Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Please log in to reply
438 replies to this topic

#381
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Üdv!
Mindenkinek akit érdekel, levésem a zsinór nélkülimet!
20/9414-904

Zoldfulu

Ui: Ha véletlenül nem azt mondja be a vonal végén a hang, hogy Zöldfülü beszél, attól még hívhattál jó számot! ;D ;D ;D
Ügynökök kíméljenek! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


#382
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
zOrg: nekem úgy néz ki, hogy csak az idõjárástól függ!(+ lehet, hogy lerobban a kocsi, de ez nem annyira valószínû ;D)

kislust

UI:nem az én kocsim>>>nem én leszek a sofõr>>>nem tõlem függ ;D ;D ;D

#383
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hmmmm.... ;D zuppertitkos labori pólók?? ;D

zállat az 5let... pedig 4 akart lenni... ;D

szal lesz valami féle sablon is??
:'( :'( :-/ :-/ :-X :-X
+
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...

jó, hogy pont augusztus közepétõl szeptember 4-ig nem leszek még gépszoba, nem hogy gép közelében...
:'(

No, csõváz és hátszél!
Joghurt is sajnálja a dolgot... de inkább a szabi... :( Paraferee voltam...

#384
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
BikeMag Fórum Team

Mivel mindenképpen készülnek zupppertitkos laboratóriumunk legeldugottttabb zugában a 2k2 kompatibilis BikeMag pólók, szerintem "néhány" BMF Team tísörc elkészítésére is lesz mód... (Á lá KT2) Augusztus végére felteszek a website kezdõlapjára néhány tervet, oszt majd jól leszavazzátok... Terveim szerint bárki küldhet majd pólóterveket, ha letölti (majd) az oldalon található (majdani) sablont. Addig fantáziáljatok szépeket!

z.Org

#385
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Naszóval. Ideje lenne egy kicsit összefogni adolgokat. Kérném szépen, mindenki, aki most hétvégén (tehát 28-án vagy 29-én) szeretne valamiféle pályabejárást végezni, az vésse ide becses nickjét + lehetõleg drótnélküli telefonjának PIN kódját számát is. Ha összejönnénk páran, akkor megzargathatjuk Luki Tomot, asszem segítõkész ember. (Meg talán én is elmennék... Bár a Kedvesem nem feltétlenül díjazná... De ez egy másik topik témája... ;D)

Kislust + BRUCE: Mikor lesz tutttti, h. jöttök v. sem?

egy z.Org a z.Ûrbõl

#386
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Halihó..!!

Nos, én úgy döntöttem, hogy Bikkmakk Fórum Team taggá ütöm magam...  ;D
Várjatok egy picit... igen... vérzem... pillanat... ok... bekötöztem a sebeim... valaki mondhatta volna, hogy ez a szamurájkard ilyen éles...   ;D

Naszóvaltehát:
A 100 egy picit keménynek tûnik. Azt lehet, hogy inkább egyedül próbálom majd meg, hogy senkise lássa, mennyit tolom a gépet...  ;D . Lesz valaki, aki most hétvégén megy a 40en? Ha igen, mehetnénk együtt. Meg szeretnék találkozni a többi BMF Team taggal... if possible...

Na üdv:
BRUCE

#387
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Halihó!

Ha jól tudom, akkor a 100 kilcsis távon levõ limitnek, azaz a 60 kilcsinek a teljesítési idõhatára az 5 óra 30 perc...

De xerintem biztosat csak a rajtnál fogunk megtudni... ;D

No igen... a 100as kicsit húzos lesz... de csak az eleje... (meg a vége... ;D )

Csõváz és hátszél!
Joghurt megatöbbiek...

#388
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Üdv!

