Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
438 hozzászólás a témában

#341
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szasz,

szal akkor nem találtátok meg a túristaösvényt?

hmmm...

piktogram: pici piros kerékpáros fehér négyzetben mereven figyel elõre a fa törzsein...

;D

na csõváz és hátszél!
Joghurt segítsen majd akkor minket tájékozódni... Paraferee voltam...

u.i.
és az a 20kilcsis emelkedõ milyen?


#342
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Piktogrammok? :o
Olyat nem láttam egyet sem ;D ;D

kislust

#343
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Figyi!
elméletileg a bányától a kerékpáros piktogramokkal ellátott kerékpáros túristaúton halad a mezõny, egész Olasz-kapuig...

Ezt a piktogramot megtaláltátok?

Cs&H!+atöbbiek...

#344
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

A helyzet az volt, hogy a térképen látottakat nem ismertük föl élõben. Lehet, hogy csak mi vagyunk bénák, de a térkép sem túl részletes.
Ha majd a szervezõk ott állnak+lesz valami tábla, akkor biztos nem fogok eltévedni! :)

kislust

#345
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szasz Kislust!

Annyira nem követhetõek a piktogrammok, vagy a x@r idõ miatt nem tudtátok merre tova?

Cs&H!
megatöbbiek... ;D

#346
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Íme az élménybeszámoló:

Elõszöris ezúton is szeretnék elnézés kérni Zöldfülü kollégától, mert jócskán elkéstünk!!! :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Egy darabig együtt mentünk, de kb 15 perc múlva Zöld elköszönt tõlünk, mert nem bírta az iramot ;D ;D >>annyira lassan mentünk, hogy nem lett volna idelye befejezni a 100 km estig, így kénytelen volt elõremenni.
Miután magunkra maradtunk, a tempót még fokoztuk ;D ;D, s nekikezdtünk a 20 km-es emelkedõnek ;). A térkép alapján annyira nem tudtunk tájékozódni, hogy több helyen mentünk rossz irányba. Végül úgy döntöttünk, hogy nem keressük tovább a helyes utat, hanem tekerünk egy jót.
A sár meglehetõsen nagy volt, néhol20-25cm is. A túra végére a felismerhetetlenségig sárosak lettünk.
Miután viszaértünk Egerbe, betértünk az elsõ sörözbe, majd miután kipihentük magunkat, felfedeztük a várost.
Szerencsére 1 defekttel megúsztuk a napot, majd 9 körül fáradtan hazaindultunk.
A táj nagyon szép, már ezért megéri elmenni.
zOrg a rossz idõre hivatkozva nem jött. :(

Hát ennyi.
Zöld: Mégegyszer bocsi a késésért, legközelebb úgy szervezem, hogy ne kelljen alkalmazkodnom, s akkor talán odaérek idõben. :-[ :-[

kislust

#347
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló FIÚK!
Az elmúlt percekben beszéltem telefonon ZÖLDFÜLÛVEL.
A 100KM-es táv nagyrészét bejárta,de sajnos az idõ elég mostoha volt és az úton is jócskán állt a víz.Mindezek tetejében még  felléptek bizonyos váltó (elsõ) gondok is.
Mindenesetre én is szeretnék még augusztus közepén elugrani a tett színhelyére és legalább a rövidebb távot bejárni.
"A Bikemagazin Fórum Tisztelt Társaságát Ralph Fiennes tudósította Ormosbányáról (CNN News licens)"
Bõvebbet az érintettõl. :D
PS.:Sajna így holnap egyedül tekerek Aggtelekre. :'( :'( :'(

#348
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
azé' majd egy élménybeszámolót lécci fiúk...  :'(

#349
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
BRUCE!

Nekem csak úgy mûködik a válasz, hogy amikor ráklikkelek a "post"-ra, kb 10 mp után lestoppolom. Utána ha visszalépsz a fönti könyvtárfán, leellenõrizheted, hogy elment-e. ;)

kislust

#350
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
BRUCE!

