Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Please log in to reply
438 replies to this topic

#161
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Tarton a frontot!!!! Itt mostmár alõbb utóbb akkor is póló lesz!!!!!!!!! Még ha kissebségi gyerekek is potyogank mindenhonnan!!!! CSak siesseteke!!! Itt várok!!!!!

#162
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hali!

Gépezet beindítva...
Liquid Gyerek most órát tart(épp dogát irattat... ;D ), de aztán jön...

Addig kötözd le a nyomdászt!
Mesélj Neki vicceket!
Tarts ki!!!

;D

Na csõváz és hátszél!
Joghurt is vektoros...ööö..vagy nem? Paraferee voltam...

#163
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Srácok van 1 kis gond!!!!  ;D

JPG-bõl csak 4 szines szitát lehet csinálni!!!!
Kéne egy Vektoros ábra!!! Állítólag a Corell és a PhotoShopp tudja!!! Naszóval ilyan kéne, mert ezzel lehet 2 színbõl megoldani!!! Légyszi küldjétekel így gyorsan!!!!!!!!!

#164
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hy Dear!

Major: mikorra készülnek el a pólók?

Kislust: véglegesített pólóterv:

-póló eleje:
www.prompt.hu/bikezone/img/end_shirt.jpg

-póló hátulja a már látott monti+felirat...
valahol visszább kell lenni linknek...

DE HA ELNÉZEL A BIKEZONE HONLAPJÁRA (melyet mellesleg Liquid gyerek kreállt...) AKKOR MEGTALÁLOD MIND... KERESD A KÉPEK MENÜ ALATT... ;D

No, csõváz és hátszél gyerekek!
Joghurt már nagyon várja a Pénteket!!! AKKOR MEGYEK SZABIRA A BÜKKBE!!!
JIIIIIHHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! ;D ;D ;D
Paraferee voltam...

#165
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 posts
Zöldfülû!

Ennek a hétnek a végén akarod végigtekerni (idén harmadszor) a távot? Konkrétan 2001. 08. 18 (Szombat) or 19. (Vasárnap)?
Bár mostani egészségi állapotomat figyelembevéve, Eger külvárosáig nem jutnék el, (utálatos megfázás okáért), de ha rendbejövök, és miért ne jönnék rendbe, van rá esély, hogy ott leszek!
Fontos: Milyen idõt jósolnak hétvégére??????
A múltkor is bejött, nekik a jóslat!  >:(

Pólóilag 2db L-es "azonnal" kell, 1db pedig Szept 2-re.
Ha kész van, írom a címem! Egyébként szerintem bélelt (nagyobbacska)borítékba belefér, így talán olcsóbb a postaköltség!

Üdv: Baliba



#166
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Mos ma jártam minden fele, és van egy új infó is!!! Sajan a 2000 FT-ben nincs benne a póstaköltség!  :( Sajnálom, de lehetetlen így megoldani, így akinek póstán kell, az számítson kicsit többre, nemtudom hol laktok attól függ a póstaköltség is!!!

Arra gondoltam, hogy mint miden jobb teamnak, így nekünk is lehetne 1 honlapunk!!! Na mit szóltok ? ? ? Itta sok grafikus kolléga dolgozhatna rajta 1 pindurit, ha gondoljátok!!! Én amúgy már szerveztem egy pár embert a Team-be!!! Aztán nemtom sz hogymegy, hogy egyesület legyünk, ha valaki ést ilyenekhez akkor írja meg hogy megy ez!!!

#167
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
... egyébként most mi a végleges terv?(szám, nicknév, stb)?

kislust

#168
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Üdv!

Visszatértem a szabiról, örömmel látom, hogy nem voltatok tétlenek, annyit írtatok, hogy nem gyõzöm olvasni. ;D

Szeretnék 1db L-es méretû pólót rendelni, idõpontot tudunk egyeztetni, Bp egész területén át tudom venni.

kislust

#169
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Okidoki!

Akkor várom jelentkezésed... elméletileg drótnélkülimen elérhetõ leszek... ha nem máskor este mindenképpen térerõs helyen leszek...

Na csõváz és hátszél!
Joghurt leygen Veletek és segítsen végre végig jutni a pályán!
;D
Paraferee voltam...

#170
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Hey Paraferee!

Igen mert a 29-i megmozdulásunk valószínûsége a munkahelyemen gyûlekezõ viharfelhõk miatt erõsen csökken. Valami közbejött és a jövõ héten szabadságon leszek ezt nem fogom módosítani! Már a héten sem akartam minden nap bent lenni de ez most nem jön össze! Ha meg tudom csinálni amit kell akkor a 29-én ígéretemhez híven ott leszek! De semmi esetre se akarok anélküll elmenni a maratonra anélkül, hogy nem tekertem volna végig! De mivel a remény hal meg utoljára azért nem adom fel legfeljebb 29.-én is végigmegyek!

