Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cserehát

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
31 hozzászólás a témában

#1
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Alpin, Lensvernek igaza van. Gyere Te is velünk. Én még nem döntöttem el az 50-en, vagy a 75-ön induljak-e.
A társaság garantáltan jó, majd bicajozunk és a strandon kiáztatjuk fáradt izmainkat.

#2
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Stivy: miért nem jössz velünk a Zemplénbe június 19-21 között? Még van hely a házikóban amit bérelünk magunknak!
Mi oda egy teljesitménytúrára megyünk, amirõl többet itt http://www.bikemag.h...y;threadid=4521 tudhatsz meg. Ezen a tt-n is van kisebb táv, amit bátran merek ajánlani. Zemplén szomszédos Csereháttal. Vagy te mindenképpen a Cserhátba szerettél volna menni? A Cserhátban nincsenek akkora hegyek, az a gond vele, az inkább olyan cc-s vidék. Jó, nem mintha a Zemplénben magasak lennének, de ott magasabbak, mint Cserhátban. (Na, jól elbeszélgetek itten magammal) Szóval, a lényeg: mi megyünk június végén 3 éjszakára, de lehet jönni akár egy éjre is, nincs korlátozás. Szeretettel látunk.

#3
Alpine

Alpine

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Üdv!!!!!!!
Én cserháti gyerek vagyok, de benne lennék a dologban!!!!A július utolsó hétvégéje nekem is jó lenne!Bár én szeretném ha lenne nálunk is valami,rohadt jó helyeket ismerek, de sajna nálunk a bringázás halott. Egyedül vagyok!Egyébként Béren lakom, és gyönyörû a hely!!!

#4
bocsi

bocsi

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Egy Börzsöny-i túrára szívesen betársulok, ha még aktuális. Csináltam már néhány 60-80 km-es túrát arra, a táj nagyon szép és bringázni sem utolsó élmény. Vonattal lehet menni mondjuk Nagymarosig,vagy (lustábbaknak, mint én) Királyrétig, esetleg Szokolya, és onnan Nagy-Hideg-Hegy, Csóványos, a többi jön magától.

#5
Stivy

Stivy

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Budaira és a szilvásváradira nem tudok elmenni :'(
Másnak nincs kedve,ötlete a túrával kapcsolatban?

#6
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Stivy: Buda Marci 30 km, Szilvásváradi 45, és azt hiszem a Mátrán is van egy rövid táv. Szóval ez nem lehet akadály. ;)

#7
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Mindnekinek csak ajánlani tudom a környéket, nagyon szép és fõleg csendes, nincs terpeszkedõ bevásárlóközpont, ipari park, vagy "lakópark", és nincs nagy forgalom. Szép még a Szalonnai-hg. Rudabányai-hg. és Gallyaság is (Gömörszõlõs, Szelcepuszta, Tornakápolna), de ez már a Tornai dombsággal (Tornabarakony!) együtt inkább az ún Aggteleki karszt (és környékébe) sorolható.

#8
Stivy

Stivy

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Köszi a képeket

#9
Stivy

Stivy

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Bocsi

Így akartam írni Cserhátba vagy Börzsönybe.De majdnem ugyan az a név ;D
Én csak megkérdeztem, hogy nem akartok egyett túrázni!
Nagyon szeretnénk elmenni egy TT-re, idén még nem akarok maratonra(attól függ milyen távok vannak), majd csak jövöre, de vhol kiakarom próbálni magam.Túrán nem lehet igazán.(meg kell várni a többieket)
Örülnénk neki, ha összejönne egy pár emberke 8)

#10
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Megnéztem, egyáltalán hol van ez a vidék, találtam képeket: itt

Úgy néztem, júni 19-én Zemplénben Rákóczi TT, a következõ hétvége Zemplén maraton, talán a közte levõ hétre lehetne arra a vidékre szervezkedni! ;)

#11
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Stivy: tévedésben vagy: a Cserehát (topikcím) nem egyenlõ a Cserháttal és nem szomszédos a Börzsönnyel! A Cserehát Borsodban van a Zemplén és az Aggteleki karszt között.
Tudok néhány útvonalat ajánlani a Cserhátban, Börzsönyben is, de ez csak aszfaltos.

#12
Stivy

Stivy

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Mit szóltok egy túrához? ;D
Cserhát-Börzsöny?

Várom az ötleteket.

#13
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló!
Most olvastam a BÜKK MARATON topicot.
Összetorlódtak a programok. Ha korábban olvastam volna én is a Fórum Tagjaival tartottam volna. :'(
Hát majd legközelebb...

