Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pestlõrinci "csináldmagad" pályaépítés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
8 hozzászólás a témában

#1
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Kinn voltam lõrincen a hétvégén, és nyomtuk a haverral, erre jön egy srác papolni hogy kell tagsági meg bukó. Az ok, hogy a bukó az ember barátja, de nincs most 40e-m egy fullface-re. A tagsági meg csak hétköznap váltható ki, igaz ingyenesen. De nem valószínû hogy hétköznap majd utazok 3 órát hogy kapjak egy papírt.
<más>
A pályán rengeteg a dupla, ezekbõl kéne csinálni asztalt (nem buckás a teteje, hanem lapos) és akkor jobban lehetne gyakorolni...

#2
metaltrooper

metaltrooper

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Aha tényleg jó lett a pálya..sokat dolgoztunk rajta de most néhány KEDVES :-/ közterületes odament kivágni pár fát és persze a csonkokat meg az ágakat ott felejtették. :P.várunk minden kezdõ xc-st
a pályára ! ;D
Ja igen még valami..
valakinek van valami ötlete hogy egy zsírozás után miért nem lehet RACSNIZNI a Gépemmel?


#3
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Elmentem a RideBike-ba az Árkádban, és ott osztották az eszet, hogy a lõrinci pálya rohadt jó, meg jól meg van csinálva... Most akkor mivan?:)

#4
metaltrooper

metaltrooper

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
A pálya a 18.kerületben található a HALOMI útról letérve el kell menni a KÉTÚJFALU utcai sorházakig ,majd át egy kis lerottyant játszótéren
és a sineken túl kb 200 méterre le kell térni az aszfaltútról egy jól látható kitaposott ösvényre amely 50 méter után egy nagy árokhoz,egy mini cross pályához vezet.innen indulnak az erdõbe a kis ösvények..tuti 2-3 óra bejárni az összes utat

HA TUDJÁTOK HOL VAN A LÕRINC CENTER AKKOR AZ IPARVASÚT  UTCAÁN KELL VÉGIGMENNI AZ ERDÕIG(MAX 1 KM) :o

KÖSZ MINDEN SEGÍTÕ KÉZNEK
HA GONDOLJÁTOK A JÖVÕ SZOMBATON DÉL TÁJÁN A HAVEROKKAL KINT LESZEK 8)

FEL FOGTOK ISMERNI 190-ESW SRÁC KÉK PEUGOT ÖSSZTELÓS GÉPPEL.
Ja és itt senki se röhög ki senkit ugyanis a pálya közelébe nem járnak ilyen tahók!! :)

#5
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
A János hegyen kb merre van slalom pálya?:)
Igazából annyira kezdõ vagyok hogy sose voltam a hegyen :)

#6
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Hali!!

Ha jól toom a slalom pálya a Bókay-kertben van! Igaz? de azt nem értem hogy hol van lõrincen erdõ ???

#7
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Szerintem kiröhögni semelyik bringás, kivéve az a pár paréj, amelyik nem veszi észre magát. Amúgy Pestszentlõrinc a 18. kerület, de nem tudom, hogy a pálya hol van... ???

Ha még mindig félsz attól, hogy kiröhögnek, akkor menj a János-hegyre, ott vannak eldugott pályák. ;)

Storm. ;D

#8
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Hi!
Ez a Pestlõrinc pest melyik felén van? Milyen kerület, stb?:) Budapesten van valami másik DS pálya is? Olyan kéne ahol nem röhögnek ki, mivel most kezdek:)

#9
metaltrooper

metaltrooper

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Üdvözlet minden pestlõrinci montisnak! :D
Arról lenne szó hogy az erdõben a pályákra már ráférne egy nagytakarítás és lapátolás. ::)

Amennyiben be tudnál te is segíteni gyere te is építeni..lapát bictosított! :P

írjatok és a tanácsaitok szerint építjük a pályát
metaltrooper@freemail.hu  :)