Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
438 hozzászólás a témában

#401
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hy Dear! ;D

Alakul a csapat... ;D

Bruce: a kiírás xerint sajna a 18éven aluliak szeszesitalt nem fogyaszthatnak... ööö... ez nem ez a duma... ;D szal nem indulhatnak...
De az a legtutibb, ha felhívod, vagy levélben megkérded Õket... mármint a szervezõket...

Kislust: Dehogy gázoltál a lelkiegyensúlyomba... (azé a lófej postázva... ;D )

No csõváz és hátszél!
Joghurt legyen a BIKKMAKK FÓRUM TEAMmel! ;D Paraferee voltam...

#402
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Paraferee: Bocsesz, nem akartam a lelkedbe taposni ezzel a merev régi dumával, csak idéztem a haveromat. Én is azt gondoltam, hogy nem kell fullteló egy túrához, csak gondoltam, hogy megkérdezem azokat, akik értenek hozzá!
Zöld: Ha megoldhat+érdemesnek találtok rá, én is szeretnék felvételt nyerni a teambe! ;D
kislust

#403
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Már kérdeztem, de senki sem válaszolt... :((((
Szóval a 100Km-es távon 18 éven alul semmiképpen sem lehet (azaz szabad) indulnia?

#404
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Urak!

Péntektõl (július 27.) Eger környékén paráználkodok garázdálkodok. A szombati pályabejárásra lehet, hogy csatolni tudom magam, szóval csekkkpóint ügyében mindenféle infót várok apostaládámba, vagy ide is lehet. Fõleg "konkrét" elérhetõségek kellenének - mondjuk mobilizmo tel.szám, ilyesmi...

üdv.zOrg

OFF
Hja; Ódri Cukrászda nagggggggggggyon rulz!!! Málnafagyi némbervan!
ON

#405
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hy dear! ;D

Nos nem is tom... elsõdleges a célom, acélom... ööö... szal cél, hogy végig tekerjem életem elsõ marathonját, és ráadásul a 100 kilcsis távon...
aztán ha a terepszemle és a rákészülés, illetve a verseny közbeni erõérzet engedi akkor ami kifér a csövön a legoptimálisabb határokon belül...

mivel az elsõ marathonom lesz, így megeshet, hogy kicsit nyögvenyelõs lesz számora, mivel majd ott menet közben kell kiéreznem a teljesítmény leadási görbét... ;D

ööö... szal a lobogtatós ötlet jónak tûnik?
rendicsek...
madj kreálok egy feliratot... ;D egy egyszerût... ;D

Csõváz és hátszél!
Joghurt már nagyon készül a marathonra... kááár hogy Én még nem igazán... :( Paraferee voltam...

#406
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey!

Egerben sajnos csak a sétáló utcán lévõ cukrászdát ismerem! Isteni somlói galuskájuk van!
Én pláne nem vagyok egy nagy durranás de én is minden tõlem tellhetõt megteszek majd! Az órával akarsz versenyezni vagy csak végig akarsz menni?

Ha a lobogtatni való papír pont olyan "állat" lesz mint a hátterek akkor biztosan mindenki tudni fogja, hogy hol a "helye"!  ;)

Zoldfulu

#407
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hy Dear!
Ennek a "nonlimit"nek nagyon megörültem... nem vagyok egy nagy robbanás, de tekerek mint zállat... ;D

Persze, jó lenne egy konkrét hely, ahol a realitás valósággá vállna... ;D
Az a baj, hogy nem igazán ismerem a TESCO parkolóját...

Mondjuk mit szólnál egy nagy papír lobogtatáshoz, melyen a BMF Team felírat lenne? ;)

Ha ismered a helyet, akkor nyomass egy bizots pontot, és megtalálom... juk...
;D

Csõváz és hátszél!
Joghurt is örül, hogy benne lehet a csapatban... Az erõ meg mindig velünk lesz... Paraferee voltam...

#408
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey!

Akkor én is kalimpálni fogok, és így lehet, hogy ugyanabba a rácsos kocsiba tesznek majd a fehér ruhás emberek mint téged!  ;D
Azért ki kellene találni valami konkrét helyet ahol szembesülhetnénk a "valósággal"!  ;)

Zoldfulu

A Teamben nincs limitálva a létszám úgyhogy még Joghurt számára is van hely de lehet, hogy egy kis Schwarc-ra (jól írtam?) is szükség lesz!

#409
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Halihóóóó ;D

Én sajna semmien haditervrõl nem tudok a parkoló bevételéhez... :(

Az ismeretségben pedig szintén elég x@r helyen állok... senkit nem ismerek személyes azok közül, akik itt a fórumon már jelezték, hogy ott lesznek... :(

majd kalimpálok mint egy hülye gyerek... az elég feltûnõ lesz... ;D

a Bikkmakk Fórum Team meg állati ötlet! ;D ;D
ha van hely benne xeretnék nevezni! ;)
hû paripámmal készek vagyunk feláldozni Magunk a Teamért! ;D

No csõváz és hátszél!
Joghurt legyen Veletek... Paraferee voltam...