#14
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló ZÖLDFÜLÛ +aki még olvassa!

Szerintem a lényeget leírtam.
Én elég korán  06.30-07.00 körül(márha a vasárnapot nézzük) szeretnék elindulni,hogy azért még legyen idõm(-nk) szétnézni itt ott,ugyanis ekkor(07.29.) lesz a Jósvafõi Hagyományõrzõ és Mûvészeti Napok záróakkordja.
Ami olyanokat jelent,hogy öko- és kézmûves tábor,patakfutás,legerõsebb ember keresése,alkalmi bélyegzés,kirakodóvásár,mesterségek utcája.STB..
Szóval mindez,olyan féltáv körül lenne. Mint említettem ennek a távnak csak töredéke a terep,de országúton sem teljesen lapos vidék.Véleményem szerint egy nagyon jó "egynapos "dolog,akár kevésbé sokat tekerõ bringásoknak is,no meg ugye nincs szintidõ.
Nem versenyfutás. Jó levegõ,szép helyek,egy szuper csapat...
Kell ennél több? Bár az idõrõl annyit,ha esetleg el lenne borulva és esne,akkor maximum kihagyjuk a terep részt,hiszen ezernyi alternatíva van a környéken.Szállás:
-egy kétszemélyes sátor fel van nyomva a kertünkben,igaz nyaralnak nálunk vendéggyerekek,de a sátrat fel tudom ajánlani egy éjszakára,ha gondolod,hogy velem tartasz.
Szóval ha érdekel: d_gaby@freemail.hu


#15
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Sajnálatos módon errõl a már említett okokból lemaradok.
Azért élménybeszámolót ha 1 mód lesz rá írjatok!!

:'( :'( :-/ :'( :'( :-/ :'( :'(

Jó utat, kellemes hátszelet és száraz idõt.

Üdv: Baliba

#16
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Engem érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mikor, hol stb??
Közepesen nehéz terep nálad mit jelent? Nem szeretném 75 km-en keresztül tolni a bringát! ;D ;D ;D

Zoldfulu

#17
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Legyetek Üdvözölve!

Aki bújt,aki nem én megyek.
A jövõhét vasárnap (07.29) én megyek egy kört Aggtelek felé.
Az útvonal:Ormosbánya-Rudabánya-Felsõtelekes-Kánó-Szõlõsardó-Perkupa-Szögliget-Szel
cepuszta-Jósvafõ-Aggtelek-Trizs-Ragály-Zubogy-Felsõkelecsény-Rudabánya-Ormosbány
a .
Ez kb.:75KM táv durván 15 KM tereppel. Jó sok látnivaló,közepesen nehéz terep. Aki esetleg eljönne az jelezze és akkor nem megyek egyedül,bár ha nem jön senki én akkor is ott leszek. ;)

#18
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Hahóóóó!

Lemaradtam valamirõl?
Válasz nuku?
Esetleg büdös vagyok? Jelentem fürödtem!!
Lesz belõle valami?

Armstrong legyen a kísérõemberetek!
Üdv: Baliba

#19
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Üdvözlet mindenkinek!

Elöljáróban szeretnék köszönetet mondani  Bill Gates bácsinak, hogy megalkotta kis csapatával a WINDOWS ME kiváló programot. DE MIIIÉRRRRRTTTTT kellett ezt piacra dobni????
Ez egy akkora sz.r, semmirevaló, selejtes, ...
Na elég volt, végre meszûnt a gépemrõl!!!

Tehát!
A július 28-29 sajnos nekem sem az igazi, mert verseny (motor) lesz Tiszacsegén, és oda vagyok hivatalos, de az elõtte és az utánna lévõ hét is tökéletes lenne. Szállásilag remélem nem lesz gond, ha több napos a party, mert a hotel SZAMARA elõttem mindig nyitva áll. Mellesleg matracom, hálózsákom van, tehát ahol ez elfér ott én elalszom.
Az útvonalhoz olyan sötét vagyok, hogy egy vödör korom hozzám képest atomvillanás. De ha van benne emelkedõ és lejtõ is, mindez szép környezetben és jó társaságban akkor gond egy szál sem.

Addig is:
Mindenkit csókoltatok egy kiéheztetett afrikai oroszlánnal  :D


#20
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv Ralph!

Gratula az új "felépítményhez"! Hát ezt tényleg nem szabad sokáig "várakoztatni"!
Tõlem augusztus elõtt is összehozhatunk egy túrát egy kisebb csapattal, azután augusztusban a másikat amikor Szilaj is ráér! Mindenben benne vagyok!

Zoldfulu