Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de pilis október 13. Szo

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
Wolf

Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Valóban nagyon klassz vereseny volt. Jó idõ, meg minden ami kell. Egy kis magyaros közjáték a startnál:
Egy kb. 2 mázsás vadbarom, 50 év körüli Tata egy felcsövezett Tata terepjáróban (HGT 253 hátha valaki ismeri) a rajtnál álló boly mögé állt, dudált mint az állat, és túrázTata a 4000 köbcentis motorját. Megkérték, hogy legyen türelemmel öt percig, mire közölte, hogy siet és megpróbált keresztülhajtani a társaságon. Néhány méterre a rajtvonaltól azonban nem tudott továbbmenni, így mégis kénytelen volt várakozni egy csöppet.

A jelenet azért is maradt meg bennem, mert másnap Szlovákiában tekertem, ahol az autósok 90%a respektálja a kerékpárosokat. Általában áttérnek a másik sávba, ha megelõznek, nem ijesztgetnek, nem dudálnak. Érdekes...

Na elég mára ennyi a morgásból.

Grrrrrrrr


#2
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Na, ez is lezajlott. Gyönyörû idõben szuper verseny. Én sajnos 40 percet kaptam az elsõhöz képest, mert elõször egy srácnak álltam meg segíteni kicserélni a defektes belsõjét, majd elindulás után nekem durrant szét az elsõ gumim egy 4 centis zúzottkõtõl, amit nem vettem észre idõben és pont rámentem. A szereléssel sajnos eltelt vagy 20 perc, de utána sorra elõzgettük vissza azokat, akik közben elmentek mellettünk :-) Kiszámoltam, hogy az elsõ 20-ban lettem volna, ha nincs ez a kis malõr... mindegy, azért így is nagyon jól éreztem magam, most szinte szétrobbanok, annyira fel vagyok dobva  ;D

#3
Wolf

Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Szerintem is sok a 2000. Lesz frissités, úgyhogy majd meg kell próbálni leenni és leinni a 2 rugót. Az esõ pedig menjen haza.

#4
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Én megyek, feltéve, ha nem esik az esõ, mert az ilyenkor október végén nem tartozik a kedvenceim közé. Most olvastam a Pesti Estben, hogy a hosszabb távon beérkezõk emblémázott sálat kapnak. ennek ellenére azért a 2000 Ft-os nevezési díj elég húzós, nem?

#5
Wolf

Wolf

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Aszfaltlovagok figyelmébe:

Tour de Pilis október 13. Szombat

a. 45km, szintidõ: 4,5 h   nevezés:1000, okt 8-tól 1500
b. 84km, szintidõ: 7 h      nevezés: 1200, okt 8-tól 2000
végig aszfalt

Start: október 13. szombat 11.00 óra Budakalász Omszk Park vagy Cora áruház parkolója

A 84-es útvonala: Budakalász - Szentendre - piliszentlászlói út - szt. László elõtti erdészeti út balra - királykúti elág - Paprét - Hoffman tanya elõtt balra - fõút felefelé - Bp felé - Két Bükkfa nyereg - Pilisszentkereszt - Lajosforrás

2 frisssitõ

Bukó kötelezõ

Magyar Marathon Klub (1) 367 3234; 367-3406