#410
Gege

Gege

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Mennyire kemény a Duna Maraton 65-ös távjához képest a 40-es táv? Nekem már az is feladta a leckét. Biztos emlékszik rám mindenki, tudjátok, én voltam a 712.

#411
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Hé pajtikáim van már valami konkrét, hogy a "maraton" reggelén mikor és hol találkozunk? Így csak lézengeni fogunk és simán elmenni egymás mellett mivel én személyesen csak Baliba-t ismerem!

Zoldfulu

Ui: Van csapatnevezés? Ha igen akkor indíthatnánk egy Bikemagfórum Team-t!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



#412
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
jaj!
szivembe nyilalt a fájdalom...
mi az hogy "régi merev bicaja van" és hogy "szerintem ezzel is nyugodtan bevállalhatja"??

te jó ég...
ez fájt...
hogy miért??
mert számomra a mennyország az idén 4 éves "régi merev bicajom"...
és nem igazán cserélném el más, "új telós" cangára...
talán egy Ruckus az ami feledtetné szerelmem a hû paripám iránt... ;D

PERSZE, HOGY BEVÁLLALHATJA VALAKI A MARATHONT MEREV LÓVAL IS... MIÉRT NE VÁLLALHATNÁ??
NEM LESZ BENNE SEM BRUTÁLIS DH, SEM BAROMI KÖVES, GÖDRÖS SZAKASZ... kövek ugyan lesznek, de hol nincsenek? ;D

no, csak ennyi...
a pálya bejárással kapcsolatban: sajna ezek szerint senkivel nem tudok összeismerkedni (kivéve Liquid gyereket... ;D ) a Marathon elõtt...
Hááát akkor majd a parkolóban...

Csõváz és hátszél!
Joghurt legyen Veletek... Paraferee voltam...

#413
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
BRUCE: Még nem merek semmit sem ígérni, de nagyon valószínû, hogy Szombat reggel 2 barátommal felkerekedünk, s irány Eger. Odajutás szempontjából sajna nem tudok segíteni, mert nincs több hely a kocsiban(bár lehet hogy nem is bp-rõl mész :)).
Maradjunk annyiban, hogy még írok, hogy mi a helyzet.

más:
Az egyik pajtim azon aggódik, hogy õ jönne szeptemberben, de egy régi teljesen merev kerója van. Szerintem azzal is bátran nekivághat, de azért szeretném megkérdezni nagyobb tudású kollégákat is.

kislust

#414
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Kislust: az a 40km engem is érdekelne...

#415
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Ha minden igaz, akkor lefixáltuk a pályabejárás idõpontját!
Jövõ szombatról lenne szó, de persze ha esik az esõ, akkor nem megyünk. Ha valaki ráér szívesen ütköznék vele Egerben.
Ja, és a 40 km-rõl van szó.
kislust

#416
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Dear Baliba és a többiek! ;D

Én magam részérõl augusztus 17-én próbálok a vasutasokkal kompromisszumot kötni, és felvitetni Magam és (kerék)párom a hegységekbe... ;D itt érsd hegységek alatt Lillafüredet, mely jelen helyzetben számomra kiinduló bázisként fog szolgálni a rákövetkezõ 2 hétben.... ;D

Szal azon a bizonyos hétvégén már fenn leszek... csak nem hiszem, hogy eltudok jutni Eger környékére, mivel nagy nagy örömömre ezen a hétvégén fogok ELÕSZÖR TALÁLKOZNI LIQUID ÚRral... ;D ;D ;D
Úgy hogy az a hétvége sajna kilõve...
De valszeg a rákövetkezõ hétvégén, vagy a környékén el fogok menni a 100 kilcsis távra, ismerkedés céljából...

No, csõváz és hátszél!
Joghurt legyen Veletek az Úton... Paraferee voltam...

#417
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Ha augusztus 20 elõtt valaki végigtekerné a 100km-est és beleférnék a "csapatba" szóljon! Érdekel a dolog, de csak ha nem versenytempóban akarsz  végigrohanni!

Zoldfulu

#418
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Helló Ralph!

Sátorhelyet azt biztos, hogy tudok, de ha minden jól megy akár egy koliba is lehet majd aludni. Szólj, hogy mikor akarsz jönni, én meg intézkedem!

Luki

#419
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló LUKI !
Én már most megragadnám az alkalmat és érdeklõdnék,hogy a maraton elõtti éjszakára egy sátorhelyet nem-e tudnál ott Egerben számomra. Igaz azért elõtte is szeretnék még szétnézni az útvonalon augusztus közepe környékén. Ha tudunk majd egyeztetünk.Elõre is köszi!

#420
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Dear Mindenki!

Bár jelenleg én sem rendelkezem túl sok infóval a Bükk Maratonnal kapcsolatban, de ha valakinek valami kérdése van irjon nyugottan. Ha valaki be akarja járni az útvonalat, és kell szállás, (kaja, pia, nõ) Egerben, az is írhat megpróbálok szerezni. Egyébként a 40-eset már kipróbáltam, az elég jó lesz (szerintem).
                                            Luki