Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
438 hozzászólás a témában

#361
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hi Kislust!

Rég hallottunk vmit is felõled... :(((
Szóval akkor jössz... de csak 10 után érsz Egerbe??  :o
Hátszal, akkor lehet, hogy csak du tudunk találkozni. De du nem tudom (tudjuk), mikor hol leszünk...
Majd lesz valami, hátha Zöldfülü okosat tud mondani...

BRUCE

#362
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Hi!

Írtam zOrgnak sms-t, hogy felõlem ok, de sajna semmire sincs igazi kihatásom. Értsd. visznek ,tehát alkalmazkodnom kell. Félek, 10 elõtt nem érünk le, de megpróbálom a sofõrt siettetni.
Szerintem maradjunk annyiban, hogy találkozzatok, induljatok el, majd írok sms-t, és legfeljebb délután találkozunk.
Kár, hogy így van, de sajna másként nem tudom megoldani a leutat+ nem szeretném megbántani a sofõrt, mert jó haver.
Mégegyszer a mobilom: 30/9140425

Holnap du 2-8-ig online vagyok.

kislust

#363
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Zöldfülü:

A vonat a múltkor megvárta a csatlakoást, remélem most is meg fogja... ::) , tehát akkor 8.15. És a vasútállomás, vagy a tesco?
Az úttal kapcsolatban: igen, inkább a 100on mennék, de lehet, hogy rövidíteni fogom, nemtom még. Idõm lesz rá. De arra számítanod kell, hogy fölfelé lehet, hogy sokat tolom majd, de mindent megteszek ahhoz, hogy partiban legyünk.
Most sajnálom szegény zOrg-ot, mert neki azt mondtam, hogy a 40en megyek... ??? De nekem a 40 kevés!!

Üdv:
BRUCE

#364
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hello Bruce!

Ha tutira jó a 8.15 akkor majd felhívom zOrg-ot! De azért egy megerõsítés jól jönne!
Halihó lehet, hogy nem egyedül kell végigtekernem a 100 km-t? Hogy kicsit bátorítsalak most csak végig akarok menni a pályán nem pedig "õrült" tempóban (hátha még tudnék is ilyet ;D ;D ;D) végigrohanni. De csak azért, nehogy bemérjen egy rendõr ;D ;D ;D! Kicsit megállni nézelõdni ha van valami érdekes, szóval csak nyugisan amibe azért egy-két sprint beleférhet ;)!

Zöldfülû

#365
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

zOrg eldöntötte, hogy 9.11 kor találkozunk?
Én lehet (inkább biztos), hogy 8.15re is ott tudok lenni.
Zöldfülü (+Kislust, ha jössz): nektek nem jó a 8.15? Nem akarok egy órát dekkolni a vasútállomáson...
Ha mindenkinek jó a korábbi idõpont, vki felhívhatná zOrg-ot.

A távval kapcsolatban: nekem vonatom 18.30kor indul vissza (elõtte 15.20kor megy, ami szerintem korai), úgyhogy én lehet, hogy inkább a 100on mennék, vagy annak egy rövidített változatán (pl. amire gondoltam: Bánkúttól É.-ra levõ kunkort nem csinálnám meg).

Balázs

#366
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Nos, a magam részérõl eddig voltam - most 2 hétig off...
Az eddigi szombati eredmény:

- BRUCE
- Zöldfülû
- zOrg

9.11-kor találkozunk az egri vasútállomáson.

üdv.zOrg

#367
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Kedves Szombati Túratársak!

1 dolgot felejtettem el: hogy ha szakad az esõ (vagy morcos az idõ), akkor nem megyek. Ez van. Én ilyen puha***** vagyok...

bocsesz.zOrg

#368
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Hi BRUCE!

Felõlem lehet ez a 9.11 is a vasútállomáson!
Az útvonal a 40 kilométeres pálya lenne, ha addig sikerül korrekt infót szereznem arról, h. merre is megy ez a 40 km... Ha nem... hát asssszem az Eged környékén tudunk másik 40-es távot is tekerni...  ;D ;D ;D

üdv.zOrg

#369
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey!

Szombat 8 jónak tûnik!
Senki nem lesz aki a 100 km-t szeretné kipróbálni? Egyedül leszek helyismeret nélkül?  :'( :'( :'(

Zöldfulu


#370
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hali!

A vonatom elvileg 8.15kor ér be (szombat), de ha a Füzesabony-Eger csatlakozás nem várja meg a Debrecen-Füzesabonyt, akkor csak 9.11korra érek Egerbe. Bízom benne, hogy megvárja a csatlakozást...

Másik kérdés: merre fogunk menni?

