Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Amatõr versenyek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
124 hozzászólás a témában

#121
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
E-mail-t kaptam a rendezõktõl :) A teljes versenykiírás itt:
http://www.nap-szam....efault.aspvBalu

#122
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Figyelek és tanulok :)
Nézzétek meg a www.csabacenter.hu oldalon de nincs semmi infó róla, csak, hogy lesz  ;D

Kiírást találtam még itt is:http://www.hunbike.h...6c2ddb093999b94
98d0dedee0d69e919591d9d3d8d8c5dac4e1ad9d94d5d0c4d3d4d3a646dcecdde996d7cfced69ea3
a9959d9e

Mit jelent a "kritérium" verseny? Körverseny, ahol ha az elsõ utól ér mehetek le a pályáról? :)
Még azt sem tudom milyen táv...
vBalu

#123
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Syncro! Képes lennél elmenni 14-én Békéscsabára  a Paris-Roubaix helyett?  ;)

#124
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Hello!

Ez egy kritériumverseny? Hol olvastál róla? Nagyon érdekelne engem is.

Az amatõr versenyekre elég ha a helyszínen nevezel, fél-1 órával a rajt elõtt. Ahhoz, hogy teljesíteni tudd, nem kell különösebben készülni.
Ahhoz, hogy eredményes is legyél (mondjuk az élbollyal célba érni...) ahhoz nagyon sok edzés kell. Meg még egy kicsi.

Nem beszélve arról, hogy jó ha tudsz kerékpározni, mert ha nem tudod, hogyan kell bolyba hajtani, ha nem tudod mi az a szélezés, nem tudsz láncot menni, és még sok más, akkor nagyon rossz élményed lesz és az meg nem éri meg...

Kritériumon meg még jobban oda kell figyelni.... Ott ha leköröznek ki kell állnod.

Szóval meg kell próbálni, és mindig a saját korosztályodba, kategóriádba nevezz...:)

HA VALAKI TUD ERRÕL A BCSABAI VERSENYRÕL ÍRJON IDE!!!!!!!!

syncro

#125
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Hi,
Ha jól olvastam 04.14.-én Békéscsabán -Tõlem nem messze- amatõr országúti verseny lesz. Mit kell ahoz tudnom, teljesítenem, hogy azért ne az utolsó helyre érjek be? Persze nem is az élre török, csak élvezni akarom a verseny hangulatát :)
Egyáltalán a nevezéshez mi szükséges, mikor lehet...? Bõvenbb infót sehol nem találtam  :-/
Köszi! vBalu