Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Túra Erdélyben

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
7 hozzászólás a témában

#1
peterdankoo

peterdankoo

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
hi evribádi,

Szóval az a kotta, hogy kellõ helyfoglalás híján kénytelen voltam visszamondani mind a szállást, mind a buszt, amit nem tudtam már tartani a foglalók befizetése nélkül. Elég cinkes a szitu, ráadásul a reklámköltségeimet így a kövér bukta kategóriába sorolom, de jövõre jobb elõkészületekkel kívánom megvalósítani. Az árról csak annyit, hogy nyilván nem vállalhatom be a szervezést egy olyan áron, ami egy fullházzal menõ túra esetén önköltségen jön ki, én meg dolgozom rajta rohadt sokat. Ugyanakkor azt sem lehet megengedni, hogy megfizethetetlen legyen. Ma Magyarországon egyébként nem tudok olyan túraszervezéshez, ami ehhez hasonlóan leszállít bringát és hajtóját, szállást ad, leszervezi a kaját, szponzort is próbál hajtani, ... ráadásul csak hegyi tekerésre koncentrál (országúti vándortúrából tudom, hogy van több).

Így ezennel vagyok kénytelen bejelenteni az idei túra buktáját. Lehet jelentkezni és érdeklõdni a jövõ évivel kapcsolatosan.

áhoj

#2
Sab

Sab

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Ehh... Erdely csodalatos, a Hargita meg szebb, hat meg a Gyimes-Bukk... De 47ezrem nekem sincs, es csak most bukkantam erre a dologra... Kulonben szerintem olcsobban is ki lehetne hozni, kedvem nekem is van kimenni oda, plane, hogy most jottem meg a Csiksomlyoi Bucsubol.
(sporolni? ha meg akarjuk beszelni, dobj egy mailt, elmondom az alternativamat - bar azt elore megmondom, en nem ismerem ugy a kornyeket es utakat, mint a te turavezetod)

#3
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szeva!

Részemrõl okés lenne a dolog, csak a pénz... és a pénz... no megh a pénz ami a gátló tényezõ idén számomra...  :-/ :-X

PéeF

#4
peterdankoo

peterdankoo

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Na kívánok!

Aszittem, hogy a bájkertársadalom érdekelt valamicskét a kishazánk szûkös keretei közül való szervezett kimozdulásban, de túlbecsültem magunkat? Bökjetek már ki valamit mi a kotta! Féltek a medvéktõl? Túl nomád a hely? Vagy mi a répa van? Esetleg mi nincs?

A szervezõ, aki tudatlanul áll az eseményekre várva

#5
peterdankoo

peterdankoo

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Szevasztok,

Újabb info a túráról: a VILO Sport lélegzõ kabátjait tesztelhetik a résztvevõk a túra során (túránként 5-10 darab)

dp

#6
peterdankoo

peterdankoo

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Szeva!

Képem még nincs, de ha igény van, kontaktálok a kinti kapoccsal és ha tud küldeni felteszem. Én akkor csinálok elõször, amikor kiviszem a szállás foglalóját.


#7
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Tucc képet fölrakni ????

#8
peterdankoo

peterdankoo

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Szevasztok!

Itt jön egy esemény, amit az aktív köztudatba kívánok bedobni.

·Egy 6 napos (+utazás), csillagtúráról van szó Erdélyben, a Hargita hegységben és környékén, július 12-19. és augusztus 3-10. között.

·Szervezett útról van szó, ahol a szállásfoglalást - a szállásunk Máréfalván van - én, az utaztatást egy utazási irodával végeztetem, akik már külön kérésre szerveztek hasonlót.

·50 fõs buszra tervezzük a létszámot. Zárt utánfutóval szállítjuk a bringákat, a lehetõ legkorrektebb kezeléssel (a saját Jamisem is oda fogom tenni, sõt, mindenki jelen van a pakolásnál).

·A szállás szerintem mindenki számára szimpatikus lehet: 6-7-8 fõs, kétszintes házak, 1-2-3 fõs szobákkal. Olyan tömegmegmozdulásokat is tervezek, mint az éhség csillapítása mellett a közösség ápolását szolgáló bográcsolás, komlószörp fogyaszások… Étkezést is tudok szervezni, bár a hirdetett árban nincs benne, de napi 1.500-1.700 forintért félpanziót (reggelit és fõtt estebédet), kapunk egy vendéglõben.

·Elõre kidolgozott útvonaltervekbõl lehet választani, térkép és túravezetõ segítsége is rendelkezésre áll, természetesen gyalogtúrázni is lehet.

·Erdély kevésbe civilizáció alá bevont, annál inkább a természet gyönyörét nyújtó, olykor medveközeli helyeken fogunk járni.

·A résztvevõk számára igyekszem olyan alantas dolgokkal is vonzóvá tenni a túrán való részvételt, mint szponzoroktól kapott tárgyi ajándékok.

Nyilván a következõ kérdés mindenkiben a "Na jó, de mennyiért?" címû kérdés. Ez pontosan 46.800.- Ft-ot jelent ezen esetben, amiben benne van az utaztatás, szállás, túravezetõ mindennapos segítsége, térkép, egy állandó szerelõ jelenléte, a közös vacsik és az apró meglepetések.

A jelentkezési határidõ május 10. Eddig kell befizetni a 25.000.- Ft foglalót. Aki április 19-ig megteszi 3.000.- Ft kedvezményt adok.

A kérdésekkel pedig nyugodtan lehet bombázni, az esti órákban igyekszem mindent megválaszolni.

Üdv: Dankó Péter