Az csak természetes, hogy a BMF Team tagja lehet mindenki aki látogatja a Fórumot, ha meg nem akkor tiszteletbeli taggá avatjuk!  ;D ;D ;D
Hátha tényleg húzós a 100 km akkor mindenféleképpen meg kellene nézni nem szeretnék "kudarcba fulladni" ;D Tudja valaki, hogy mennyi idõ alatt kell teljesíteni a 60 km-t, hogy tovább engedjenek?
Bruce: Ha van lehetõséged menni a pályán a Maraton elõtt akkor próbáld meg a 100-at és ha úgy érzed nem megy, akkor indulj el a 40-es távon. Ha nincs lehetõség akkor nehezebb lesz a döntés. Az erõ felméréséhez egy saját tapasztalat a hegynek felfelé megtett út szerintem 3 szorosa a sík úton megtett távnak. Zoldfulu tapasztalata az elsõ és eddigi egyetlen maratonjáról!

Zoldfulu


#389
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hali-hali... ;D

Látom alakul a BMF Team... ;D

Sajna az e heti találka részemrõl tutira lehetetlen... nem lesz lovam... :(
Szegényt kisebb létfontosságú mûtétre viszem, és csak reménykedni tudok, hogy a jövõhétvégi egri kiruccanásomra járóbeteggé minõsítik majd... ;D

Szal húzós lesz a 100as táv... hmmm... xerény véleményem, egy pici hely ismeretre támaszkodva, és a térképeket elemezve, hogy bár az elején télleg' baromi húzós lesz az emelkedõk miatt, de csak nézzétek meg a Bánkúttól kezdõdõ mintegy 30 kilométeres szakaszt... ;D

No csõváz és hátszél segítse majd a BMF Team-et...
és persze Joghurt ereje vértezze kemény és elszánt harcosokká Õket... Paraferee voltam...

#390
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 posts
Csók mindenkinet!

1-2 infó következik. A 40-es táv véglegesítve lett, és így véglegesül inkább az 50 felé közelít. De még így is nagyon lájtos, komolyabb emelkedõ nem is nagyon van benne. Aki szombaton be akarja járni, annak tudok térképet biztosítani. A 100-as egyébként elég húzós lesz, nem a táv hanem a szint miatt, de az emelkedõk nagy része a táv elsõ felén található.
Szállás ügyében ha jeleztek lehet canpingben sátorhelyet kérni, ha jól tudom 400 Ft., ugyanott faház 1000Ft. Van egy koli is, ahol 4 ágyas szobákban 1000-es, 2 ágyasokban 1500 egy északa. A koli nagy elónye, hogy fedett õrzött, lehet a kerékpárokat tárolni.

Ha van vmi kérdés, ohaj, sóhaj stb. nyugottan zaklassatok
Elérhetõség:
luki@free.agria.hu; lukitom@freemail.hu; 06-30-2299-849

Bye-bye
             Luki    

#391
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 posts
Imhol vagyok!

Sajna a most szombat nem nyert.  :'( :'( :'( :'(
De múlt vasárnap voltam fent a Bükkben, és Lilafüredtõl szilvásvárad érintésével egy óvatos 70Km-t letekertünk közel 18-as átlaggal. Hegyen völgyön át tökön paszújon keresztül.(Enyém a pettyes trikó. ;D)
A Bükk Maraton útvonalához sajna semmi közöm nem volt, de ami késik nem múlik.

A csapat elképzelés szerintem is zseniális!
Tagnak én is feliratkoznék. Valóban megoldható dolog, ez?
Utánna járt valaki? Elõnevezést leadtatok már?


Találkailag szerintem konkretizáljuk le a helyet.
Tehát mivel nagyon nem különbözhet a Debreceni TESCO-hoz (az egrinek is 4db sarka van) szúrjuk ki az egyiket. Pl ha szemben állunk a bejárattal, (feltételezve, hogy csak az egyik oldalán van bejárat) a jobb oldali sarkánál legyen a találka.
Egriek szóljanak, ha hülyeséget írtam.

Kb mennyien fognak itt indulni?

