Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hungaroring Okt. 21.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10 hozzászólás a témában

#1
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Végül elmentem, be is neveztem hobby kat.-ba, de nem volt valami fényes az eredményem :-( 8 kört kellett menni, tényleg elég húzós emelkedõk vannak, ráadásul a szél is nagyon fújt... Baliba taktikája motorra biztosan király, de itt nem igazán válik be, mert igazodni kell a bolyhoz. Az aszfalt minõsége viszont király, csak egy kicsit az volt idegesítõ, hogy 1-2 motoros még verseny közben is kb. 250-nel elõzgetett minket...

#2
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Egy kicsit késõn, de:
Érdemes megfogadni baliba. tanácsait, lehet, hogy õ egy kicsit jól ismeri a pályát, nomeg az a "kis" versenymotorozás...  ::)  Szóval csinájátok csak úgy, ahogy mondja!!   ;) ;D

#3
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
A pálya jó, de montival nem nyerõ  :( :( :(
Bár ismerem a ringet az utolsó kavicsig (8-év motorozással a háttérben), de biciklivel, lehet, hogy érdekes a 8 kör. Az emelkedõk elég gyilkosak, még a motorom is megérzi, hát még a lábam!!!
Egyszer görkorival mentem körbe, de még az ellenségemnek sem kívánom! Mindenesetre ki lehet próbálni, mert jó móka!

Üdv: Baliba

u.i: A kanyarokat kívûlrõl kezdjétek, és fokozatosan húzzátok befele a kanyar belseje felé, lefel menet, nem érdemes megtörni a lendületet. Arra ott lesz az emelkedõ

#4
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Nem akarok elkeseríteni senkit, de tavaly nem nézték jó szemmel a montimat. Nem is indultam. :-/

#5
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Montisok, gyertek ti is! Minél többen leszünk, annál jobb lesz a buli :-) Nekem ez lesz a bemelegítés a Mecsek maratonra :-)

#6
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
De hát akkor montival elég gáz lenne oda menni páne az én DS PolarX-ommal!!! Amúgy is aszontá sajna esõ lesz !!!  :-/
Szóval montisok megyünk ? ? ? ?

#7
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Kerékpárbarátok, Figyelem!

Ring a bringa... Gitane módra!

Ismét kerékpárosok a Hungaroringen!
Igen, már hagyományosan ismét lehetõség nyílik a Forma 1-es pályán kerékpározni, Mogyoródon.
A Pest Megyei Kerékpáros Szövetség a védnökséget vállaló szervekkel, a Pest Megyei Rendõr-fõkapitánysággal és a Pest Megyei Balesetmegelõzési Bizottsággal közösen, a Cycleurope Groupe Gitane és Bianchi márkái budapesti képviseletének aktív támogatásával megrendezi a "Miénk a Hungaroring!" címû tehetségkutató versenyét.

A verseny idõpontja: 2001. október 21. 9h.
           helyszíne: Hungaroring - Mogyoród/start-vél boxutca

Tervezett program:
- Családi kör - minden kötöttség nélkül bárki kerekezhet a pályán / családok együtt teszik meg a távot, mely tekintettel a kisebb gyermekekre is, 4,2 km, azaz 1 kör.
- Amatõr korosztályos verseny az A-B-C-D kategóriákban / táv: 3-8 kör
- Profik futama / kb 12 kör, még változhat

Kiegészítõ programok: - Gitane és Bianchi kerékpárok bemutatója (országúti-MTB-city bike)
                 - Gitane-barátok köre bemutatkozása

Megközelítése: Fót-Mogyoród-elágazás Hungaroring Fõbejárat felé

Egyéb információkért hívd:

- a Pest Megyei Kerékpáros Szövetséget
- vagy a Gitane képviseletet, a 267-6473 budapesti számon.

Hát ennyi van a plakáton, én délután próbáltam felhívni a fenti számot, de csak egy üzenetrögzítõ vette fel, ráadásul az is franciául beszélt...
Tényleg nem olyan sík a terep, mint amilyennek látszik, de épp ezért még izgalmasabb :-)


#8
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey!

Úgy 10 éve tekertem 1-2 kört a ringen tényleg van benne néhány illetve ha jól emlékszem egy nagy emelkedõ a többi nem vészes. Persze azóta sokat meszesedett az agyam lehet, hogy nem jól emlékszem!  ;)
De az igazi autóval menni rajta az király!

Zoldfulu

#9
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Abszolúte versenybringa, de nem igazán sík terep. Én tavaly eléggé meglepõdtem a lejtõk és emelkedõk méretein.  A fene se gondolta volna, a TV közvetítéseken nem látszik.

#10
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Akkor ez inkább versenybringa sztályl nem ? ? ? ?

#11
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Vasárnap lesz verseny a Hungaroringen, jöjjön mindenki! Családi táv: 1 kör (4,2 km), Amatõröknek 8 kör 4 kategóriában, profiknak 12 kör. Most sajnos több infot nem tudok, holnapra többet tudok majd róla.