Igaz, hogy nem jössz? :(

kislust

#351
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
valami nem teljesen ok a fórummal >:(

#352
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Tegnap egész nap egy tréningen voltam, csak késõ este tudtam egy kicsit lülni a gép elé, ezért nem írogattam szorgalmasan.
A holnappal kapcsolatban még semmi sem biztos, de többet már nem akarom piszkálni a haaveromat, mert még mérges lesz. Lehet, hogy már hajnalban lent leszünk, de lehet, hogy az utolsó pillanatban úgy dönt a srác, hogy storno :( !
Az lesz szerintem a legjobb, ha küldök majd sms-t mikor már fix minden.
zOrg -al beszéltetek?

kislust


#353
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Tegnap egész nap egy tréningen voltam, csak késõ este tudtam egy kicsit lülni a gép elé, ezért nem írogattam szorgalmasan.
A holnappal kapcsolatban még semmi sem biztos, de többet már nem akarom piszkálni a haaveromat, mert még mérges lesz. Lehet, hogy már hajnalban lent leszünk, de lehet, hogy az utolsó pillanatban úgy dönt a srác, hogy storno :( !
Az lesz szerintem a legjobb, ha küldök majd sms-t mikor már fix minden.
zOrg -al beszéltetek?

kislust


#354
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Tegnap egész nap egy tréningen voltam, csak késõ este tudtam egy kicsit lülni a gép elé, ezért nem írogattam szorgalmasan.
A holnappal kapcsolatban még semmi sem biztos, de többet már nem akarom piszkálni a haaveromat, mert még mérges lesz. Lehet, hogy már hajnalban lent leszünk, de lehet, hogy az utolsó pillanatban úgy dönt a srác, hogy storno :( !
Az lesz szerintem a legjobb, ha küldök majd sms-t mikor már fix minden.
zOrg -al beszéltetek?

kislust


#355
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey Bruce!

Valahogy, a 3 leveled közé csöppentem. Ha emiatt elkerülte  a figyelmedet akkor 2-vel feljebb megtalálod! Akkor légyszi szólj, ha már biztosat tudsz!

Zöldfülû

#356
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Zöldfülü:

Most a gépem igen beteg (erre csak tegnap jöttem rá...), most elviszem szervízbe, de ha nem sikerül megcsinál(tat)ni, akkor sajna nemtok menni...   :'(
Egyébként meg mostanában marha sz@rul érzem magam.

BRUCE

u.i.:sárga merida mez, kék merida bike, kék bukó

#357
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hello!

Szomorúan olvasom, hogy se te se hû paripád nem vagytok a legjobb formában! Pedig már örültem, hogy nem kell a 100-nak egyedül nekivágnom!
Ha nem tudsz jönni akkor légyszi szólj, hogy ne várjalak reggel! 20/9414-904, neten 15 h-ig vagyok! Azért remélem, hogy mindketten felépültök!

Zöldfülû

#358
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Zöldfülü:

Most a gépem igen beteg (erre csak tegnap jöttem rá...), most elviszem szervízbe, de ha nem sikerül megcsinál(tat)ni, akkor sajna nemtok menni...   :'(
Egyébként meg mostanában marha sz@rul érzem magam.

BRUCE

u.i.:sárga merida mez, kék merida bike, kék bukó

#359
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Zöldfülü:

Most a gépem igen beteg (erre csak tegnap jöttem rá...), most elviszem szervízbe, de ha nem sikerül megcsinál(tat)ni, akkor sajna nemtok menni...   :'(
Egyébként meg mostanában marha sz@rul érzem magam.

BRUCE

u.i.:sárga merida mez, kék merida bike, kék bukó

#360
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hello!

Én valami okosat mondok? ;D Ez igazán nagyon kedves, kitörlöm  könnycseppeket a szemem sarkából!  ;) Szóval lehet a vasútállomás onnan majd átmegyünk a Tescohoz!
Nem kizárt, hogy én is tolni fogom a bringát sõt az sem, hogy még te fogsz rám várni!  ;D De ha nem így lesz akkor sinics gond, rohanni ráérünk a Maratonon is holnap nyugisan bejárjuk a pályát!
Miben leszel és milyen bringával jössz ha esetleg többen lesznek akik bringával a szállnak le a vonatról! Szóval, hogy tudunk majd azonosítani?

Zöldfülû