Hirtelen ennyi.     Üdv: Baliba

#392
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
Hali mindenkinek!

Nos, én egy kis bajban vagyok. Nemtok dönteni a két lány táv között. A 40Km-t kevésnek találom (nem mintha egy nagy izomember lennék), a 100-t pedig egy picit soknak. ???  Na meg a 100on nem is indulhatnék (elvileg), de szerintem a szervezõk vannak annyira rugalmasak, hogy megengedik... Meg remélem, hogy ki is bírnám a távot... 1szer, még a verseny elõtt ki kell próbálnom, max. a limit pontnál aszfalt úton visszafordítom magamat. Ha valaki tudna segíteni eldönteni, hogy nekem melyik a jobb, az jó lenne, ha megtenné... pls.

Egyébkéntmegmégvalami:
A szombati (remélem most szombatról bezél mindenki) összeröffenésre én is el szeretnék menni (if possible), meg be szeretnék kerülni a rettenthetetlenszuperatomkirály csapatba ;D, a Bikkmakk Fórum Team-be. Ugye lehetséges?

Üdv:
BRUCE

#393
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 posts
Mi megmozdulás, mi szervezkedés?

Vasárnaptól én is a Bikkben tartózkodom, teljességgel véletlenül a z az O meg az rg társaságát élvezem, (nem mintha nem volna elég belõle az a heti 50 óra).

Azonban én csak vasárnaptól tudok akcióba lépni.

Na szóval ottan leszünk, Noszvaly térségében, úgyhogy ha valaki t+opik társ látogatást tervez, ajtónk nyitva áll...

     

#394
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
ja, sms: 30/914 0425

kislust

#395
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Hurrá, hurrá!! :D :D

Nem merem biztire mondani még, de ahogy írtam szombaton pályabejárás, bár én a 40 km-eset, ti meg gondolom a 100-asat. De azért egy öt percre összefuthatnánk!
kislust

#396
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Zöldfülû:
Mivel nem leszek netközelbe (Hála a nagy Egyenáramú Trafónak...) szend mí a sortmesszidzs to:
30/993-0073 Jó lenne a Te mobilszámod is (ill. mindenkié, aki jönni kíván), h. tudjunk keresztül-kasul esemesezni, ha esetleg nem jön össze a pályabejárás! ("And I wanna big Anarchy..." Szex Pisztoly)

üdv.zOrg

#397
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Üdv!

Kislust: A magam részérõl ezennel csapataggá ütlek/avatlak! Ugye, hogy nem is fájt? ;D ;D;D Talán Joghurt sem fogja ellenezni! :D

zOrg: Ha vasárnap nem megyek Aggtelekre, de remélem Ralph_Fiennes még visszajelez akkor szombaton én is mennék!
Elérhetõségeket majd küldök!

Zöldfulü aki önkényesen beválasztotta magát
a BMF Team-be ;D ;D ;D ;D ;D

#398
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Hi!

Válaszoltak a levelemre(Nagy Sport), s azt írták, hogy a 40 km-es táv olyan egyszerû, hogy nem raknak föl a netre térképet. Kár.

kislust

#399
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Ahhh... lófejet mondtam volna??
ööö...
jófejet akartam... ;D

a trón visszafoglalással meg ne nagyon legyen gondod...
még 23 nap, és Paraferee bátyánk elindul 17 napos szabadságát eltölteni a BÜKK hegység szívébe... ;D

lesz elég idõtök, hogy próbálkozzatok egy trón fosztással Liquid gyerekkel egyetemben... ;D

No, hajrá Bikkmakk Fórum Team!
Meg Joghurt és satöbbi satöbbi... Paraferee voltam...

#400
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Hah, lófej?! >:(
Én is küldök egyet, mert hosszú, véres csata után visszafoglaltad a trónodat. Hangos kissebbség leszek!!! ;D ;D
kislust