogy bárkit is befolyásoljak az útvonalat illetõen.
Ez csak amolyan elképzelésféle volt.
Várom a reakciókat...

#24
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Szóval megpróbálok kocsival menni így ha valaki a környékünkrõl jönne el tudnám vinni! Baliba-t megpróbálom felhívni, hogy neki mikor lenne jó! Július utolsó hétvégéjén (28-29) valamelyik, akár mindkét nap jó lenne vagy az azt megelõzõ hétvégén (21-22) szintén bármelyik nap. Augusztust még nem tudom! De így legalább már van egy idõpont amihez képest mindenki el tudja dönteni, hogy ráér e fõleg Ti! Z
Ha két nap, akkor tudsz valamilyen szállást a környéken ami jó és megfizethetõ?

Zoldfulu

#25
Szilaj

Szilaj

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hey!
Van itt egy ICQ# is amin el lehet csipni. 30998725

Uff! Beszóltam. :) Bye!

#26
Szilaj

Szilaj

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hey!
Na meg ne haljon már a kezdeményezés! Eddig mi a haverokkal/barátnõmmel 5-6-an vagyunk +ralf +zoldfulu +baliba. Ez is elég egy jó kis túrához. Keressetek, hogy megbeszélhessünk mindent. tel.:30/273-25-28. Szilárd.
Uff! Beszóltam. :) Bye!

#27
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv Topictársak!

Én sem szeretnék semmi jóból kimaradni! Ezért feltételesen jelezném azirányú óhajomat, hogy igen tisztelt személyetekkel kerekezhessek! Amennyiben ez lehetséges! Feltételes mód csak amiatt van, hogy még nem tudom mit bírok, holnap ilyenkor már okosabb leszek!

Zöldfulu

#28
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló BALIBA !
Ha majd egyeztetni tudunk egy idõpontot és még elcsábítunk néhány embert,akkor én szívesen felajánlok Számodra egy fekvõhelyet,márcsak amiatt is,hogy Debrecenbõl jössz és akkor tudnánk indulni elég korai idõpontban is.
Márcsak a látnivalók miatt is,van dögivel
Szóval a szállás miatt ne legyen gondod.
Üdv!!!

#29
Szilaj

Szilaj

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hey!
Azt még én sem tudom, hogy az út mûködik-e, de ha nincs kész, akkor majd megyünk egyéb utakon :) (még akkor is, ha az már az Aggteleki-karszt) Téged pedig Baliba csak csábítani tudlak, mert tényleg nagyon szép helyek vannak. A szállás sem túl drága, meg szerintem le is tudunk alkudni az árából.
Uff! Beszóltam. :) Bye!

#30
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Engem érdekelne a dolog!

Addig még sok minden fog velem történni (24 óránál elõbbre nem nagyon terevezek), de alapból nyitott vagyok az ötletre, és a túrára is. Mostanában -a családom szerint - úgyis a biciklim körül forog a világ.

Egy szó mint száz rám számíthatsz!
(Bár debreceni vagyok, és a környék sem igazán ismerõs)

#31
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Üdv SZILAJ!
A térséggel kapcsolatban lenne egy beszólásom,ha már TE is megtetted.
Az elmúlt évben,vagy azelõtt készítettek el egy kerékpáros utat állítólag,azért írom feltételes módban,mert még nem voltam ott,de el kellene arra néznünk.
Tehát az útvonal: Szögligettõl indul el és kelet-nyugat irányban párhuzamosan halad az országhatárral a végcél azt hiszem Jósvafõ,vagy Aggtelek,és érinti a Szelcepusztai részt is,szép helynek és jó terepnek ígérkezik.
A lényeg:nagyon szép névre hallgat ( hivatalosan )"ÚTON A VILÁGÖRÖKSÉGHEZ". Na mit szólsz?
A jövõhónapban nekem menne,no meg hátha sikerülne még Valakiket elcsábítani...

#32
Szilaj

Szilaj

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hey!
Erre a kerékpáros turizmus által jobbára hanyagolt területre szeretnék minél több embert csábítani, hiszen ideális CC-s, túrás terepek vannak. Ha valaki van köztetek errõl a környékrõl, az sikíccson.
Egyenlõre ez a topic a kezdet, de készül már a honlap, és egy versenyt is szeretnénk még a nyáron lebonyolítani. Szóval ha kérdésed, vagy hozzászólásod van a tájegységgel kapcsolatban, itt megteheted.
Uff! Beszóltam. :) Bye!