Zöldfülû

#171
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hali Zöldfülü! ;D

Most hétvégén óhajtod taposni a pedált??
:(

Igaz, hogy fenn leszek már, de épp Liquid gyerekkel tartunk egy ismerkedési hétvégét... ;D igaz Liquid?

Szal részemrõl sajna tárgytalan... leghamarabb, ha a hétvégéket nézzük, akkor a kövi, ami jó...

Na cs&h+tsai...

Major: Ha lehet, akkor Én is csak egy azaz 1 darab pólót fizetnék most, mert ez a szabi eléggé le fog égetni... de szeptemberben jöhet a másik is!!

Paraferee és Joghurt...

#172
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Üdv Mindenki!

zOrg: Megúsztad megfázás nélkül a túrát?

Major: Az L-es poló jó, de nekem most elég lenne egy is! Ha már meg van rendelve és a darabszám így lett kiszámolva akkor kérem a másikat is de ha lehet akkor most 1 elég lenne!

Mindenki, valaki, bárki: Van valakinek kedve hétvégén nekiesni a 100 km-es távnak! Nincs kedvem egyedül eltévedni!  ;D  

Zöldfülû



#173
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Hy Dear!
;D

Kész öröm xámomra látni, ahogy a NAGY SE honlapja napról napra fejlõdik... bõvül...

Hetekkel ezelõtt még alig valamicske infó volt fenn, az is csak "úgy" oda dobva...

De a mai nap már szépen, rendezve, menüpontokba szedve találtam rá...

CSAK ÍGY TOVÁBB!!!
;D

Na cs&h+tsai...

#174
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Hello Major!

Látom, gondolsz a kis[glow=red,2,300]M[/glow]berekre is... Ezek szerint 2 db M-es pólóm lesz! Wow!

üdv.zOrg

#175
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Szuperek vagytok!  ;D

Apólók gyártása mostmár  lassan folyamatban van!!!  8)
Holnap elmegyek, és mindent megdumálok a nyomdász sráccal,hogy mit hova mekkorába + akkor elmegyek a nyers pólókér is, amibõl elsõre 50 db fog készülni! (20 XL, 20 L, és 10M)! Bízom benne, hogy ez nemhogy sok, hanem elõbb utóbb kevés is lesz!  ;D

A póstai utánvét szerintem mûködni fog, bár a pestieknek a gyorsaság és egyszerûség kedvéért azér a kezébe nyomom!!!

Addig is várjatok türelemmel, én igyekszem, és majd mindíg megírom, hogy éppen hol tart a cucc!!!

JA!!! És ha ismertek jófej haverokat, akik hasznára válnának a csapatnak, akkor szóljatok nekik is!!! Póló lesz elég!!!

#176
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Háj Óll!

Még nem igazán vagyok magamnál, de majd belejövök (megint)...

Szóval: ha q***** nem megoldható az M-es méret, akkor az én 2 db pólóm legyen L-es...  :'( Majd belenövök :-/

#177
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Szasztök!

Mindenkinek köszi a jókívánságokat.......célbaértek.....

Életem törékeny értelme már jobban van....hála Istennek....és Nektek....

Amint látom Para kolléga már véste az URL-t.....oké....

Nekem akkor kettõ kellene, és két méretben.....XL és M...
Köfi........nekem nem gond Pest de talán kényelmesebb lenne a postai utánvét.........

De részemrõl Pest is megfelel!!!!

Elõre THX!!!!

OFF
LiquidBugger
8)


#178
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Dear Major:
ha nem jó a méles megoldás, imhol a póló elejének javítása:

www.prompt.hu/bikezone/img/end_shirt.jpg

Cs&h+tsai...
Joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk...

#179
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Üdvözletem Dicsõ Lovagok... Szép a ruhátok, szép a lovatok... ;D ;D

Major: csekkjormélboksz! & elõre is köszike mindenki nevében, hogy istápolod a pólókat... ;D
azzal a pesti póló átvétellel kicsit gondom akad... :(
Én e hét Péntektõl Lillafüreden leszek, és biza a verseny után jövök csak haza... :(
Szal hogy oldjuk ezt meg??

Csõváz és hátszél...
Joghurt meg Én, azaz Paraferee voltunk... tanácstalanul...

#180
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 posts
Végre, újból itt!

Örömömre szolgál, hogy a Póló kérdés ily módon révbe ért, és megköszönném mindenkinek aki közremûködött a létrehozásában.

Az, hogy én mikor fogok Pesten járni, az egy nagy kérdõjel, de esetleg postán is feladható lenne a termék, utánvétesen!

A méretem "L"-es.

Üdv: Baliba