Üdv:
BRUCE
u.i.:tel. számom: 0652-431730

#371
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

melyik napon menjek?


Mondjuk szombat reggel 8 Tesco bejárat környéke?
(Ha nem írnék ma már vissza, akkor www.777sms.hu, aztán üzenj a 30/993-0073 számra! Thx)

!!!KISLUST!!!
Jövöl avagy nem jövöl? He? Írgy!

üdv.zOrg
(akinek már most az agyára ment a szabadság)

#372
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
A szivem szorul össze olvasva titeket...  :'(
Joghurt és Én csak Jó idõt és perec nélküli hétvégét tud kívánni Néktek...
persze ami kés, nem nyúl... ;D

jövõ hétvégén reszkess Bükk... két napig Tied leszek... ;D
(ha addig tényleg felépül a lovam... :( )

zOrg: nem lehetne megoldani a poló sablon témát egy picit hamarabbra? ;D

Csõváz és hátszél!
Joghurt legyen Veletek a pályabejárás közben... Paraferee voltam...

#373
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
melyik napon menjek?

#374
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
BRUCE
Éppen írhatsz tel.számot, ám még jobb lenne, ha azt írnád: MELYIK NAPON JÖNNÉL?
Még holnap délig leszek gépközelben...

(Póló még nem lesz, viszont citromsárga Bell Evo bukóm igen.)

üdv.zOrg

#375
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hali!

Szóval akkor én megyek, és asszem nekem a 40 pont jó lesz, max. 2 kört megyek. Ez elég valószínû. Vagy ötvözöm egy kicsit a két távot. Szóval valahogy úgy próbálom csinálni, hogy a napi út egy olyan 70-80 legyen.

zOrg:
A ménkõ csapjon beléd! A jószagú szamócásbokorba!! A macska rúgja meg!! >:(
Tehát arról lenne szó, kedves zOrg nevû csapattársam, hogy lenyúltad az ötletem. Én már vagy egy hete tervezem, hogy milyen trikóban fogok villogni a mítingen, erre te... Na mind1, semmi harag, ugyan miér' lenne?

Kíváncsi leszek, ki milyen trikó-dizájnt talál(t) ki... :)))

Kislust + zOrg + Bruce: megyünk együtt ?

Üdv:
BRUCE

u.i.:megmondanám a mobolizmo számom, csakhogy nincs mobilizmóm...
itthonit (vezetékes) mondjak?

#376
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Zoldfulu

Ahogy a Nagy Ádámmal átbeszéltük cirka 1 hónapja az útvonalat, nos... nekem a 40 km táv asszem megfelel a jelenlegi színvonalamhoz (mocsári szúnyog szindróma...).
A parkolásra igazából nincs sok ötletem (jómagam is "vendég" leszek, tehát oda nem csõdíthetek mindenkit  :-/); talán a Tesco parkoló bejárathoz/kamerákhoz legközelebbi része...

Buzz

Amint fix a dolog megyek, és "jól beregisztrálok" nektek.

MINDENKI! Ez a www.hauser.hu keresõ tényleg vaddisznó lesz, csak nyomassatok bele minél több infót!!!

#377
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hi, látom mindenki nagyon aktív ebben a Bükk témában :)
Ha valamelyikõtõknek van 2 perce, ugorjon már lécci a hauser.hu- ra és regisztrálja már be ezt a bulit... :)
Használjuk már a cuccost, ha már megírtam  ;D
Na csá, nem reklám akart lenni, de az volt ;D ;D

#378
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey zOrg!

Nekem most a szombat tûnik jó választásnak de holnap már remélem biztosat tudok mondani!
Te a 100 km-t vagy a 40-et szeretnéd megnézni?
Le tudok menni Egerbe akár reggel is mivel ezen a héten még van autóm, azután sajnos egy darabig lehet, hogy sokáig nem lesz  :'( :'( :'(  
Ha jól emlékszem te a környéken fogsz "garázdálkodni" a hétvégén! Ha van helyismereted akkor mondj egy helyet amit könnyû megtalálni és elég biztonságos, hogy egy autót ott tudjak hagyni egész nap!  

Zoldfulu

#379
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Nálam az a baj, hogy nem leszek teljesen a magam ura(a többiek nevében nem szeretnék ígéreteket tenni, mert még nem visznek haza ;D), de mindenképpen akarok veletek ütközni!

kislust

#380
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
A most hétvégén megejtendõ pályabejárásra eddig jelentkezett ezek szerint:

- Kislust
- Zöldfülû
- zOrg

Má csak azt kellen fixxxálni, h. mikor, melyik nap, hol... ;)
Többiek...?